Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.01.24 10:12

Pogadanka przed feriami

Biłgorajscy policjanci odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju. Z okazji zbliżających się ferii zimowych rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie i zachęcali do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Stok nie jest dla bałwanów!" organizowanym przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji.
Pogadanka przed feriami
Pogadanka przed feriami

Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich biłgorajskiej komendy odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju.

Policjanci z okazji zbliżających się ferii zimowych rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie. Podczas spotkania omówione zostało również zagadnienie przemocy rówieśniczej i odpowiedzialności prawnej nieletnich. Mundurowi zachęcali również uczniów do udziału w konkursie plastycznym "Stok nie jest dla Bałwanów!" organizowanym przez Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Celem akcji jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS). Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku.

Na koniec spotkania policjanci życzyli dzieciom bezpiecznych i śnieżnych ferii zimowych.

JK
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Pogadanka przed feriami, 0 out of 5 based on 0 ratings
JK dodany
 
Odsłon: 1139
Dodaj zdjęcie
tagi: ,

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
2da-b10
~ Ewa   Może warto wysłać patrol na stok w Chrzanowie, żeby tych pijaczków na nartach wyłapać, co ludzi potrącają, przewracają i później uciekają.
24 stycznia 2018
+2
-0
f3a-d5d
~ puszcza   A zapewnicie im bezpieczeństwo pozwalając przejść po chodnikach a nie po ulicy bo na chodnikach parkingi !!!
Zapewne nie wiecie gdzie - zobaczcie mapę zagrożeń !!!
ps. wszystkie zgłoszenia ze zdjęciami oznaczone jako niepotwierdzone zostaną przesłane do komendy głównej i wojewódzkiej bo to do kilku lat się dzieje koło sklepu Hadacza przy ul. Kościuszki to woła o pomstę do nieba
24 stycznia 2018
+3
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl