Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2016.12.28 17:10

Samorządowcy z powiatu przełamali się opłatkiem

W tym wyjątkowym czasie jakim jest okres Świąt Bożego Narodzenia spotkania są także okazją do przełamania się opłatkiem. Dziś, w środę 28 grudnia, po sesji rady powiatu wszyscy zebrani uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym.
Samorządowcy z powiatu przełamali się opłatkiem
Samorządowcy z powiatu przełamali się opłatkiem

W środę 28 grudnia odbyła się budżetowa sesja rady powiatu, która stała się także okazją do przełamania się opłatkiem i życzenia sobie nawazajem wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym 2017 roku. W spotkaniu uczstniczył starosta Marian Tokarski, jego zastępca Jarosław Piskorski, zarząd powiatu, radni, pracownicy starostwa oraz przedstawiciele jednostek podległych.

Swoje życzenia wszystkim przybyłym przekazał starosta Marian Tokarski. - Cieszę się, że zgromadziliśmy się dziś w tak licznym gronie. W tak szczególnej chwili pragnę wszystkim państwu podziękować za pracę w ciągu mijającego roku. Dziekuję za trud, wysiłek i zaangażowanie w realizację zadań, które stoją przed powiatem i jednostkami podległymi. Niektóre z tych zadań wykonywane są naprawdę na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z państwa i naszych jednostek, ponieważ przynosicie nam wiele chwały i zaszczytu. Dziękuję dziś każdemu z państwa za tę codzienną pracę i wysiłek. Życzę sobie, aby ten opłatek, który ma wielką moc sprawił, że będziemy mieli więcej siły wiary i mądrości, będziemy bardziej przyjaźni, pomocni i solidarni - powiedział.

Krótką modlitwę poprowadził Dziekan Dekanatu Biłgoraj Północ ksiądz Jerzy Kołtun. On także złożył wszystkim życzenia. - Składam życzenia na ręce naszych władz, przede wszystkim bożej mądrości, bożego pokoju i tej miłości, która będzie wyrażała się w codziennych obowiązkach. Wiadomo jest, że im człowiek wyżej wyjdzie tym trudniej. Dlatego życzę wszystkim, którzy pełnią jakieś funkcje dla dobra nas tutaj zgromadzonych i całego powiatu tego, by zawsze ta mądrość boża wam towarzyszyła. Żebyście byli radośni w tym, że spełniacie jakąś publiczną służbę. Nie dla pieniędzy, ale dla satysfakcji, że możecie służyć człowiekowi, jak to robił Jezus Chrystus - mówił.

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Samorządowcy z powiatu przełamali się opłatkiem, 0.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 6009
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (9)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
ade-2c0
~ Wyborca  A szczególnie dumny jest starosta ze swojego pracownika z Wydziału Komunikacji pana L, który wydawał kierowcom prawa jazdy za łapówy. Pomagał w ten sposób potrzebującym co stracili prawa jazdy za pijaństwo. Dlatego szczególnie PSL powinien go wynagrodzić. Może ulicę się nazwie jego imieniem i zrobi się zbiórkę forsy i paczek, żeby mu POmóc.
28 grudnia 2016
+12
-0
Ostatnio dodane komentarze
PL
4fb-2d4
~ max   250 głosów na wsi i jest się w spadku przy korycie.
29 grudnia 2016
+4
-0
PL
884-6b7
~ ja pier....   Ale ich się nazbierało jak pojawiło się darmowe koryto. I chodzą tacy z potrójnym podbródkiem utuczeni z naszych pieniędzy
29 grudnia 2016
+6
-0
PL
ade-2c0
~ Jan   Kto za te opłatki płacił? Chyba proboszcz wystawił rachunek dla starostwa. Bo jak wysyła posłańca z opłatkami po domach to mu zeszyt daje i ten posłaniec jak wpada do domu to domownikowi pod nos podtyka ten kajet.Potem jak posłaniec rozliczy się z forsy to zeszyt ląduje w kominku. Bo przecież sukienkowi są zwolnieni z wszelkich podatków i im nie straszny żaden VAT ani podatek dochodowy. Jak zwykły obywatel sprzedał by długopis za złotówkę bez fiskalnej kasy to US wlepił by mu grzywnę 500-1000zł. To dlatego na tym obżeraniu się opłatkiem nie ma zwykłych podatników ale jest za to samorządowa klika oraz ich ,,duszpasterz" a także prezio Spółdzielni Mieszkaniowej Aleksy Bełżek. Bełżka z Tokarskim łączą więzy przyjaźni proletariackie z czasów PRL. Bo czym wytłumaczyć obecność Bełżka a także 70 letniego / ur 12 września 1946 r/- też Maryjana Klechy- na tej ,,uroczystości". Oni trwać będą na stanowiskach niczym Waryński w Szlissenburgu. ,,..aż ostatni raz się dzwigną na boku i ducha wyzioną w ostatnim krwotoku..."
29 grudnia 2016
+7
-0
PL
6ea-9da
~ ave-jaaaaaaaaa   a gdzie Furlepa :) jest wakat na staroste wystartuje ???
29 grudnia 2016
+6
-2
PL
6ea-9da
~ ave-jaaaaa  do ~ zdjęcie nr.30   zdjecie nr 11SW Maryjan nawalony kolega zasnal :)
29 grudnia 2016
+6
-1
PL
0a2-3e0
~ zdjęcie nr.30   "pocałunek ś......i"
29 grudnia 2016
+7
-1
PL
5f8-5c6
~ fff  do ~ fghft   No pewnie, że nie wszyscy.
W Polsce jest około 700 tysięcy urzędników.
Więc statystycznie w powiecie biłgorajskim (na wszelkich szczeblach i każdej dziedzinie) będzie pewnie z 1500-2000 urzędników.
28 grudnia 2016
+11
-0
PL
e2b-d2f
~ fghft   Widać teraz na ile urzędasów musi jeden niewolnik robić a i to nie wszystkie nieroby
28 grudnia 2016
+11
-1
PL
ade-2c0
~ Wyborca   A szczególnie dumny jest starosta ze swojego pracownika z Wydziału Komunikacji pana L, który wydawał kierowcom prawa jazdy za łapówy. Pomagał w ten sposób potrzebującym co stracili prawa jazdy za pijaństwo. Dlatego szczególnie PSL powinien go wynagrodzić. Może ulicę się nazwie jego imieniem i zrobi się zbiórkę forsy i paczek, żeby mu POmóc.
28 grudnia 2016
+12
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
dzisiaj, 08:07 Lubelszczyzna
Lasy pod nadzorem
W dniach 27 maja - 5 czerwca strażnicy leśni z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie przeprowadzą akcję pod kryptonimem "Bezpieczny las 24".
dzisiaj, 13:25 Biłgoraj
Bolt w Biłgoraju
dzisiaj, 08:07 Księżpol
Auto z przyczepką w rowie [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 08:16 Goraj
Mieszkanka Goraja skończyła 100 lat
Pani Weronika Misa, mieszkanka Goraja w dniu 26 maja obchodziła swoje setne urodziny. To wyjątkowa uroczystość, 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.
w niedzielę, godzina 19:29 Biłgoraj
Zderzenie osobówek w Biłgoraju [AKTUALIZACJA]
w niedzielę, godzina 20:26 Aleksandrów
Aleksandrów pamięta
w sobotę, godzina 11:17 Biłgoraj
Motocykliści opanowali Biłgoraj [NOWE ZDJĘCIA]
Po kilkuletniej przerwie do kalendarza wydarzeń w Biłgoraju powraca Spontaniczna Motomajówka. W sobotę 25 maja zorganizowano piątą edycję zlotu, którego inicjatorem jest Spontaniczna Grupa Motocyklowa.
w sobotę, godzina 17:54 Biłgoraj
Biłgorajanie świętują Dni Miasta
w piątek, godzina 09:07 Biłgoraj
Mieszkaniec powiatu odzyskał oszczędności
w piątek, godzina 08:17 Biłgoraj
Od poniedziałku objazdy związane z zamknieciem mostu
W związku z remontem zabytkowego mostu przy ulicy Lubelskiej w Biłgoraju konieczne jest wyłączenie obiektu z użytkowania. Od poniedziałku 27 maja most będzie nieprzejezdny. Jak długo potrwają utrudnienia?
w środę, godzina 16:45 Biłgoraj
Najlepsi matematycy w powiecie [WYNIKI]
w poniedziałek, godzina 10:24 Potok Górny
Konkurs na kierownika GOPS
w sobotę, godzina 21:18 Biłgoraj
Sobotnie koncerty gwiazd [NOWE ZDJĘCIA]
Trwają Dni Biłgoraja. Tegoroczne świętowanie rozpoczęło się w sobotnie popołudnie od programu skierowanego do najmłodszych mieszkańców miasta. Wieczorem rozpoczęły się koncerty. Na scenie letniej BCK wystąpili Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio, Kuba Nizio, Ola Nizio - zwyciężczyni 5 edycji "The Voice of Poland". Przed nami koncerty gwiazd.
w poniedziałek, godzina 08:01 Biłgoraj
Zlot zabytków w Biłgoraju
w niedzielę, godzina 21:54 Biłgoraj
Drugi dzień świętowania [NOWE ZDJĘCIA]
w piątek, godzina 15:52 Tarnogród
Pożegnanie wieloletniej dyrektor biblioteki
Po ponad pięćdziesięciu latach pracy w zawodzie bibliotekarza, na zasłużoną emeryturę przechodzi dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnogrodzie - Joanna Puchacz.
dzisiaj, 08:31 Tarnogród
Jubileusz w Tarnogrodzie
w niedzielę, godzina 08:41 Korytków Duży
Nocne zdarzenie drogowe [AKTUALIZACJA]
20 maja 2024 Frampol
Gradobicie i ulewa [AKTUALIZACJA]
Zgodnie z przewidywaniami synoptyków w poniedziałkowe popołudnie nad powiatem biłgorajskim przeszła burza, której towarzyszyły silne opady deszczu. W gminie Frampol spadł grad.
w niedzielę, godzina 11:47 Biłgoraj
Rowerem przez Ziemię Biłgorajską
w czwartek, godzina 13:40 Stara Wieś
Tragiczne zdarzenie w powiecie. Nie żyje mężczyzna [AKTUALIZACJA]
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl