Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
LUBELSZCZYZNA
2018.02.02 11:13 | aktualizacja: 2018.02.02 11:22

Schodziński odwołany

Z początkiem lutego z funkcji dyrektora lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad został odwołany Stanisław Schodziński,były starosta powiatu biłgorajskiego.
Schodziński odwołany
Schodziński odwołany

Od 1 lutego dyrektorem lubelskiego oddziału GDDKiA jest Mirosław Czech. Powołanie na nowe stanowisko wręczyła Iwona Stępień - Kotlarek - zastępca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.

Mirosław Czech ukończył ekonomię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie a także studia podyplomowe z audytu i nadzoru w samorządzie i administracji. W latach 2004-2015 pracował w drogownictwie jako kierownik rejonu Hrubieszów w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Lublinie. Pełnił także funkcję wicestarosty powiatu chełmskiego. Od 2006 roku jest radnym Rady Miasta Chełm. Przed przejściem do GDDKiA był dyrektorem Chełmskiego Parku Wodnego.

Mirosław Czech zastąpił na stanowisku Dyrektora Oddziału GDDKiA w Lublinie Stanisława Schodzińskiego.

Przypomnijmy:

Stanisław Schodziński w lutym ubiegłego roku zastąpił na stanowisku dyrektora oddziału GDDKiA w Lublinie Annę Wysocką, która funkcję tę sprawowała od czerwca 2014 r.

Stanisław Schodziński jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Lubelskiej. Pracę zawodową rozpoczął w 1978 roku w Przedsiębiorstwie Budownictwa Inżynieryjno-Drogowego w Biłgoraju. Następnie w Rejonie Dróg Publicznych w Tomaszowie Lubelskim, który przekształcił się w Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych. W latach 2003-2015 pracował w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju, pełniąc przez jedną kadencję funkcję starosty i dwie kadencje wicestarosty. Przed przejściem do GDDKiA zatrudniony był w PRDM Tomaszów Lubelski.

GDDKiA/red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Schodziński odwołany, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
GDDKiA/red. dodany
 
Odsłon: 8757
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (18)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
05d-6c1
~ dziadek  Hmmm jeden i drugi z Pisu. Pewnie jeden już się dorobił, weźmie odprawę a teraz pora żeby drugi trochę grosza przytulił
2 lutego 2018
+23
-3
6b0-210
~ 26  Nosił wilk razy kilka wynieśli i wilka ,może na jakiejś plebanii go przygarną , albo papież z Torunia da mu zajęcie
2 lutego 2018
+19
-1
ff8-c60
~ cdn.  Karuzela stanowisk jak za komuny. Dyrektor od parku wodnego.
2 lutego 2018
+18
-2
Ostatnio dodane komentarze
cc7-f85
~ Jasio   Wzorowy katolik ! Musial mieć problemy z IPN
5 lutego 2018
+3
-1
61b-8a3
~ j64   Przełomowe jest to, że dzisiaj w końcu pani ambasador Azari przyznała, że wściekły atak Izrael na Polskę nie jest spowodowany tylko ustawą o IPN, ale również ustawą reprywatyzacyjną. Przyznano tym samym, że przyczyną konfliktu są kwestie związane z roszczeniami żydowskimi. Jeszcze pal licho gdyby chodziło o mienie należne jakimś spadkobiercom, tu chodzi o mienie bezspadkowe warte około 65 mld dolarów, które mamy przekazać wskazanym organizacjom żydowskim.[ZNZ]
Wygląda na to, że cała ta awantura i metodyczne przyprawianie nam gęby nazistów odpowiedzialnych za Holokaust, ma na celu przede wszystkim wyłudzenie miliardów dolarów za nieruchomości utracone w wyniku strat po wojnie, którą wywołali Niemcy, którzy zresztą do dzisiaj nie wypłacili nam za to reparacji, a jak będziemy ścigać kłamstwo o przypisywanie Polakom niemieckich zbrodni, to Izrael oskarży nas o negowanie Holokaustu
3 lutego 2018
+5
-1
8ff-cbe
~ makler   Borowiec to nazwisko żyda Borowca *borowic( z nkwd co się sprzeniewierzył w Aleksandrowie i mordował
3 lutego 2018
+6
-1
429-e93
~ bq   Nawet w Biblii pisze jak bracia Żydzi sprzedali swojego brata Józefa za kasę . Skoro za kasę sprzedawali swoich bliskich to co zrobią z obcym Polakiem gojem?
3 lutego 2018
+5
-1
429-e93
~ do-poniżej   A gdzie Biłgorajscy Żydzi i Biłgorajski rabin Janusz ?Czemu siedzą cicho
3 lutego 2018
+10
-2
6c1-7f7
c33-096
~ Emeryt   Ciekawa zbieżność nazwisk! Niejaki Czech Mirosław to także były zastępca Balcerowicza w Unii Wolności, dzisiaj doradca na Ukrainie, pochodzący z Białego Boru w b. woj. koszalińskim. Ukrainiec z pochodzenia (rodzice z akcji "Wisła") o poglądach nacjonalistycznych, banderowskich.Kotlarek to nazwisko rodziny drogowców wywodzących się z tegoż samego Białego Boru.Najstarszy był drogowcem w powiecie Koszalińskim w latach siedemdziesiątych. Jego Syn - Koszalinianin był szefem drogownictwa w RP za prawie wszystkich rządów. Teraz też jest blisko, ale chyba poza rządowymi instytucjami. Ta Pani Kotlarek to albo jego żona albo córka. Tak mi się to skojarzyło. Emeryt.
3 lutego 2018
+4
-2
6cb-ac1
~ Adam   Oj brak słów, każdy kto go zna wie że jest dobry tylko w teorii a w praktyce to widać jego owoce w Biłgoraju a raczej ich brak ,partia i znajomości na stanowiskach najważniejsze własne interesy udziały w PRDM w Tomaszowie lubelskim i inne .A tak odemnie to nie przemówienia są ważne a jak się ludzi traktuje i jak nie potrafisz to nie pchaj się do rządzenia.
2 lutego 2018
+8
-0
6b0-210
~ 26   Nosił wilk razy kilka wynieśli i wilka ,może na jakiejś plebanii go przygarną , albo papież z Torunia da mu zajęcie
2 lutego 2018
+19
-1
026-94b
~ taaa  do ~ dziadek   a nie pomyślałeś, że schodziński osiągnął wiek emerytalny i przeszedł na emeryturę??? Będzie wreszcie miał czas zająć się niepełnosprawną córką.
2 lutego 2018
+10
-3
dfb-b40
~ kamila   Kim jest Pani mąż z wykształcenia, mój mąż jest dyrektorem. Bareja wiecznie żywy
2 lutego 2018
+10
-0
690-0bb
~ Jan   No i jak by to określił Śp. Stefan Kiesielewski-Mamy Rzeczpospolitą Szmaciaków. Teraz Stach / co miał jakie takie wykształcenie drogowe i praktykę/ będzie miał czas na spożywanie opłatków i głoszenie kazań w Akademii Myśli Chrześcijańskiej. Zastąpił go ekonomista !!! z Parku Wodnego. Zapewne sprzedawał tam bilety w kantorku. No ale PIS-owiec to na pewno da radę w myśl ich hasła ,,damy radę" Oczywiście nie chodzi tutaj o to że dadzą radę coś wybudować ale o to, że dadzą radę odkuć się finansowo i przytulić trochę forsy z odpraw, poborów i trzynastek. Bo w/g PIS-lamistów jak inna partia jest na stanowiskach to jest źle i tragedia. Ale jak są oni to jest w dechę. Wystarczyło, że dorwali się do państwowej kasy i zmienili dyrektora telewizji i dali kasę swoim ludziom to wszystko się poprawiło. Gospodarka która była w ,,ruinie" ruszyła z galopa niczym koń wyścigowy. Statki ze stoczni wypływają jak parówki z masarni. Jest jak za Chruszczowa, który krzyczał i straszył Amerykanów, że w ZSRR rakiety balistyczne wytaczają się z fabryk jak parówki. Co tam statki, na ulicach pełno już elektrycznych samochodów o których ględziła StraSzydło razem z Morawieckim. Niedługo prądu do nich zabraknie i trzeba będzie montować do nich silniki z fiata 126p. Teraz napędzają mędrcy od SKOK-w inflację. Bo jak jest wysoka inflacja to wpływy z VAT wzrastają a także wartość rozdawanej kasy na 500+ maleje. Ale żeby zastojów w dopływie kasy do pustego skarbca nie było, wyposażyli policję w terminale na karty płatnicze, może to ich uratuje. A jak nie to może szaman z Torunia 2 maybachy sprzeda, które mu zafundował bezdomny ze schroniska. A co do naszego Stasia to może ten kopniak z dyrektorskiego stołka pozwoli mu przejrzeć na oczy i stanąć po właściwej stronie. Tzn przestanie fatygować się po opłatkach a zacznie działać, żeby tych nawiedzonych Szmaciaków od władzy odsunąć.
2 lutego 2018
+11
-6
ff8-c60
~ cdn.   Karuzela stanowisk jak za komuny. Dyrektor od parku wodnego.
2 lutego 2018
+18
-2
ba3-352
~ czy nie to   że stanisław w 2008 roku w tomaszowie wręczał sito biłgorajskie Panu Orxechowski z LIGI RODZIN POLSKICH,i plunął na PIS , kaczynskiego to było na yutubie przy opłatki radio maryja w biłgoraju można odsłuchać, rok temu przydało sie do pis/powołanie Lublin/ a teraz dokonano ,,konkretnego rozliczenia,,.I tak to panie jest.
2 lutego 2018
+8
-0
c9a-244
~ logan   KOMPROMITACJA-premier Morawiecki(wygladal jakby zaraz mial umrzec)klepie oredzie w telewizji a tlumaczenie na ekranie-Camps where millions of Yews were murdered were Polish po polsku znaczy miliony Zydow zamordowanych zostalo w obozach przez Polakow!!!,minister DYPLOMACJI !!! Czaputowicz schowal sie jak mysz w dziurze i nic nie mowi,rzeczniczka Mazurek bredzi,ze Amerykanie zle zrozumieli intencje PiS a Adrian bawi sie w piaskownicy(w tlumaczniu dla naiwnych pan prezydent wypoczywa na nartach)zamiast w trybie pilnym zajac sie tym skaandalem.I tylko Putin cieszy sie i wznosi toasty za DYPLOMATICIESKICH DURAKOW IZ POLSZI !!! czyli polskich durniow dyplomacj
2 lutego 2018
+14
-9
b04-517
~ formaldehyd  do ~ dziadek   Bo poprzednicy i następcy z innych partii to oczywiście wolontariusze....
2 lutego 2018
+4
-7
d67-52f
~ Andrzej   Dobra zmiana!
2 lutego 2018
+11
-2
05d-6c1
~ dziadek   Hmmm jeden i drugi z Pisu. Pewnie jeden już się dorobił, weźmie odprawę a teraz pora żeby drugi trochę grosza przytulił
2 lutego 2018
+23
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Kto zasiądzie w Radzie Powiatu?
Już wiadomo kto przez pięć najbliższych lat będzie zasiadał w Radzie Powiatu Biłgorajskiego. O mandat radnego ubiegało się 149 kandydatów reprezentujących 5 komitetów wyborczych.
w czwartek, godzina 14:07 Księżpol
Od poniedziałku kontrola szamb
w niedzielę, godzina 18:05 Bidaczów Stary
31 strażaków gasiło pożar wiaty
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Znamy skład Rady Miasta Biłgoraja
Podczas niedzielnych mieszkańcy Biłgoraja wybrali 21 radnych, którzy przez najbliższych 5 lat będą decydować o przyszłości miasta. Znamy oficjalne wyniki.
w czwartek, godzina 08:32 Księżpol
Mieszkanka powiatu w konkursie Miss Polonia 2024
w niedzielę, godzina 10:56 Biłgoraj
Wraca sezon na garażówki. Miejskie targowisko przy ulicy Jagiełły będzie tętnić życiem
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Oficjalne wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja
Znamy wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja. W drugiej turze, podobnie jak w 2018 roku, zmierzą się dotychczasowy włodarz Janusz Rosłan i Wojciech Gleń.
w środę, godzina 08:50 Frampol
Utrudnienia na DW nr 835. Rusza remont
w niedzielę, godzina 09:34 Biłgoraj
Gwałtowne burze nad powiatem. Możliwy grad
w środę, godzina 08:34 Roztocze
Powstaje dokumentacja projektowa nowych atrakcji turystycznych na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy rozstrzygnął przetarg na wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dwóch nowych atrakcji turystycznych. Inwestycje, które mają być zrealizowane, mają na celu nie tylko wzbogacenie oferty turystycznej regionu, ale także podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie turystów do odkrywania i cieszenia się przyrodą.
w sobotę, godzina 16:32 Biłgoraj
Miłośnicy klasyków rozpoczynają sezon [NOWE ZDJĘCIA]
w niedzielę, godzina 18:21 Biłgoraj
Powiatowa uroczystość upamiętniająca zbrodnię katyńską i katastrofę smoleńską
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Wyniki wyborów na wójta gminy Biłgoraj. Znamy skład nowej rady
Znane są już oficjalne wyniki wyborów w gminie Biłgoraj. O fotel wójta ubiegało się trzech kandydatów. Kto uzyskał najwięcej głosów?
w czwartek, godzina 12:16 Biłgoraj
Kompleks boisk sportowych za 4,5 mln zł otwarty [NOWE ZDJĘCIA]
w piątek, godzina 09:16 Biłgoraj
Drzewka czekają na chętnych
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Wyniki wyborów z 66% obwodów w Biłgoraju. Będzie druga tura?
Trwa liczenie głosów oddanych w niedzielnym głosowaniu. Według wyników z 66,67% obwodów wybory na burmistrza Biłgoraja nie zostały rozstrzygnięte. Kto ma szansę na udział w drugiej turze?
w czwartek, godzina 08:14 Biłgoraj
90-letni most do remontu. Będą objazdy
7 kwietnia 2024 Biłgoraj
Jaka frekwencja w powiecie? [AKTUALIZACJA]
we wtorek, godzina 13:37 Biłgoraj
Do sądu wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej
Jak informuje radca prawny Marek Błaszczak, pełnomocnik burmistrza Janusza Rosłana, do sądu w Biłgoraju wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej.
w piątek, godzina 07:46 Biłgoraj
Drugie miejsce biłgorajskiego "Medyka"
w niedzielę, godzina 23:09 Biłgoraj
Spotkanie otwarte z Januszem Rosłanem
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl