Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2017.12.29 09:45

Budynek LOK na sprzedaż

Podczas posiedzenia Zarządu Głównego Ligi Obrony Kraju zapadła decyzja o sprzedaży budynku należącego do oddziału LOK w Biłgoraju. Budynek wraz z częścią działki został wyceniony na prawie 1,3 mln złotych. Do tej pory zgłosiło się dwóch oferentów chętnych do zakupu nieruchomości.
Budynek LOK na sprzedaż
Budynek LOK na sprzedaż

Przez dziesięciolecia biurowiec przy ul. Włosiankarskiej służył biłgorajskiemu oddziałowi Ligi Obrony Kraju, jako siedziba i miejsce prowadzenia działalności gospodarczej oraz statutowej. Znajduje się w nim ośrodek kształcenia kierowców, biblioteka oraz siedziby prywatnych firm. Dwa lata temu planowane było utworzenie w tym miejscu ośrodka egzaminowania kierowców. Pisaliśmy o tym w artykule: Krajowe władze LOK zainteresowane ośrodkiem egzaminowania kierowców w Biłgoraju Ostatecznie Oddział Terenowego w Biłgoraju Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu został utworzony na terenie autodromu. Informowaliśmy o tym w artykule: Rusza WORD w Biłgoraju

Ze względu na duże koszty utrzymania budynku (z wynajmowania części pomieszczeń zrezygnowała duża drukarnia), władze krajowe Ligi Obrony Kraju postanowiły sprzedać budynek wraz z częścią działki. - Budynek biurowca generuje duże koszty. Postanowiliśmy go zbyć wraz z częścią przyległego terenu. Pozostawimy plac manewrowy, stację diagnostyczną, warsztat samochodowy oraz pomieszczenia przeznaczone na działalność statutową. W tej chwili wpłynęły do nas dwie oferty kupna. Czekamy jeszcze na ewentualne kolejne zgłoszenia. Wybierzemy spośród nich najkorzystniejszą ofertę - informuje ppłk Jerzy Salamuch prezes Ligi Obrony Kraju. Jeszcze nie został zakończony podział geodezyjny, który określi dokładną powierzchnię nieruchomości do sprzedaży.

W budynku LOK - oprócz biur organizacji, biblioteki i siedzib prywatnych firm - prowadzona jest działalność statutowa organizacji. Część członków LOK ma obawy, co się z nią stanie? Prezes Salamucha uspokaja, że działalność statutowa nie ucierpi na zbyciu nieruchomości.

- Dopóki nie zmodernizujemy pomieszczeń przeznaczonych na biura oraz na działalność statutową i nie przeniesiemy jej do nowych pomieszczeń, biurowiec nie zostanie sprzedany. Budynki, gdzie obecnie znajdują się garaże, będą powiększone i przystosowane do prowadzenia działalności statutowej - zapewnia prezes LOK.

RED.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Budynek LOK na sprzedaż, 0 out of 5 based on 0 ratings
RED. dodany
 
Odsłon: 5174
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (13)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
96b-c5e
~ Działania pod stołem  Podobno sprawa śmierdzi. Działalność Bełżka i bednarza.
SLD macza w tym palce.
Wartość 1,3 mln - zaniżona wartość z 2,1 mln
- RĘKA RĘKĘ MYJE!!!
Kiedy pozbędziecie się J. Rosłana i jego pupili. Już Szpital puścili zadłużając ... Kowal i inni z Ekipy S-L-D
Teraz LOK puszczą za 1,3 dla członka S-L-D
29 grudnia 2017
+26
-6
982-0c1
~ egzaminator  czemu nie zostawili autodromu do wyścigów, driftingów i.t.p imprez a w loku tego dziadowskiego ośrodka nie zrobili :/ bez sensu tor z płotem na długiej prostej. Zmarnowany potencjał :(
29 grudnia 2017
+19
-1
7ac-a01
~ ??????????????  Sprzedaliście " dużej drukarni działkę " to się wyprowadziła. Po sprzedaży będzie pole do popisu dla różnych instytucji kontrolnych. Coś tu nieładnie pachnie.
29 grudnia 2017
+12
-0
Ostatnio dodane komentarze
791-302
~ lokowiec   Jakież to wielkie koszty generuje ten budynek? Po sprzedaży nagle rozkwitnie tam dochodowy biznes bo ten obiekt i teren na którym się znajduje ma bardzo duży potencjał. Wtedy wiadomo będzie dlaczego został sprzedany,gdy okaże się kto go kupił.
2 stycznia 2018
+1
-0
45a-603
~ j 64   Kto otrzyma pieniadze ze sprzedazy LOK Bilgorajscy lokowcy Duzo pieniedzy a mało pracownikow Gratuluje
30 grudnia 2017
+3
-0
5f3-e5f
~ j 64   Po pierwsze w Polsce nigdy nie było KOMUNIZMU .Toco mowi p Błaszczak Prezydent i inni ze Komunizm został obalony to nie prawda Zero historii W Polsce był SOCIALIZM i Polska i inne krajesocjalistyczne na czele z ZSRR donzyli do KOMUNIZMU Bzdury rzad i innipisza i mowia Komuniam to dobrodziejstwo bogactwo malo pracy duzo pieniedzy takie były MAZENIA
30 grudnia 2017
+2
-2
553-7e0
~ trochę wyobraźni   Władze LOK sprzedały działkę właścicielom drukarni. Właściciele zbudowali na działce budynek i przenieśli drukarnię. Budynek LOK zaczął generować straty bo zabrakło pieniędzy za wynajem. Wygląda to mniej więcej tak jak podcinanie gałęzi na której się siedzi. Osoba sprzedająca działkę LUK pod budowę drukarni chyba wiedziała czym to się skończy.
30 grudnia 2017
+7
-0
bd8-b67
~ Rebai   Znowu pisowska dobra zmiana wsadziła w to łapy..
29 grudnia 2017
+5
-6
7ac-a01
~ ??????????????   Sprzedaliście " dużej drukarni działkę " to się wyprowadziła. Po sprzedaży będzie pole do popisu dla różnych instytucji kontrolnych. Coś tu nieładnie pachnie.
29 grudnia 2017
+12
-0
a1a-d02
~ formaldehyd  do ~ gość   Po to został wybudowany i miał służyć także do nauki bezpiecznej jazdy autem większej ilości społeczeństwa niż Ty czy nawet wszyscy mieszkańcy ulicy Motorowej..https://pl.wikipedia.org/wiki/Tor_wy%C5%9Bcigowy a,że marnieje i nie ma różnych nowoczesnych udogodnień i ekranów wygłuszających to już inna kwestia.
29 grudnia 2017
+6
-0
628-4fa
~ gość  do ~ egzaminator   liczcie sie z mieszkancami ,ul Motorowej drift i wyscigi hałas zróbcie halas pod swoim domem ćule,,,,,po slasku
29 grudnia 2017
+4
-15
34d-538
~ mieszkaniec   szpital został przekazany (Arionowi) za czasów Onyszkiewicza i jego świty
29 grudnia 2017
+8
-2
dfa-1f2
~ skończyła się komuna jak oglosił pan Błaszczak   czyli LOK sprzedaje pisowska banda dorobkiewiczów .Piskomuna walcząca sprzedać i ukraść. Klub modelarski zejdzie do podziemia bo banda starych komunistów musi mieć WOT odpowiednik ormo i zomo
29 grudnia 2017
+3
-12
982-0c1
~ egzaminator   czemu nie zostawili autodromu do wyścigów, driftingów i.t.p imprez a w loku tego dziadowskiego ośrodka nie zrobili :/ bez sensu tor z płotem na długiej prostej. Zmarnowany potencjał :(
29 grudnia 2017
+19
-1
874-705
~ zadyma   dziadki i inne przyszywańce , przebarwieńce nie będą miały,gdzie pijaru robić, sprzedaje się tylko raz,jak można mówić o oferentach dwóch jak jeszcze nie wiadomo co i ile metrów kwdrat, sie sprzedaje , bo rzekomo podział geodezyjny nie zakończony,widać radosna twórczość,niech ten ppłk sobie sprzeda w Warszawie siedzibę i LOK się zakończy , bo to w biłgoraju to nie wiadomo co,blaszki sobie przydzielają i tiu,tiu tiutiu,
29 grudnia 2017
+9
-0
96b-c5e
~ Działania pod stołem   Podobno sprawa śmierdzi. Działalność Bełżka i bednarza.
SLD macza w tym palce.
Wartość 1,3 mln - zaniżona wartość z 2,1 mln
- RĘKA RĘKĘ MYJE!!!
Kiedy pozbędziecie się J. Rosłana i jego pupili. Już Szpital puścili zadłużając ... Kowal i inni z Ekipy S-L-D
Teraz LOK puszczą za 1,3 dla członka S-L-D
29 grudnia 2017
+26
-6
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w sobotę, godzina 09:51 Biłgoraj
Przejazd kolejowy będzie zamknięty
Kierowców podróżujących ulicą Moniuszki czekają utrudnienia w ruchu. Z uwagi na prace remontowe przejazd kolejowy w najbliższych dniach będzie zamknięty. Jak długo potrwają utrudnienia?
dzisiaj, 12:35 Biłgoraj
Kwarantanna w biłgorajskich szkołach
w czwartek, godzina 08:18 Biłgoraj
Awans zawodowy nauczycieli
w czwartek, godzina 09:05 Biłgoraj
Zmiana wysokości opłat za parking przy ul. Pocztowej
Parking przy ul. Pocztowej powstał w 2018 roku. Na początku był bezpłatny, w 2019 roku ustalono wysokość opłat za jego użytkowanie. Podczas wrześniowej sesji Rady Miasta Biłgoraja kwoty został zmienione. Ile teraz trzeba będzie zapłacić za postój w tym miejscu?
dzisiaj, 10:59 Lubelszczyzna
W powiecie biłgorajskim zmarła osoba zakażona koronawirusem
w poniedziałek, godzina 13:30 Gromada
Ogromne straty po pożarze w Gromadzie
w środę, godzina 23:09 Turobin
Olga uczestniczką 10. edycji "Top Model"
Trwa 10. edycja "Top Model". W środowy wieczór na antenie TVN wyemitowano trzeci odcinek show. Na castingu pojawiła się pochodząca z Turobina Olga Król. Czy 19-latka spodobała się jurorom?
dzisiaj, 12:15 Biłgoraj
Chciała odebrać zysk z kryptowaluty, w którą nigdy nie inwestowała. Straciła prawie 50 tys. zł
w niedzielę, godzina 19:22 Biłgoraj
Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego
w sobotę, godzina 18:27 Biłgoraj
Sprzątanie Świata 2021
Właśnie trwa tegoroczny finał akcji Sprzątanie Świata 2021, któy zaplanowany został na weekend 17-19 września. W sobotnie popołudnie do inicjatywy przyłączyli się do także mieszkańcy Biłgoraja. Zebrali się w dwóch miejscach i uzbrojeni w worki na śmieci ruszyli w teren.
w poniedziałek, godzina 15:24 Kraj
Minister Niedzielski: "Najgorsza sytuacja jest w województwie lubelskim"
w piątek, godzina 12:09 Biłgoraj
Skosił sygnalizator świetlny
w niedzielę, godzina 09:04 Biłgoraj
W "Piątce" powstała strefa relaksu
W piątek w Szkole Podstawowej nr 5 w Biłgoraju otwarto "strefę relaksu i kreatywności", czyli nowocześnie zaaranżowaną przestrzeń na świeżym powietrzu, w której wszyscy uczniowie będą mogli wypocząć i przyjemnie spędzić czas na przerwach między zajęciami. Otwarcie strefy zostało połączone z Narodowym Czytaniem.
dzisiaj, 08:20 Kraj
Czternastka dla emerytów - bez wniosku!
w niedzielę, godzina 14:56 Turobin
Piosenki patriotyczne rozbrzmiały w Turobinie [WYNIKI]
8 września 2021 Biłgoraj
W drodze do Matki Bożej Janowskiej
Do Sanktuarium Matki Bożej w Janowie Lubelskim pielgrzymują wierni z różnych stron. Po roku przerwy spowodowanej pandemią 7 września w przeddzień odpustu na pątniczy szlak wyruszyli również mieszkańcy Biłgoraja i okolic.
w piątek, godzina 10:00 Biłgoraj
23-latek najechał na worek. W środku była... świnia
w poniedziałek, godzina 14:10 Biłgoraj
Współpraca się opłaca!
8 września 2021 Biłgoraj
Uczniowie na kwarantannie
Zaledwie kilka dni temu rozpoczął się nowy rok szkolny, a już część klas w biłgorajskich szkołach średnich przeszła na nauczanie zdalne. Związane jest to w wykryciem przypadków zakażenia koronawirusem w dwóch placówkach.
w niedzielę, godzina 10:26 Biłgoraj
Ruszyli "Głuszcowym szlakiem"
12 września 2021 Biłgoraj
Dają rzeczom drugie życie czyli garażówka po biłgorajsku
10 września 2021 Biłgoraj
Rewitalizacja Placu Wolności podsumowana. Podczas uroczystości zamknięto kapsułę czasu
W piątkowe popołudnie 10 września 2021 roku, w Biłgoraju w 443. urodziny miasta, z okazji zakończenia inwestycji pod nazwą "Rewitalizacja Śródmieścia Miasta Biłgoraja" i "Odbudowa zdegradowanego budynku przy ul. Kościuszki z przeznaczeniem na Centrum Usług Społecznych", w obecności zaproszonych gości i mieszkańców została zamknięta "Biłgorajska Kapsuła Czasu 2020". Kapsuła ma być otwarta ponownie za 100 lat.
w piątek, godzina 09:09 Turobin
Otwarcie drogi, poświęcenie figury Chrystusa Frasobliwego
13 września 2021 Biłgoraj
Wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle
8 września 2021 Biłgoraj
Lubelszczyzna straci środki z funduszy europejskich?
W ostatnim czasie pojawiły się informacje dotyczące możliwości odebrania dofinansowania z UE regionom, które przyjęły tzw. uchwały anty-LGBT. Atmosferę podgrzało pismo z Komisji Europejskiej do marszałków województw, w tym marszałka województwa lubelskiego. Do sytuacji postanowił odnieść się Jarosław Stawiarski.
w środę, godzina 12:06 Biłgoraj
Zderzyły się audi, nissan i bmw
14 września 2021 Wola Duża
Zderzenie dwóch samochodów na 858. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl