Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Holi Festival, czyli święto kolorów
Motocykliści opanowali Biłgoraj
Strażacy ochotnicy rywalizowali w Soli
Święto strażaków
home > Start > Aktualności > Szkolenie dla rolników
Rozmiar tekstu:
AAA
TERESZPOL
2018.02.09 08:21

Szkolenie dla rolników

2 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Tereszpolu odbyło się spotkanie mieszkańców z pracownikiem Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Biłgoraju Dotyczyło ono naboru wniosków o płatności w 2018 roku.
Szkolenie dla rolników
Szkolenie dla rolników

Głównym tematem szkolenia był wymóg składania przez rolników wniosków o płatności w 2018 roku wyłącznie drogą elektroniczną. Służyć do tego ma specjalna aplikacja "eWniosek Plus". Aby otrzymać dostęp do aplikacji eWniosek należy zalogować się do systemu. ARiMR zaleca utworzenie konta przed rozpoczęciem naboru wniosków w roku 2018.

Rolnik będzie składał wniosek w trybie uproszczonym lub pełnym. Przez cały proces wypełniania wniosku rolnik będzie prowadzony za pomocą kreatora. Na bieżąco będą prezentowane podpowiedzi i komunikaty dla rolnika o stwierdzonych brakach lub błędach we wniosku.

Korzyści płynących z elektronicznego składania wniosków jest wiele. Jedną z nich jest brak konieczności uzupełniania danych w zakresie płatności obszarowych, wszystkie dane generowane są automatycznie na podstawie narysowanych granic upraw i wybranych płatności. Nie będzie również konieczności wielokrotnego rysowania tych samych powierzchni w ramach działek rolnych głównych i podrzędnych. Działki rolne generowane będą automatycznie na podstawie narysowanych granic upraw i wybranych płatności. Dodatkowo możliwy będzie dostęp do aktualnych danych referencyjnych.

Szczegółowe informacje przedstawione na szkoleniu zawiera prezentacja, która znajduje się pod linkiem http://tereszpol.pl/userfiles/Kampania%202018%20wersja%20skr%C3%B3cona.pdf.

UG Tereszpol
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Szkolenie dla rolników, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
UG Tereszpol dodany
 
Odsłon: 1166
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
9c4-ad4
~ Rolnik   Z tymi wnioskami co mamy składać je elektronicznie chodzi o to, żeby rolnik zainstalował sobie internet. Jak będzie płacił za internet to i do budżetu wpłynie z tego 23% VAT-u. Będą urzędasy mieli na czym się tuczyć i na 500+ będzie. Bo niezależni ekonomiści szacują, że niedługo Kaczyński z Morawieckim będą na kolanach skamleć, żeby banki dały im pożyczki, bo zabraknie na opłacenie urzędników, lekarzy i policji. Czy rolnicy i reszta podatników wie o tym, że minister rolnictwa Szmurkiel-Jurgiel ma 20 wiceministrów?
9 lutego 2018
+1
-1
e13-dee
~ kabaret u Borowców ...   Głosował, ale żałuje
"Głosowałem na Pana i uważam oddany głos za zmarnowany! W zaistniałej sytuacji, mając na uwadze dobro partii, na rzecz której pracuję, a także z szacunku do samego siebie, zawieszam swoje obowiązki do czasu wyjaśnienia sprawy" tymi słowami kończy oświadczenie Kluczkowski.
Jak do tej całej sprawy odnosi się poseł Agata Borowiec?
Pan Andrzej Kluczkowski w oświadczeniu przyznał, że w kampanii wyborczej w 2015 r. do Sejmu, popierał posła Piotra Olszówkę. Nie będę komentować sporu pomiędzy oboma panami, skupiam się na sprawach regionu, a nie na polemice medialnej i brudnych atakach politycznych. Obecnie pan Kluczkowski nie jest pracownikiem mojego biura mówi posłanka.
9 lutego 2018
+1
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl