Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2017.08.29 14:17 | aktualizacja: 2017.08.29 14:17

Zmiany w przedszkolach

Dobiega końca remont trzech biłgorajskich przedszkoli samorządowych. Zakres prac jest ogromny, zmiany widoczne są w salach, łazienkach, ale metamorfoza dotyczy także wszystkich placów zabaw.
Zmiany w przedszkolach
Zmiany w przedszkolach

Remont wszystkich trzech biłgorajskich przedszkoli samorządowych planowany był od dłuższego czasu. Na ten cel samorząd Biłgoraja, w konkursie ogłoszonym przez Zarząd Województwa Lubelskiego w ramach Osi priorytetowej 13 Infrastruktura społeczna, Działania 13.5 Infrastruktura przedszkolna, pozyskał 850 tys. zł na remont trzech przedszkoli, znajdujących się na terenie miasta. Zadanie miało kosztować 1 mln zł.

Niestety pojawiły się problemy z rozstrzygnięciem przetargów, ze względu na zbyt wysokie kwoty oferowane przez wykonawców i brak chętnych do udziału w kolejnych postępowaniach. Przeszkody udało się pokonać dopiero w czerwcu, o czym informowaliśmy Państwa w artykule pt. Udało się, przedszkola będą remontowane.

Zaplanowano doposażenie placówek, modernizację łazienek, malowanie obiektów. Zakupiono tablice i podłogi interaktywne, jak również sprzęt nagłośnieniowy. Ponadto modernizowane są place zabaw. Projekt pod nazwą "Przedszkola Samorządowe w Biłgoraju - przyjazne dzieciom" miał zakończyć się wraz z sierpniem. Sale na przyjęcie dzieci będą gotowe, nieco dłużej potrwa jedynie modernizacja placów zabaw.

Ostateczny koszt zadania to 1,7 mln zł.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Zmiany w przedszkolach, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 3750
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
d69-06c
~ janosik   Tak się zastanawiam; o co chodzi z tymi przetargami? Była informacja,że przetarg na budowę siłowni na Nadstawnej nie rozstrzygnięty bo oferty zbyt drogie, teraz koszt remontów przedszkoli prawie dwa razy większy..... O co chodzi????
30 sierpnia 2017
+2
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl