Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2017.12.19 08:51 | aktualizacja: 2017.12.19 09:14

Wybory w PiS zakończone

Pod koniec ubiegłego tygodnia odbyły się wybory przewodniczącego lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Nowym szefem został Piotr Olszówka.
Wybory w PiS zakończone
Wybory w PiS zakończone

10 grudnia w ośrodku Sosna odbyło się spotkanie lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości, którzy mieli za zadanie uzupełnić skład zarządu powiatowego. Ta się stało.

Oprócz sześciu przewodniczących zarządów terenowych w skład ZP PiS weszli: Czesław Kubina, Beata Strzałka oraz Andrzej Łagożny. Przewodniczącymi zarządów terenowych są: Łukasz Pracoń - gmina miasto Biłgoraj, Piotr Olszówka - gmina Biłgoraj, Łukasz Potocki - gminy: Aleksandrów, Tereszpol, Józefów, Ryszard Szponar - gminy: Biszcza, Potok Górny, Tarnogród, Maria Gałka - gminy: Łukowa, Obsza, Księżpol oraz Andrzej Szarlip - gminy: Frampol, Goraj, Turobin. Informowaliśmy o tym w artykule pt. Do zarządu powiatowego PiS weszli....

Kolejne spotkanie odbyło się w miniony piątek, 15 grudnia. Tym razem to zarząd spośród swojego grona miał wybrać przewodniczącego lokalnych struktur PiS. W spotkaniu wziął udział poseł Sławomir Zawiślak, szef partii w okręgu zamojsko - chełmskim.

To właśnie poseł Zawiślak wskazał kandydata do objęcia stanowiska przewodniczącego zarządu powiatowego. Uznał, że najlepszym kandydatem będzie Piotr Olszówka. Wszyscy członkowie zarządu mogli głosować "za" lub "przeciw" kandydaturze. Jak się dowiedzieliśmy Piotr Olszówka uzyskał większość w drugim głosowaniu.

Brak wyboru, zgodnie ze statutem partii mógł skutkować rozwiązaniem zarządu i powołaniem pełnomocnika. - Wszystkie partie działają zgodnie ze swoim statutem oraz w oparciu o wewnętrzne akty, podjęte na podstawie statutu. Regulacje w nich zawarte określają także zasady, na jakich odbywają się wybory. Tak również jest w Prawie i Sprawiedliwości, zapewniam, że wszystko odbyło się zgodnie z obowiązującym prawem. Wierzę, że wybrani w głosowaniu członkowie władz powiatowych partii w powiecie biłgorajskim podejmą skuteczną pracę organizacyjną m.in . na rzecz realizacji programu partii, wygrania wyborów samorządowych - mówi poseł Sławomir Zawiślak.

- Dziękuję bardzo zarządowi za zaufanie, postaram się go nie zawieść. Teraz dla tej naszej biało - czerwonej drużyny najważniejsze jest dążenie do wygrania w najbliższych wyborach samorządowych. To będzie okres wytężonej pracy, ale wierzę w zwycięstwo. Jest wiele do zrobienia, samorządy potrzebują zmiany, dobrej zmiany. Myślę, że wspólnymi siłami uda się wiele osiągnąć i ulepszyć powiat biłgorajski - podkreśla w rozmowie z portalem bilgorajska.pl Piotr Olszówka.

Sekretarzem zarządu wybrano Łukasza Praconia, a skarbnikiem została Maria Gałka.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Wybory w PiS zakończone, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 5064
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (23)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
91d-eca
~ Agn. Puchatek SOS  Jak pracował na Wiosce SOS to wyjadał połowę jedzenia dzieciom w Puchatku na każdym dyżurze. Nie mogłam jego chamstwa wytrzymać. Dzieci cierpiały w Puchatku! Łakomy i obżarciuch. Przykre ale prawdziwe... Żar jakby nie miał co jeść w domu. Miał przecież dietę w pracy. W Sejmie to na pewno "żre" całą gębą... Tak już go znają i przymykają na to oko. No bo to ze wsi jest ... aaaa już więcej nic nie piszę. Przepraszam za Piotrka. Wykasowałam jego numer telefonu raz na zawsze!
Przepraszam was Biłgorajan za kolegę z pracy. Ale to szczera prawda i musiałam wam to wyznać!!! Proszę jednak o wybaczenie...
Agnieszka Puchatek
19 grudnia 2017
+64
-3
38b-585
~ Pytanie  Mam pytanie, dlaczego wykasowano z artykułu treść o głosowaniu? Napisaliście - w pierwszym głosowaniu Piotr Olszówka nie uzyskał większości , 4 członków było za , 5 głosowało przeciw. Tu można zobaczyć jak wyglądał artykuł przed wykasowaniem: https://zapodaj.net/d315dc9761dd0.png.html
19 grudnia 2017
+51
-0
637-05b
~ sąsiad  Olszówka to dorobkiewicz o krótkiej pamięci i fatalnej polszczyźnie... Utopiłby w łyżce wody, gdyby miał w tym korzyść. Taki religijny, taki z różańcem na dłoni, a oszustwa odeprzeć nie umie, nie ma dowodów innych poza amnezją. Jest Pan żenujący, wstyd dla synów i rodziny, wyrazy współczucia
19 grudnia 2017
+53
-4
Ostatnio dodane komentarze
ec9-957
~ wyrazy współczucia   Piotrze, ja Ci nie wstyd taką hańbę przynosić synom i żonie? Dookoła wszyscy się z Was wyśmiewają... Wyrazy współczucia dla synów takiego ojca, co ani w słowie, ani w czynie ani nawet w praworządności i uczciwości dobry nie jest.
21 grudnia 2017
+5
-0
0f8-ad5
~ lotnisko   a gdzie jest szeli?
20 grudnia 2017
+3
-2
9a8-df3
~ podatnik   A czego się spodziewaliście? Przecież to jest maszynka do głosowania, najbardziej przydatne stworzenie dla partii. Olszówka, Borowiec i spadochron Mulawa to są ty ludzie od podnoszenia rąk. Niestety tak jest w każdej partii. Tacy ludzie są potrzebni dla liczby i tyle. Ile wartościowych i merytorycznych wypowiedzi byli Państwo świadkami tego trio?
19 grudnia 2017
+6
-0
747-a25
~ 0po   W Biłgoraju komuchy i naiwniacy już ze świeczkami nie stoją pod sądem?
19 grudnia 2017
+6
-3
dcc-fdb
~ Jan   Mamy coraz lepsze wiadomości z Polski. Synalek Grześ senatora PIS z Małopolski Stasia Koguta-kogucika aresztowany za łapówy. Już w przeszłości ten janczarek PIS-lamistów był karany sądownie za korupcję i ustawianie meczów w III lidze!!! na grzywnę i zakaz zajmowania stanowisk. Ale to nie zahamowało jego korupcyjnych cięgot, po prostu zaczął brać większą kasę. Istnieje podejrzenie że to forsą dzielił się z ojczulkiem- senatorkiem. Agenci CBA przeszukują dzisiaj biura i nieruchomości senatora. I jest to dla nas-Polaków- wiadomość wspaniała przed świętami. Bo oni chcieli nam wmówić, że PIS-lamiści są tak uczciwi, że nawet jak znajdą forsę na ulicy to zaraz oddadzą. A tak nie jest, to są normalne szumowiny, łapówkarze i karierowicze. Ich atak na wszelkiego rodzaju oszustów od VAT, złodziei kamienic itd bierze się stąd, że dla nich pozostało bardzo mało do rozkradzenia. Dlatego wprowadzają coraz nowe podatki, grzywny, cła i inne daniny, żeby tej forsy na zatrudniane nowych ministrów, sekretarzy było coraz więcej. Szykują nowe przepisy odnośnie składania zeznań majątkowych. Już nawet nauczyciel, prawnik, sprzedawca w markecie będzie musiał złożyć zeznanie na wezwanie szefa CBA. Jeszcze doczekamy takich czasów niedługo, że ci co głosowali na PIS-lamistów, będą przeklinali dzień w którym udali się do urny wyborczej a swoja rękę co postawiła krzyżyk przy PIS-lamiście przeklną po tysiąc razy. Ale czekajmy dalej, zobaczymy co jeszcze szykuje na obywateli sfora sterowana przez wiadomego szarlatana z Torunia.
19 grudnia 2017
+4
-3
fed-98c
~ j 64   „To nie tłuszcz jest problemem, a węglowodany twierdzi MedPage Today. „Nie ma podstaw, aby uważać, że dieta pełnoziarnista obniżała ciśnienie krwi lub ma jakikolwiek pozytywny wpływ na zaburzenia naczyniowo-sercowe”. Wykazały to badania o nazwie PURE (Prospective Urban Rural Epidemiology). Przeprowadzano je na reprezentatywnej grupie 135 335 osób w wieku 35–70 lat, pochodzących z 18 krajów świata. Efekty tych prac wskazywały jednoznacznie, że nie ma związków między tłuszczem w diecie a niekorzystnymi skutkami zdrowotnymi. Stwierdzono natomiast, że dieta niskotłuszczowa (o wysokiej zwartości węglowodanów) była związana z wyższym odsetkiem chorób i zgonów!
Zarówno badania PURE, jak ich wyniki opublikowano w najnowszym wydaniu prestiżowego czasopisma medycznego „The Lancet 390/10107 (4 listopada 2017
Konkluzja jest jednoznaczna: „Wysokie spożycie węglowodanów było związane z wyższym ryzykiem śmiertelności, podczas gdy tłuszcz całkowity oraz poszczególne jego rodzaje były związane z niższą śmiertelnością. Zawartość w diecie tłuszczu nie miała związku z chorobami naczyniowo-sercowymi, mięśnia sercowego, zawałami, lub zgonami z powodu innych niż wymienione chorób krążenia. Natomiast obecność tłuszczu nasyconego w diecie miała odwrotny związek z udarem mózgu”. W świetle tych ustaleń należy zastanowić się nad zmianą rekomendacji rodzaju diety, uważają autorzy artykułu zamieszczonego w „The Lancet”.
Oto mamy przed sobą radosne ustalenia stwierdzające jednoznacznie, że terror beztłuszczowej, a więc niesmacznej, choć zdrowej diety jak nam wmawiano, teraz widzimy, że błędnie powinien odejść do lamusa. Po raz kolejny, przynajmniej w tej sferze, potwierdza się zasada, że należy się trzymać starych dobrych rad naszych babć, bowiem ich opinie mają umocowanie w doświadczeniu wielu pokoleń, a nie w „najnowszych ustaleniach nauki”, które jutro trzeba będzie cichaczem odwoływać jako błędne i szkodliwe.
Skoro objadanie się golonką i pączkami nie ma wpływu na choroby wieńcowe, to nic nas już nie może zdziwić. Nawet to, że ktoś kiedyś napisze i nie byle gdzie, bo w prestiżowym czasopiśmie medycznym, takim jak np. „The Lancet iż związek między gorzałką a marskością wątroby nie jest wcale taki oczywisty, podobnie jak raka z kopceniem fajeczek. Natomiast abstynenci, joggingowcy i rowerowcy niech uważają, bo uprawiany przez nich styl życia to kopanie sobie grobu. Na razie jeszcze nie ma takich publikacji w prestiżowych czasopismach, ale proszę spróbować pogrzebać we wnętrznościach internetowych, zapewne coś w tym stylu się znajdzie. I to podparte badaniami i opiniami utytułowanych ekspertów.
19 grudnia 2017
+1
-0
719-153
~ j 64   Zyj zdrowo PolakuOto mamy przed sobą radosne ustalenia stwierdzające jednoznacznie, że terror beztłuszczowej, a więc niesmacznej, choć zdrowej diety jak nam wmawiano, teraz widzimy, że błędnie powinien odejść do lamusa. Po raz kolejny, przynajmniej w tej sferze, potwierdza się zasada, że należy się trzymać starych dobrych rad naszych babć, bowiem ich opinie mają umocowanie w doświadczeniu wielu pokoleń, a nie w „najnowszych ustaleniach nauki”, które jutro trzeba będzie cichaczem odwoływać jako błędne i szkodliwe.
Niedawno świat, no, może nie cały, bo do nas chyba ta wiadomość jeszcze nie dotarła, obiegła informacja, że „opinia publiczna uwierzyła w zdrowotne właściwości diety o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych na swoją szkodę”. Po 40 latach od przyjęcia przez naukę o żywieniu dogmatu o wielkiej szkodliwości diety wysokotłuszczowej (chodzi o golonki, boczki, pączki, zawiesiste zupy i inne tego typu frykasy, które lubimy, choć wstydzimy się do tego przyznać, żeby nie wyjść na niemodnych wsioków) oraz zastosowaniu jej w praktyce przez dietetyków jako podstawowej wytycznej zdrowego odżywiania się przyszła kolej na przeprowadzenie badań nad tym, co z tego dla zdrowotności wyniknęło. I co się okazuje? Twarde fakty są zatrważające: „Dieta o niskiej zawartości tłuszczu odejdzie w przeszłość jako najbardziej szkodliwa z tych, które człowiek stosował w całej swojej historii pisze dr Joe Kosterich lekarz, konsultant medyczny, autor książek o zdrowiu, bloga o tejże tematyce oraz gospodarz audycji poświęconych prawidłowemu odżywianiu się.
W 2014 r. wyszło pierwsze wydanie książki Niny Teicholz The Big Fat Surprise: Why Butter, Meat, and Cheese Belong in a Healthy Diet (Gruba niespodzianka: Dlaczego masło, mięso i ser należą do zdrowej diety). Znajdziemy tam wykres przedstawiający odsetek osób otyłych w USA w latach 1971–2006. W pewnym momencie krzywa załamuje się, pokazując znaczny spadek liczby grubasów. Był to skutek upowszechnienia się diety niskotłuszczowej.
Jednym z argumentów osób zajmujących się zdrowiem publicznym jest to, że otyłość powoduje wzrost zachorowań na cukrzycę typu 2. Ale dane dotyczące sprzedaży warzyw, czerwonego mięsa, produktów zbożowych, olejów roślinnych i pełnotłustego mleka pokazują dokładnie odwrotną zależność. Im więcej ludzie spożywają warzyw i owoców, a mniej mięsa i wysokotłuszczowego nabiału, tym krzywa cukrzycowa rośnie!
Na MedPage Today, amerykańskiej stronie internetowej skierowanej do lekarzy oraz osób zainteresowanych problematyką zdrowotną, możemy przeczytać, że w 2014 r. „Journal of the American Medical Association (JAMA) przedstawił dane, z których wynika, że „zmniejszenie ilości spożywanego tłuszczu, zastępowanego węglowodanami, nie zmniejsza ryzyka chorób sercowo-naczyniowych”. Rok później „British Medical Journal (BMJ) oznajmiał: „W 1983 r. wprowadzono rekomendację dla diety niskotłuszczowej dla 220 mln obywateli w USA i 56 w Wielkiej Brytanii, bez przeprowadzenia jakichkolwiek badań wykazujących słuszność podjęcia takiej decyzji”.
19 grudnia 2017
+1
-2
528-7e8
~ nw   i co z tego że Pis nie wpuścił islamistów jak napchał Polskę banderowcami , Jak nie kij to bat
19 grudnia 2017
+4
-3
ab3-806
~ bvbfg   Na Agatę więcej ludzi głosowało w wyborach do sejmu a został on?Widać opłaciło się chodzić na miesięcznice .Jak to jest ,że jak został posłem to od razu znalazł się dla jego żony etat w szkole w Harasiukach
19 grudnia 2017
+6
-10
bd1-dcb
~ j64   Dziś mija dziesięć lat od podpisania traktatu lizbońskiego przez Lecha Kaczyńskiego. Dziś już bardzo niewielu zaprzeczy, że ten traktat zdegradował pozycję Polski w UE i stworzył ramy prawne dla narzucania Polsce woli kluczowych państw. Tym samym jest on przyczyną i początkiem obecnych problemów Polski w UE.
Wyrzekliśmy się, w imieniu Polski uczynił to Kaczyński, suwerenności za nic.
[Jak to „za nic”? Za obietnicę, że będziemy mogli o sobie „współdecydować w ramach Unii Europejskiej bo zwykłe decydowanie o swoim losie zostawiamy takim szmatławym krajom, jak Rosja i Białoruś admin]
Pewnych szczegółów na temat tego, jak ta fatalna decyzja Lecha Kaczyńskiego została podjęta, możemy dowiedzieć się z książki Łukasza Warzechy „Lech Kaczyński ostatni wywiad”.
Okazuje się, że Lech Kaczyński nie miał świadomości i nie rozumiał na czym polega zagrożenie. Jako swój sukces upatrywał zamieszczenie w traktacie faktycznie nieistotnych, nie funkcjonujących lub obowiązujących tylko określony czas zapisów:
„Wprowadziliśmy [do traktatu lizbońskiego] zasadę solidarności energetycznej (…) Kluczowe było oczywiście przedłużenie o dziesięć lat obowiązywania nicejskiej metody głosowania (…) wygraliśmy sprawę flagi i hymnu UE, czyli zewnętrznych atrybutów państwa. Jak pan wie, przepisy ich dotyczące ostatecznie się w traktacie nie znalazły. (strona 262)
Kaczyński miał informacje, że sprawa imigracji może być zagrożeniem.
Warzecha zanotował jego wypowiedź: „Państwa z południa Europy na przykład bardzo interesuje problem imigracji. Hiszpanom, którzy poza tym są zainteresowani Ameryką Południową i po części Afryką, zależy na kolektywizacji odpowiedzialności za imigrację, nawet do tego stopnia nieco upraszczając żeby imigranci do Unii byli rozdzielani po jej wszystkich państwach, z Polską włącznie. (strona 253)
Czyli Kaczyński wiedział, że imigranci mogą być w przyszłości obowiązkowo wysyłani do Polski, jednak nie zrobił nic by temu zapobiec, by zadbać o wyłączenie Polski z polityki imigracyjnej, jak to uczyniła, na przykład, Dania. Zamiast tego walczył o flagę i hymn. Żałosne!
19 grudnia 2017
+2
-1
bcd-13d
~ j 64   Szatan jest ojcem kłamstwa, bardzo inteligentną bestią. I trzeba przyznać, że uknuł intrygę jakiej nawet najsprytniejszy człowiek nie byłby w stanie wymyślić. Lucyfer wybrał do swego dzieła mordercę, rozpustnika i egocentryka którego znamy jako Marcina Lutra a następnie poczekał na odpowiedni moment.
Dogodny czas nastał, kiedy Watykan idąc z duchem humanizmu i odrodzenia zerwał ze światem średniowiecznym, a pewien zachłanny biskup z Brandenburgii postanowił ubić interes życia na handlowaniu odpustami. Pretekst wydał się więc idealny. No właśnie, pretekst bo w rzeczywistości nie o żadną reformę Kościoła chodziło, ale o odebranie Bogu panowania nad światem i zniszczenie całego chrześcijańskiego dziedzictwa.
Bunt Lutra zainspirował masową grabież cudzej własności, 150 lat wojen w Europie, rewolucję francuską, narodziny nazizmu, holokaust Żydów, rewolucję komunistyczną, bezwzględny wyzysk człowieka, ideologię gender i wiele innych katastrof.
Protestanci odrzucili rozum i logikę. W zamian dali światu antykoncepcję, rozwiązłość, aborcję, rozwody. Protestantyzm zawsze podlega mutacji, gdyż nie posiada żadnych nienaruszalnych zasad moralnych. Pod każdą kolejną postacią jest brutalniejszy i coraz bardziej przerażający w skutkach. Perfidia polega na tym, że wszystko ubrano w pięknie brzmiące słowa, na które do dziś nabierają się miliony naiwnych nieszczęśników.
„Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna uważał Cyprian Kamil Norwid. Nasz wielki poeta doskonale rozumiał mechanizm, który najpewniej dotknie teraz twórców omawianego dokumentu. Ufam jednak, że dzieło Brauna obroni się. Choć przypuszczam, że film będzie bojkotowany i atakowany niemal z każdej strony, to wierzę, że ma szansę zmienić oblicze tego świata.
Wybitni filozofowie, teologowie, historycy, publicyści, duchowni i wreszcie biografowie Lutra oni wszyscy przed kamerą Brauna nokautują logiczną argumentacją i udokumentowanymi faktami.
I wreszcie, ujawniają przed widzem wstrząsającą prawdę twórca rewolucji protestanckiej odebrał człowiekowi wolną wolę. Tym samym usprawiedliwił grzech, zrzucając winę za całe zło tego świata na Boga, który zdaniem Lutra jest odpowiedzialny za naszą grzeszną naturę, gdyż takimi nas stworzył. To całkowite zaprzeczenie tego, że Bóg powołał nas do życia jako istoty wolne, pozostawiając nam wybór między dobrem a złem.
Luter przyczynił się do tego, że mordercy, grabieżcy, rozpustnicy i wszelkiej maści zbrodniarze poczuli się usprawiedliwieni. Czyż można wyobrazić sobie większą mistyfikację?
19 grudnia 2017
+2
-0
dfb-524
~ Sondaż IRBIS na zlecenie forum.lbl UMCS   Gdyby wybory samorządowe odbyły się już dziś w Biłgoraju (sondaż uliczny z dnia: 16.12.17r.) -
Na Pytanie: Czy Pan/Pani idąc do wyborów na jakie ugrupowanie zagłosujesz przy wyborach samorządowych 2018roku?
- PiS - 33,2 proc.
- KWW Biłgoraj XXI - 22,9 proc.
- KWW J. Roslana - 19,2 proc.
- KUKIZ - 8,9 proc.
- PO i Nowoczesna - 4,8 proc.
- PSL - 3,1 proc.
- KWW Jedność Ziemi Biłgorajskiej - 2,3 proc.
- nie wiem na kogo zagłosuję 5,6 proc.
Przeliczenie 21 mandatów - RADA MIASTA BIŁGORAJ:
1) PiS - 9 radnych,
2) KWW Biłgoraj XXI - 5 radnych,
3) KWW J.Rosłana - Biłgorajszczyzna - 4 radnych,
4) KUKIZ - 2 radnych,
5) PO i Nowoczesna - 1 radny,
PSL i KWW Jedność Ziemi Biłgorajskiej bez mandatu.
Wynik z sondażu IBRiS na zlecenie forum.lbl przeprowadzony w dniu 16.12.17r. na Targowisku przy ul. Dąbrowskiego w godzinach: 8' - 9'30. tel. 505298512 Marta Zdybel - UMCS/Paulina Gontarz
19 grudnia 2017
+17
-9
148-76a
~ formaldehyd  do ~ logan   Nie, to próba twoich nerwów, żebyś miał o czym myśleć w drodze do lub z Niemiec.
19 grudnia 2017
+0
-12
049-7f1
~ Marek Starostwo   http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/bilgoraj/a/grafolodzy-sprawdzili-podpisy-piotra-olszowki-posla-z-bilgoraja,12522614/
Grafolodzy sp. dok. egazminacyje Piotra O. - egzaminu nie zdawał!!! Dok. podrobione przez działacza PSL!!!
19 grudnia 2017
+28
-0
ee1-55a
~ logan   pytanie -czy powtorne wybory po przegranych i wykasowanie tej czesci artykulu przez redakcje to nie jest proba falszerstwa,takiego samego jak od lat trabi prezes?!!!!!!
19 grudnia 2017
+10
-0
38b-585
~ Pytanie   Mam pytanie, dlaczego wykasowano z artykułu treść o głosowaniu? Napisaliście - w pierwszym głosowaniu Piotr Olszówka nie uzyskał większości , 4 członków było za , 5 głosowało przeciw. Tu można zobaczyć jak wyglądał artykuł przed wykasowaniem: https://zapodaj.net/d315dc9761dd0.png.html
19 grudnia 2017
+51
-0
637-05b
~ sąsiad   Olszówka to dorobkiewicz o krótkiej pamięci i fatalnej polszczyźnie... Utopiłby w łyżce wody, gdyby miał w tym korzyść. Taki religijny, taki z różańcem na dłoni, a oszustwa odeprzeć nie umie, nie ma dowodów innych poza amnezją. Jest Pan żenujący, wstyd dla synów i rodziny, wyrazy współczucia
19 grudnia 2017
+53
-4
9d8-8b5
~ logan   Prezydent Bialorusi Lukaszenka w wywiadzie telewizyjnym dla BBC - i kto jeszczio goworit szto u nas nienormalnyje wybory?W Polsze,w gorodie Bilgoraj jeszczio lutszyj nomier prosziol!Dla nieznajacych rosyjskiego-niech ktos jeszcze powie ze u nas na Bialorusi sa nieprwidlowosci w wyborach.W Bilgoraju lepszy numer przeszedl
19 grudnia 2017
+7
-1
168-9fd
~ Działacze WSTYD   Czyli oszukali działaczy Piotr Olszówka i Zawiślak. Nie wyciągneli wnioski z braku działania i odp. ostatnich 2 lat. Piotr jak pełnomocnik "dużo tylko jadł i robił dużo w nocnik" -
brak dzialań dla struktur. Immunitet się skończy, a prokurator w końcu zastuka do drzwi- wtedy prawdziwe prawo i sprawiedliwość zatryumfują! Panie pośle czego się pan tak boi, że ucieka przed sprawą prawa jazdy, które ie wiadomo kiedy pan zdawał??? Nabrał pan wody w usta i myśli że ludzie zapomnieli... Nic bardziej mylnego, sprawa jest była i będzie żywa w pamięci ludzi, bo nie pozwolimy robić z siebie idiotów i jak nie wygra pan kolejnych wyborów, to przyjdzie czas rozliczenia się z życia.
19 grudnia 2017
+17
-2
438-89f
~ mario   Nagroda dla Olszówka za bycie miernym i biernym
19 grudnia 2017
+15
-1
02d-9f2
~ tak mam rozumieć??? Czy to jest demokracja czy działanie Zawiślaka rodem z PRLu   W 1 głosowaniu nie wybrano Piotra Olszówki z powodu braku zaufania. przegrał głosami 4 za olszówką 5 przeciw! - Uzasadnienie zebranych: Ze względu na zarzuty prokuratorskie w stosunku do Piotra O. w sp. Prawa Jazdy. Słusznie!!! To dlaczego Zawiślak wtrąca się w tryb głosowania i każe jeszcze raz głosować naciskając - proszę o poparcie dla Piotra O.
Przez 2 lata jako pełnomocnik piotr o. robił "NIC" dla struktur Prawa i Sprawiedliwości!!!
POSEŁ ZAWIŚLAK RĘCZY ZA PIOTRA O.
19 grudnia 2017
+17
-0
91d-eca
~ Agn. Puchatek SOS   Jak pracował na Wiosce SOS to wyjadał połowę jedzenia dzieciom w Puchatku na każdym dyżurze. Nie mogłam jego chamstwa wytrzymać. Dzieci cierpiały w Puchatku! Łakomy i obżarciuch. Przykre ale prawdziwe... Żar jakby nie miał co jeść w domu. Miał przecież dietę w pracy. W Sejmie to na pewno "żre" całą gębą... Tak już go znają i przymykają na to oko. No bo to ze wsi jest ... aaaa już więcej nic nie piszę. Przepraszam za Piotrka. Wykasowałam jego numer telefonu raz na zawsze!
Przepraszam was Biłgorajan za kolegę z pracy. Ale to szczera prawda i musiałam wam to wyznać!!! Proszę jednak o wybaczenie...
Agnieszka Puchatek
19 grudnia 2017
+64
-3
730-4cc
~ logan   to jest kabaret rodem z historii PZPR.Kandydata,jedynie slusznego,wskazuje namiestnik z zewnatrz,potem ten kandydat nie uzyskuje wiekszosci i zamiast wskazania innego kandydata przez zarzad lub rozwiazania zarzadu wobec niemoznosci wskazania takiegoz kandydata i powtornych wyborow zarzadu,poprzez jakies niedwuznaczne gierki,nagle w cudowny sposob kandydat uzyskuje poparcie.Robert Gorski szykuje sie juz do Bilgoraja,bedzie lokalne Ucho Prezesa
19 grudnia 2017
+8
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w poniedziałek, godzina 09:36 Biłgoraj
Odpowiedź wiceprezesa Arion Szpitale Sp. z o.o. na list otwarty w sprawie biłgorajskiego szpitala
Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski wystosował list otwarty do mieszkańców Biłgoraja dotyczący sytuacji biłgorajskiego szpitala. W odpowiedzi na przytoczone zarzuty, w imieniu zarządu spółki Arion Szpitale Sp. z o.o., głos zabrał wiceprezes Karol Stpiczyński. Poniżej publikujemy pełną treść stanowiska.
dzisiaj, 12:16 Biłgoraj
Nie ustąpił pierwszeństwa, zderzył się z pojazdem i dachował
w niedzielę, godzina 14:50 Biłgoraj
Czerwcowa garażówka
w piątek, godzina 08:55 Powiat
Nauczyciele odznaczeni
Wojewoda lubelski Lech Sprawka w asyście lubelskiego kuratora oświaty Teresy Misiuk wręczył nauczycielom z terenu województwa lubelskiego odznaczenia państwowe i resortowe. Postanowieniami prezydenta RP i ministra edukacji i nauki nauczyciele z terenu powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, zamojskiego i Miasta Zamość odebrali Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę i Medale Komisji Edukacji Narodowej.
w czwartek, godzina 20:50 Biłgoraj
Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy na scenie BCK
dzisiaj, 10:42 Lubelszczyzna
3,5 tys. osób na kwarantannie
w piątek, godzina 19:16 Tarnogród
Uroczyste otwarcie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury
W piątek, 11 czerwca, odbyło się uroczyste otwarcie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury. Trwający niemal dwa lata remont pochłonął 7 mln zł.
w niedzielę, godzina 12:09 Biłgoraj
Rowerzyści ruszyli na rajd
dzisiaj, 09:42 Biłgoraj
"W rytmie miasta" na rozpoczęcie nowego cyklu koncertów w Biłgoraju
8 czerwca 2021 Biszcza
Sprawcy usiłowania zabójstwa zatrzymani. Grozi im nawet dożywocie
Czujność policjantów i legitymowanie idących nocą nieznanych mężczyzn przyczyniły się do ujawnienia i zatrzymania sprawców usiłowania zabójstwa. Dwaj mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego wtargnęli do mieszkania 75-latka w celach rabunkowych. Zaatakowali go podczas snu, dotkliwie pobili i okradli. Nieprzytomny 75-latek został przewieziony do szpitala. Zatrzymani przez policjantów mężczyźni zostali już tymczasowo aresztowani. Grozi im nawet dożywotnie więzienie.
w sobotę, godzina 22:27 Biłgoraj
Folk Miss i Folk Mister wybrani
w poniedziałek, godzina 12:03 Biłgoraj
Brakuje pół miliona złotych
3 czerwca 2021 Biłgoraj
Z Chrystusem w Najświętszym Sakramencie ulicami miasta
Dziś (czwartek 3 czerwca) obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Po rocznej przerwie znów mogliśmy uczestniczyć w procesjach ulicami miasta.
w sobotę, godzina 16:50 Biłgoraj
"Od chodzonego do poloneza" na rozpoczęcie Dnia Polskiego Folkloru
w niedzielę, godzina 07:57 Biłgoraj
"Barwy regionów" - koncert na zakończenie Dnia Polskiego Folkloru
w czwartek, godzina 16:07 Kraj
Konferencja dot. luzowania obostrzeń. Jakie nowości ogłosił premier?
W czwartkowe popołudnie 10 czerwca odbyła się konferencja prasowa poświęcona obostrzeniom związanym z sytuacją epidemiczną. Premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski przekazali jakie decyzje zostały podjęte odnośnie zasad, które będą obowiązywać podczas wakacji. Pierwsze luzowania nastąpią już w najbliższą niedzielę.
6 czerwca 2021 Biłgoraj
W Biłgoraju odbędzie się pochówek dzieci utraconych
dzisiaj, 08:17 Biłgoraj
Turniej Szkół Mody Odzież "Odnowa"
dzisiaj, 08:36 Biłgoraj
Trwa opracowanie koncepcji na modernizację i rozbudowę budynku szpitala w Biłgoraju
W Starostwie Powiatowym w Biłgoraju odbyło się kolejne spotkanie robocze dotyczące opracowania koncepcji na modernizację i rozbudowę budynku szpitala w Biłgoraju. - Kiedy udało się nam jako powiatowi pozyskać środki budżetowe z Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych na działania związane z rozwojem naszego szpitala przystąpiliśmy do prac koncepcyjnych. Firma wyłoniona zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych przygotowuje takie opracowanie - informuje wicestarosta Tomasz Rogala.
dzisiaj, 09:16 Biłgoraj
Dostałeś link do logowania, by otrzymać płatność? To może być oszustwo
dzisiaj, 08:07 Biłgoraj
Medale dla karateków
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl