Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2017.12.29 09:45

Budynek LOK na sprzedaż

Podczas posiedzenia Zarządu Głównego Ligi Obrony Kraju zapadła decyzja o sprzedaży budynku należącego do oddziału LOK w Biłgoraju. Budynek wraz z częścią działki został wyceniony na prawie 1,3 mln złotych. Do tej pory zgłosiło się dwóch oferentów chętnych do zakupu nieruchomości.
Budynek LOK na sprzedaż
Budynek LOK na sprzedaż

Przez dziesięciolecia biurowiec przy ul. Włosiankarskiej służył biłgorajskiemu oddziałowi Ligi Obrony Kraju, jako siedziba i miejsce prowadzenia działalności gospodarczej oraz statutowej. Znajduje się w nim ośrodek kształcenia kierowców, biblioteka oraz siedziby prywatnych firm. Dwa lata temu planowane było utworzenie w tym miejscu ośrodka egzaminowania kierowców. Pisaliśmy o tym w artykule: Krajowe władze LOK zainteresowane ośrodkiem egzaminowania kierowców w Biłgoraju Ostatecznie Oddział Terenowego w Biłgoraju Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu został utworzony na terenie autodromu. Informowaliśmy o tym w artykule: Rusza WORD w Biłgoraju

Ze względu na duże koszty utrzymania budynku (z wynajmowania części pomieszczeń zrezygnowała duża drukarnia), władze krajowe Ligi Obrony Kraju postanowiły sprzedać budynek wraz z częścią działki. - Budynek biurowca generuje duże koszty. Postanowiliśmy go zbyć wraz z częścią przyległego terenu. Pozostawimy plac manewrowy, stację diagnostyczną, warsztat samochodowy oraz pomieszczenia przeznaczone na działalność statutową. W tej chwili wpłynęły do nas dwie oferty kupna. Czekamy jeszcze na ewentualne kolejne zgłoszenia. Wybierzemy spośród nich najkorzystniejszą ofertę - informuje ppłk Jerzy Salamuch prezes Ligi Obrony Kraju. Jeszcze nie został zakończony podział geodezyjny, który określi dokładną powierzchnię nieruchomości do sprzedaży.

W budynku LOK - oprócz biur organizacji, biblioteki i siedzib prywatnych firm - prowadzona jest działalność statutowa organizacji. Część członków LOK ma obawy, co się z nią stanie? Prezes Salamucha uspokaja, że działalność statutowa nie ucierpi na zbyciu nieruchomości.

- Dopóki nie zmodernizujemy pomieszczeń przeznaczonych na biura oraz na działalność statutową i nie przeniesiemy jej do nowych pomieszczeń, biurowiec nie zostanie sprzedany. Budynki, gdzie obecnie znajdują się garaże, będą powiększone i przystosowane do prowadzenia działalności statutowej - zapewnia prezes LOK.

RED.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Budynek LOK na sprzedaż, 0 out of 5 based on 0 ratings
RED. dodany
 
Odsłon: 5491
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (13)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
96b-c5e
~ Działania pod stołem  Podobno sprawa śmierdzi. Działalność Bełżka i bednarza.
SLD macza w tym palce.
Wartość 1,3 mln - zaniżona wartość z 2,1 mln
- RĘKA RĘKĘ MYJE!!!
Kiedy pozbędziecie się J. Rosłana i jego pupili. Już Szpital puścili zadłużając ... Kowal i inni z Ekipy S-L-D
Teraz LOK puszczą za 1,3 dla członka S-L-D
29 grudnia 2017
+26
-6
982-0c1
~ egzaminator  czemu nie zostawili autodromu do wyścigów, driftingów i.t.p imprez a w loku tego dziadowskiego ośrodka nie zrobili :/ bez sensu tor z płotem na długiej prostej. Zmarnowany potencjał :(
29 grudnia 2017
+19
-1
7ac-a01
~ ??????????????  Sprzedaliście " dużej drukarni działkę " to się wyprowadziła. Po sprzedaży będzie pole do popisu dla różnych instytucji kontrolnych. Coś tu nieładnie pachnie.
29 grudnia 2017
+12
-0
Ostatnio dodane komentarze
791-302
~ lokowiec   Jakież to wielkie koszty generuje ten budynek? Po sprzedaży nagle rozkwitnie tam dochodowy biznes bo ten obiekt i teren na którym się znajduje ma bardzo duży potencjał. Wtedy wiadomo będzie dlaczego został sprzedany,gdy okaże się kto go kupił.
2 stycznia 2018
+1
-0
45a-603
~ j 64   Kto otrzyma pieniadze ze sprzedazy LOK Bilgorajscy lokowcy Duzo pieniedzy a mało pracownikow Gratuluje
30 grudnia 2017
+3
-0
5f3-e5f
~ j 64   Po pierwsze w Polsce nigdy nie było KOMUNIZMU .Toco mowi p Błaszczak Prezydent i inni ze Komunizm został obalony to nie prawda Zero historii W Polsce był SOCIALIZM i Polska i inne krajesocjalistyczne na czele z ZSRR donzyli do KOMUNIZMU Bzdury rzad i innipisza i mowia Komuniam to dobrodziejstwo bogactwo malo pracy duzo pieniedzy takie były MAZENIA
30 grudnia 2017
+2
-2
553-7e0
~ trochę wyobraźni   Władze LOK sprzedały działkę właścicielom drukarni. Właściciele zbudowali na działce budynek i przenieśli drukarnię. Budynek LOK zaczął generować straty bo zabrakło pieniędzy za wynajem. Wygląda to mniej więcej tak jak podcinanie gałęzi na której się siedzi. Osoba sprzedająca działkę LUK pod budowę drukarni chyba wiedziała czym to się skończy.
30 grudnia 2017
+7
-0
bd8-b67
~ Rebai   Znowu pisowska dobra zmiana wsadziła w to łapy..
29 grudnia 2017
+5
-6
7ac-a01
~ ??????????????   Sprzedaliście " dużej drukarni działkę " to się wyprowadziła. Po sprzedaży będzie pole do popisu dla różnych instytucji kontrolnych. Coś tu nieładnie pachnie.
29 grudnia 2017
+12
-0
a1a-d02
~ formaldehyd  do ~ gość   Po to został wybudowany i miał służyć także do nauki bezpiecznej jazdy autem większej ilości społeczeństwa niż Ty czy nawet wszyscy mieszkańcy ulicy Motorowej..https://pl.wikipedia.org/wiki/Tor_wy%C5%9Bcigowy a,że marnieje i nie ma różnych nowoczesnych udogodnień i ekranów wygłuszających to już inna kwestia.
29 grudnia 2017
+6
-0
628-4fa
~ gość  do ~ egzaminator   liczcie sie z mieszkancami ,ul Motorowej drift i wyscigi hałas zróbcie halas pod swoim domem ćule,,,,,po slasku
29 grudnia 2017
+4
-15
34d-538
~ mieszkaniec   szpital został przekazany (Arionowi) za czasów Onyszkiewicza i jego świty
29 grudnia 2017
+8
-2
dfa-1f2
~ skończyła się komuna jak oglosił pan Błaszczak   czyli LOK sprzedaje pisowska banda dorobkiewiczów .Piskomuna walcząca sprzedać i ukraść. Klub modelarski zejdzie do podziemia bo banda starych komunistów musi mieć WOT odpowiednik ormo i zomo
29 grudnia 2017
+3
-12
982-0c1
~ egzaminator   czemu nie zostawili autodromu do wyścigów, driftingów i.t.p imprez a w loku tego dziadowskiego ośrodka nie zrobili :/ bez sensu tor z płotem na długiej prostej. Zmarnowany potencjał :(
29 grudnia 2017
+19
-1
874-705
~ zadyma   dziadki i inne przyszywańce , przebarwieńce nie będą miały,gdzie pijaru robić, sprzedaje się tylko raz,jak można mówić o oferentach dwóch jak jeszcze nie wiadomo co i ile metrów kwdrat, sie sprzedaje , bo rzekomo podział geodezyjny nie zakończony,widać radosna twórczość,niech ten ppłk sobie sprzeda w Warszawie siedzibę i LOK się zakończy , bo to w biłgoraju to nie wiadomo co,blaszki sobie przydzielają i tiu,tiu tiutiu,
29 grudnia 2017
+9
-0
96b-c5e
~ Działania pod stołem   Podobno sprawa śmierdzi. Działalność Bełżka i bednarza.
SLD macza w tym palce.
Wartość 1,3 mln - zaniżona wartość z 2,1 mln
- RĘKA RĘKĘ MYJE!!!
Kiedy pozbędziecie się J. Rosłana i jego pupili. Już Szpital puścili zadłużając ... Kowal i inni z Ekipy S-L-D
Teraz LOK puszczą za 1,3 dla członka S-L-D
29 grudnia 2017
+26
-6
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 20:07 Brodziaki
Piknik historyczny w Brodziakach
OSP w Brodziakach, GOK w Biłgoraju, GRH "Wir" z Biłgoraja oraz wójt gminy Biłgoraj zaprosili na kolejny już Piknik Historyczny w Brodziakach. Wydarzenie odbyło się w niedzielę 2 października.
w środę, godzina 08:05 Biłgoraj
Wygrana w Lotto padła w Biłgoraju
w środę, godzina 07:18 Biłgoraj
Mostu już nie ma, przejazdu też
24 września 2022 Gorajec
Wkrótce ciężarówki ominą Biłgoraj
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Gorajca w ciągu drogi krajowej nr 74. Droga powstanie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic. Dzięki realizacji tej inwestycji ciężarówki ominą Biłgoraj.
w poniedziałek, godzina 14:49 Turobin
Mieszkaniec Turobina walczy o względy rolniczki w telewizyjnym show
we wtorek, godzina 08:18 Biłgoraj
Sytuacja Ani pogarsza się z każdą chwilą
w sobotę, godzina 17:38 Łukowa
Łukowa gra dla Mirka
Stowarzyszenie Kobiet Gminy Łukowa zaprosiło na festyn charytatywny pod hasłem "Gramy dla Mirka". Wydarzenie odbyło się w sobotę 1 października na placu przy Szkole Podstawowej w Łukowej.
w sobotę, godzina 21:05 Aleksandrów
Mężczyzna przygnieciony przez drzewo. Zmarł na miejscu [AKTUALIZACJA]
w niedzielę, godzina 18:50 Biłgoraj
Udało się wygrać 100 tys. zł?
27 września 2022 Biłgoraj
Podejrzany o pedofilię 59-latek zatrzymany w Biłgoraju
Na terenie Biłgoraja został zatrzymany 59-letni mężczyzna, który pisał niestosowne treści do osoby podającej się za 10-letnią dziewczynkę. Złapał się na haczyk zarzucony przez grupę "Dzieciak w sieci". Do zatrzymania podejrzanego o pedofilię doszło w minioną sobotę, w niedziele usłyszał zarzuty.
w niedzielę, godzina 13:20 Biłgoraj
34. raz biegali ulicami miasta
w środę, godzina 10:38 Biłgoraj
Zmiany w kierownictwie KP PSP
29 września 2022 Majdan Nowy
Zamordowani za chęć niesienia pomocy
Jan Gniduła, Katarzyna Kowal, Józef Kowal, Anastazja Łubiarz, Marianna Łubiarz, Katarzyna Margol oraz Kazimierz Szabat zostali zamordowani za pomoc Żydom w czasie okupacji niemieckiej. Dziś, w czwartkowe południe 29 września zostali "Zawołani po imieniu". Uroczyście odsłonięto pomnik poświęcony mieszkańcom gminy Księżpol.
29 września 2022 Biłgoraj
Ponad sto osób chciało oddać krew dla Ani
we wtorek, godzina 14:19 Biłgoraj
Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego
23 września 2022 Korczów
Ćwiczenia pod kryptonimem "Korczów 2022"
W piątek 23 września na terenie gminy Biłgoraj rozpoczęły się ćwiczenia pod kryptonimem "Korczów 2022", podczas których swoje umiejętności doskonalili strażacy, policjanci i terytorialsi.
w środę, godzina 09:20 Biegi przełajowe
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych
23 września 2022 Biłgoraj
Dodatek na ogrzanie domu. Kto nie dostanie pieniędzy?
21 września 2022 Biłgoraj
Biłgoraj z drona
Bols Air Shoot zaprezentował film, na którym można obejrzeć Biłgoraj z lotu ptaka. Są Państwo ciekawi jak stolica powiatu wygląda z góry? Zachęcamy do obejrzenia.
w sobotę, godzina 12:43 Smólsko Duże
Zaginiony 65-latek odnaleziony. W poszukiwaniach wykorzystano drona z kamerą termowizyjną
w piątek, godzina 09:56 Wola Duża
Zasnął za kierownicą i uderzył w przepust
29 września 2022 Biłgoraj
"Czwórka" ma pół wieku
Szkoła Podstawowa nr 4 w Biłgoraju powstała w 1972 roku. Obchody jubileuszu 50-lecia, na które złożyła się msza święta oraz uroczysta akademia, zorganizowano w czwartek 29 września.
24 września 2022 Biłgoraj
Spotkanie z Sumlińskim i Rolą. "Pandemię wymyślili żydowscy globaliści"
28 września 2022 Biłgoraj
Powstała strona poświęcona pomocy dla Ani
w piątek, godzina 14:17 Biłgoraj
Zarząd Powiatu spotkał się z pracownikami DPS-ów. Tematem podwyżki płac
Pracownicy Domów Pomocy Społecznej, prowadzonych przez powiat biłgorajski dostali podwyżki, średnio po 500 zł. Decyzję władz powiatu ogłosił dziś starosta Andrzej Szarlip, po posiedzeniu Zarządu Powiatu, na spotkaniu z dyrekcjami obu placówek i przedstawicielami związków zawodowych i pracowników oraz "Solidarności".
w środę, godzina 07:17 Karolówka
Droga gminna w Karolówce po remoncie
w poniedziałek, godzina 08:53 Biłgoraj
Jubileusz 20-lecia biłgorajskiego UTW
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl