Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2016.12.28 17:10

Samorządowcy z powiatu przełamali się opłatkiem

W tym wyjątkowym czasie jakim jest okres Świąt Bożego Narodzenia spotkania są także okazją do przełamania się opłatkiem. Dziś, w środę 28 grudnia, po sesji rady powiatu wszyscy zebrani uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym.
Samorządowcy z powiatu przełamali się opłatkiem
Samorządowcy z powiatu przełamali się opłatkiem

W środę 28 grudnia odbyła się budżetowa sesja rady powiatu, która stała się także okazją do przełamania się opłatkiem i życzenia sobie nawazajem wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2017 roku. W spotkaniu uczstniczył starosta Marian Tokarski, jego zastępca Jarosław Piskorski, zarząd powiatu, radni, pracownicy starostwa oraz przedstawiciele jednostek podległych.

Swoje życzenia wszystkim przybyłym przekazał starosta Marian Tokarski. - Cieszę się, że zgromadziliśmy się dziś w tak licznym gronie. W tak szczególnej chwili pragnę wszystkim państwu podziękować za pracę w ciągu mijającego roku. Dziekuję za trud, wysiłek i zaangażowanie w realizację zadań, które stoją przed powiatem i jednostkami podległymi. Niektóre z tych zadań wykonywane są naprawdę na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z państwa i naszych jednostek, ponieważ przynosicie nam wiele chwały i zaszczytu. Dziękuję dziś każdemu z państwa za tę codzienną pracę i wysiłek. Życzę sobie, aby ten opłatek, który ma wielką moc sprawił, że będziemy mieli więcej siły wiary i mądrości, będziemy bardziej przyjaźni, pomocni i solidarni - powiedział.

Krótką modlitwę poprowadził Dziekan Dekanatu Biłgoraj Północ ksiądz Jerzy Kołtun. On także złożył wszystkim życzenia. - Składam życzenia na ręce naszych władz, przede wszystkim bożej mądrości, bożego pokoju i tej miłości, która będzie wyrażała się w codziennych obowiązkach. Wiadomo jest, że im człowiek wyżej wyjdzie tym trudniej. Dlatego życzę wszystkim, którzy pełnią jakieś funkcje dla dobra nas tutaj zgromadzonych i całego powiatu tego, by zawsze ta mądrość boża wam towarzyszyła. Żebyście byli radośni w tym, że spełniacie jakąś publiczną służbę. Nie dla pieniędzy, ale dla satysfakcji, że możecie służyć człowiekowi, jak to robił Jezus Chrystus - mówił.

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Samorządowcy z powiatu przełamali się opłatkiem, 0.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 5758
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (9)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
ade-2c0
~ Wyborca  A szczególnie dumny jest starosta ze swojego pracownika z Wydziału Komunikacji pana L, który wydawał kierowcom prawa jazdy za łapówy. Pomagał w ten sposób potrzebującym co stracili prawa jazdy za pijaństwo. Dlatego szczególnie PSL powinien go wynagrodzić. Może ulicę się nazwie jego imieniem i zrobi się zbiórkę forsy i paczek, żeby mu POmóc.
28 grudnia 2016
+12
-0
Ostatnio dodane komentarze
PL
4fb-2d4
~ max   250 głosów na wsi i jest się w spadku przy korycie.
29 grudnia 2016
+4
-0
PL
884-6b7
~ ja pier....   Ale ich się nazbierało jak pojawiło się darmowe koryto. I chodzą tacy z potrójnym podbródkiem utuczeni z naszych pieniędzy
29 grudnia 2016
+6
-0
PL
ade-2c0
~ Jan   Kto za te opłatki płacił? Chyba proboszcz wystawił rachunek dla starostwa. Bo jak wysyła posłańca z opłatkami po domach to mu zeszyt daje i ten posłaniec jak wpada do domu to domownikowi pod nos podtyka ten kajet.Potem jak posłaniec rozliczy się z forsy to zeszyt ląduje w kominku. Bo przecież sukienkowi są zwolnieni z wszelkich podatków i im nie straszny żaden VAT ani podatek dochodowy. Jak zwykły obywatel sprzedał by długopis za złotówkę bez fiskalnej kasy to US wlepił by mu grzywnę 500-1000zł. To dlatego na tym obżeraniu się opłatkiem nie ma zwykłych podatników ale jest za to samorządowa klika oraz ich ,,duszpasterz" a także prezio Spółdzielni Mieszkaniowej Aleksy Bełżek. Bełżka z Tokarskim łączą więzy przyjaźni proletariackie z czasów PRL. Bo czym wytłumaczyć obecność Bełżka a także 70 letniego / ur 12 września 1946 r/- też Maryjana Klechy- na tej ,,uroczystości". Oni trwać będą na stanowiskach niczym Waryński w Szlissenburgu. ,,..aż ostatni raz się dzwigną na boku i ducha wyzioną w ostatnim krwotoku..."
29 grudnia 2016
+7
-0
PL
6ea-9da
~ ave-jaaaaaaaaa   a gdzie Furlepa :) jest wakat na staroste wystartuje ???
29 grudnia 2016
+6
-2
PL
6ea-9da
~ ave-jaaaaa  do ~ zdjęcie nr.30   zdjecie nr 11SW Maryjan nawalony kolega zasnal :)
29 grudnia 2016
+6
-1
PL
0a2-3e0
~ zdjęcie nr.30   "pocałunek ś......i"
29 grudnia 2016
+7
-1
PL
5f8-5c6
~ fff  do ~ fghft   No pewnie, że nie wszyscy.
W Polsce jest około 700 tysięcy urzędników.
Więc statystycznie w powiecie biłgorajskim (na wszelkich szczeblach i każdej dziedzinie) będzie pewnie z 1500-2000 urzędników.
28 grudnia 2016
+11
-0
PL
e2b-d2f
~ fghft   Widać teraz na ile urzędasów musi jeden niewolnik robić a i to nie wszystkie nieroby
28 grudnia 2016
+11
-1
PL
ade-2c0
~ Wyborca   A szczególnie dumny jest starosta ze swojego pracownika z Wydziału Komunikacji pana L, który wydawał kierowcom prawa jazdy za łapówy. Pomagał w ten sposób potrzebującym co stracili prawa jazdy za pijaństwo. Dlatego szczególnie PSL powinien go wynagrodzić. Może ulicę się nazwie jego imieniem i zrobi się zbiórkę forsy i paczek, żeby mu POmóc.
28 grudnia 2016
+12
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w sobotę, godzina 20:51 Biłgoraj
Dni Biłgoraja. Koncerty na scenie letniej BCK
W tym roku Dni Biłgoraja odbywają się pod hasłem "W krainie Słowian". Wydarzenie rozpoczęło się w sobotę 27 maja. Można było wziąć udział w jarmarku, a wieczorem rozpoczęły się koncerty. Na scenie BCK wystąpili Head Vision, Kuba Nizio, Diana Kotuła, czy Lubelska Federacja Bardów.
dzisiaj, 09:23 Biłgoraj
Rowerzystka trafiła do szpitala
dzisiaj, 10:09 Biłgoraj
Oszukana podczas sprzedaży. Straciła kilka tys. zł
17 maja 2023 Biłgoraj
Jest program Dni Biłgoraja. Kto zagra?
Już w przyszły weekend odbędą się Dni Biłgoraja. Podczas wydarzenia zaplanowano całą masę atrakcji, gwiazdą będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy.
dzisiaj, 08:51 Biłgoraj
Szkolenie z zakresu FAS
dzisiaj, 09:51 Tereszpol
Suczka znaleziona na skraju lasu
w środę, godzina 18:24 Biłgoraj
Podatki w górę?
Podczas środowych obrad Rady Miasta Biłgoraja, po raz kolejny wrócono do tematu podwyżki stawek podatkowych od nieruchomości. Tym razem udało się uchwalić nowe kwoty?
w niedzielę, godzina 14:42 Biłgoraj
Wioska Słowian stanęła w centrum miasta [NOWE ZDJĘCIA]
w niedzielę, godzina 18:49 Sól
W Soli bawią się i pomagają
w środę, godzina 17:49 Biłgoraj
Głosowanie nad absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza
Częścią środowych obrad Rady Miasta Biłgoraja (24 maja) było głosowanie w sprawie udzielenia burmistrzowi absolutorium, czyli stwierdzenia prawidłowości podjętych działań finansowych w poprzednim roku. Radni musieli też podjąć decyzję co do udzielenia włodarzowi wotum zaufania.
w niedzielę, godzina 00:52 Biłgoraj
Poparzeni Kawą Trzy z koncertem w Biłgoraju
w sobotę, godzina 18:08 Biłgoraj
Trwa jarmark w ramach Dni Miasta
w niedzielę, godzina 22:04 Biłgoraj
Dni Biłgoraja za nami
W drugi dzień świętowania organizatorzy zaprosili na plac przy BCK. Na scenie letniej zaprezentowały się lokalne zespoły, ale wystąpił tez teatr z Dąbrowicy. Na zakończenie wystąpiła zwyciężczyni Voice of Poland Ola Nizio.
w środę, godzina 08:29 Biłgoraj
Firma z Biłgoraja na 5. miejscu w rankingu Forbesa
14 maja 2023 Biłgoraj
26-letni motocyklista zginął na miejscu
w sobotę, godzina 11:47 Biłgoraj
Przyjaźń ponad granicami
Biłgoraj współpracuje z miastami partnerskimi od prawie 30 lat. To sposób na wsparcie i wymianę doświadczeń. Okazją do podsumowań są konferencje miast partnerskich, które odbywają się każdego roku przy okazji Dni Biłgoraja. Tegoroczne spotkanie miało miejsce w sobotnie przedpołudnie 27 maja i zorganizowane zostało w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Podczas wydarzenia, z okazji 25-lecia współpracy odnowiono umowę z litewskim Kelme.
w piątek, godzina 15:43 Sól
Mieszkaniec gminy Biłgoraj potrzebuje krwi
19 maja 2023 Biłgoraj
Budynek zniknął
w czwartek, godzina 17:48 Biłgoraj
Będzie chodnik na ul. Bagiennej? Awantura na spotkaniu z mieszkańcami
W czwartkowe popołudnie 25 maja odbyło się spotkanie w sprawie przebudowy ul. Bagiennej. Władze miasta mają w planach wykonanie ciągu pieszego i drogi dla rowerzystów. Już na początku rozgorzała prawdziwa awantura.
16 maja 2023 Aleksandrów
12-latek odgryzł fragment skóry 13-latkowi
w piątek, godzina 12:22 Biłgoraj
Bezpodstawnie zwolniona urzędniczka otrzymała odszkodowanie, w kolejce czekają następni pracownicy
21 maja 2023 Szarajówka
Żywcem spalono 59 osób. 80. rocznica pacyfikacji Szarajówki
Pacyfikacja Szarajówki w 1943r. należała do najokrutniejszej nie tylko na Zamojszczyźnie, ale i w całej Polsce. W tym roku przypada 80. rocznica tych tragicznych wydarzeń. W miejscu, gdzie niegdyś znajdowała się wieś stoi teraz cmentarz. Tam odbyły się uroczystości, które zostały objęte Patronatem Honorowym Szefa Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych Ministra Jana Józefa Kasprzyka.
19 maja 2023 Biłgoraj
O biłgorajskim szlabanie usłyszy cała Polska
w sobotę, godzina 12:47 Biłgoraj
Rogi myśliwskie rozbrzmiały w Biłgoraju [WYNIKI]
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl