Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
TERESZPOL
2018.02.09 08:21

Szkolenie dla rolników

2 lutego w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Tereszpolu odbyło się spotkanie mieszkańców z pracownikiem Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Biłgoraju Dotyczyło ono naboru wniosków o płatności w 2018 roku.
Szkolenie dla rolników
Szkolenie dla rolników

Głównym tematem szkolenia był wymóg składania przez rolników wniosków o płatności w 2018 roku wyłącznie drogą elektroniczną. Służyć do tego ma specjalna aplikacja "eWniosek Plus". Aby otrzymać dostęp do aplikacji eWniosek należy zalogować się do systemu. ARiMR zaleca utworzenie konta przed rozpoczęciem naboru wniosków w roku 2018.

Rolnik będzie składał wniosek w trybie uproszczonym lub pełnym. Przez cały proces wypełniania wniosku rolnik będzie prowadzony za pomocą kreatora. Na bieżąco będą prezentowane podpowiedzi i komunikaty dla rolnika o stwierdzonych brakach lub błędach we wniosku.

Korzyści płynących z elektronicznego składania wniosków jest wiele. Jedną z nich jest brak konieczności uzupełniania danych w zakresie płatności obszarowych, wszystkie dane generowane są automatycznie na podstawie narysowanych granic upraw i wybranych płatności. Nie będzie również konieczności wielokrotnego rysowania tych samych powierzchni w ramach działek rolnych głównych i podrzędnych. Działki rolne generowane będą automatycznie na podstawie narysowanych granic upraw i wybranych płatności. Dodatkowo możliwy będzie dostęp do aktualnych danych referencyjnych.

Szczegółowe informacje przedstawione na szkoleniu zawiera prezentacja, która znajduje się pod linkiem http://tereszpol.pl/userfiles/Kampania 2018 wersja skrĂłcona.pdf.

UG Tereszpol
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
UG Tereszpol dodany
 
Odsłon: 3395
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
9c4-ad4
~ Rolnik   Z tymi wnioskami co mamy składać je elektronicznie chodzi o to, żeby rolnik zainstalował sobie internet. Jak będzie płacił za internet to i do budżetu wpłynie z tego 23% VAT-u. Będą urzędasy mieli na czym się tuczyć i na 500+ będzie. Bo niezależni ekonomiści szacują, że niedługo Kaczyński z Morawieckim będą na kolanach skamleć, żeby banki dały im pożyczki, bo zabraknie na opłacenie urzędników, lekarzy i policji. Czy rolnicy i reszta podatników wie o tym, że minister rolnictwa Szmurkiel-Jurgiel ma 20 wiceministrów?
9 lutego 2018
+1
-1
e13-dee
~ kabaret u Borowców ...   Głosował, ale żałuje
"Głosowałem na Pana i uważam oddany głos za zmarnowany! W zaistniałej sytuacji, mając na uwadze dobro partii, na rzecz której pracuję, a także z szacunku do samego siebie, zawieszam swoje obowiązki do czasu wyjaśnienia sprawy" tymi słowami kończy oświadczenie Kluczkowski.
Jak do tej całej sprawy odnosi się poseł Agata Borowiec?
Pan Andrzej Kluczkowski w oświadczeniu przyznał, że w kampanii wyborczej w 2015 r. do Sejmu, popierał posła Piotra Olszówkę. Nie będę komentować sporu pomiędzy oboma panami, skupiam się na sprawach regionu, a nie na polemice medialnej i brudnych atakach politycznych. Obecnie pan Kluczkowski nie jest pracownikiem mojego biura mówi posłanka.
9 lutego 2018
+1
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
21 września 2023 Biłgoraj
Niszczenie i zasłanianie plakatów wyborczych. Wszystkie chwyty dozwolone?
Wybory parlamentarne odbędą się dokładnie za 23 dni. To ostatni chwile na przekonanie do siebie wyborców. A kandydaci robią to na różne sposoby. Niestety dochodzi też do sytuacji, które wykraczają poza dobre obyczaje, ale i przepisy prawa. Sami kandydaci informują o przypadkach niszczenia, czy zasłaniania plakatów wyborczych.
w sobotę, godzina 19:30 Biłgoraj
Konkurs talentów w BCK
w piątek, godzina 14:12 Biłgoraj
Wkrótce otwarcie pierwszej jadłodzielni w Biłgoraju
22 września 2023 Biłgoraj
To już 35 lat. Rozpoczęły się tegoroczne SzPŚiPA
W piątek 22 września ruszyły kolejne, 35. już Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorska. Sala widowiskowa Biłgorajskiego Centrum Kultury wypełniona była po brzegi. Na kolejny koncert zapraszamy już jutro.
w sobotę, godzina 11:13 Biłgoraj
Zdążyć z pomocą
w piątek, godzina 12:18 Biłgoraj
Będzie kolejna inwestycja drogowa w Biłgoraju
w piątek, godzina 10:46 Biłgoraj
Akcja w lasach
Nadleśnictwo Biłgoraj poinformowało, że na terenie całego kraju jest prowadzona akcja, mająca charakter kontrolno - prewencyjny. Będzie ona trwać do 3 października.
w sobotę, godzina 08:45 Biszcza
360 zawodników wystartowało nad zalewem
w piątek, godzina 09:20 Biłgoraj
Schola zaprasza do współpracy
w sobotę, godzina 10:35 Biłgoraj
Liście, tukan i egzotyczne kwiaty. Młodzież wzięła się za malowanie bloku [NOWE ZDJĘCIA]
Na jednym z bloków przy placu Wolności w Biłgoraju widniały wulgarne napisy szpecące elewację. Zajęli się tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5. Pod nadzorem nauczycieli stworzyli prawdziwe dzieło. Akcja odbyła się w sobotę 30 września.
w czwartek, godzina 11:16 Biłgoraj
Oszukany przy zakupie pelletu
we wtorek, godzina 11:57 Biłgoraj
Areszt dla 21-latka za posiadanie znacznych ilości narkotyków
w środę, godzina 08:17 Region
Ta droga po przebudowie odciąży DW nr 835
We wtorek 26 września podpisano umowę na przebudowę drogi krajowej nr 74 na odcinku między Gorajcem a Szczebrzeszynem. Remont blisko 9 km drogi pochłonie 119 mln zł. Przebudowa tego odcinka, wraz z planowaną budową obwodnicy Gorajca, pozwoli odciążyć drogę wojewódzką nr 835 na odcinku między Frampolem a Biłgorajem.
w środę, godzina 15:23 Biłgoraj
Pilne! Sanepid przekazał informacje o jakości wody
w sobotę, godzina 08:11 Biłgoraj
Policjanci w szkole
22 września 2023 Biłgoraj
Poszukiwania 31-latka zakończone
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadziła poszukiwania zaginionego mieszkańca Biłgoraja. Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, także anonimowo.
w piątek, godzina 07:50 Tereszpol-Zaorenda
Biłgorajskie Zawody Rodzinne
w poniedziałek, godzina 12:13 Biłgoraj
Konkurs na dyrektora OIK rozstrzygnięty
w czwartek, godzina 11:12 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
W najbliższych dniach na mieszkańców powiatu biłgorajskiego czeka wiele wydarzeń. Od konferencji poświęconej wsparciu dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym, przez piknik historyczny w Brodziakach, po mobilne koncerty Orkiestry Dętej z Goraja wraz uczniami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
w czwartek, godzina 09:03 Powiat
Powstaną chodniki, ciągi piesze i ścieżki rowerowe
23 września 2023 Dereźnia
Kartoflaki u Dereźnianek
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl