Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualno?ć    Dodaj galerię    Zgło? temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2016.12.13 17:32

"Święta są w nas"

Tak mówiła Halina Wlaź podczas spotkania opłatkowego, zorganizowanego dla słuchaczy Uniwersytety Trzeciego Wieku. Wydarzenie, w którym udział wzięli także włodarzenia miasta i gminy Biłgoraj odbyło się we wtorkowe popołudnie, 13 grudnia.
"Święta są w nas"
"Święta są w nas"

Spotkanie opłatkowe dla słuchaczy Uniwersytety Trzeciego Wieku zostało zorganizowane w sali konferencyjnej Biłgorajskiego Centrum Kultury we wtorek, 13 grudnia.

Udział wzięli członkowie UTW, ale także zaproszeni gości, wśród których byli: burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan, wiceburmistrz Michał Dec, wójt gminy Biłgoraj Wiesław Różyński, kierownik biura PCK Edward Kurzyna, czy pracownicy BCK i Biłgorajskiej Telewizji Kablowej.

- Jest mi bardzo miło, że w tak uroczystym dniu są z nami nasi przyjaciele, którzy na co dzień wspierają nasze działania. Dziś chcemy przybliżyć klimat świąt Bożego Narodzenia - mówiła rozpoczynając spotkanie Halina Wlaź, prezes biłgorajskiego UTW i zaznaczyła, że nie liczy się otoczka związana ze świętami, a atmosfera, wzajemna życzliwość, szacunek do każdego człowieka i otwarte serca. - Święta są w nas - dodała Halina Wlaż.

Zanim uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem zaśpiewali kolędy, przy fortepianie akompaniował burmistrz Janusz Rosłan. Członkowie koła literackiego "Gęsie pióro" przygotowali za to wiersze.

Życzenia świąteczne składali gospodarze miasta i gminy Biłgoraj. - Czujemy się wśród państwa jak w rodzinie. Dziękuję za tę życzliwość i zrozumienie. A z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Oby ta pogoda ducha i potrzeba bycia aktywnym nie opuszczały państwa przez kolejny rok - podsumował burmistrz Rosłan.

red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
"Święta są w nas", 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 3934
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (4)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
52b-6af
~ maniera   co za czasy jeszcze dobrze się nie spotkali ,a już chwalą się nie wiadomo czym i po co ,o co im chodzi z tym chwaleniem ,to nie normalne,niedługo ,że byli na mszy w kościele będą pokazywać kto był,a przecież było spotkanie drugiego wieku i czwartego wieku i nie chwalili się ,dużo mądrzejsi,
15 grudnia 2016
brak ocen
US
b3d-443
~ KENYS   Miłe jest takie spotkanie Seniorów przy udziale władz miasta.Nie należy tego upolityczniać jak to robi " JAN "nie należy włączać tu Swojej zajadłej uszczypliwości i zgryźliwości. Seniorzy nie zasługują na takie złośliwe traktowanie spotkań które organizują.Było to Spotkanie Opłatkowe, więc związane ze zbliżającymi się Świętami, więc powaga, godność i umiar są w tym miejscu wskazane.
14 grudnia 2016
brak ocen
PL
d13-d15
~ klesimania   OJ zabrakło 70 letniego dyrektora - niezłomnego , jak Januszek sobie bez tej postaci poradził,czyżby dotarło powszechne w Biłgoraju przebranie miary ,bo mawiają ,że wiedzieć kiedy trzeba odejść, opóżnianie tego ,to brak rozumu i strata nie do odwrócenia.
14 grudnia 2016
brak ocen
PL
b7f-64b
~ Jan   Proszę bardzo !!! Rosłan, Dec i Różyński już rozpoczęli kampanie wyborczą, na początek wśród seniorów. Po co seniorom obecność burmistrza, wice burmistrza i wójta gminy na religijnym zgromadzeniu? Chyba załatwienia etatu już nie potrzebujecie? Ale być może. Taki Maniek Klecha co 12 września świętował 70 urodziny to jeszcze siedzi na etacie dyrektora LO im ONZ, bierze emerytury 63 156,84 zł, dieta przew. rady miasta 22 260,00 zł dieta ze spółki do zag. wsp. grunt. 1038,40zł i jeszcze jest właścicielem 10,69 ha folwarku do którego na dopłaty składają się robotnicy co zarabiają 1200zł. Niech redaktor następnym razem napisze o której odbywają się te opłatki-nastąpi teraz ich zbiorowa konsumpcja- bo może tak być, że podatnik opłaca tych burmistrzów, wójtów i różnej maści urzędasów a oni w czasie pracy oddają się konsumpcji niczym w ,,Wielkim żarciu" Felliniego.
14 grudnia 2016
+2
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
12 czerwca 2022 Biłgoraj
Jubileuszowy zlot pojazdów zabytkowych
W niedzielne przedpołudnie 12 czerwca, rozpoczęła się kolejna edycja Biłgorajskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich. Wydarzenie po raz drugi zorganizowano na terenie Miasteczka na Szlaku Kultur Kresowych. Jest jeszcze szansa, by zobaczyć te wyjątkowe maszyny.
dzisiaj, 13:42 Powiat
Policja apeluje do mieszkańców powiatu: "Nie dopuśćmy do tragedii"
dzisiaj, 13:37 Józefów
Gra miejska na inaugurację Roku Wandy Rutkiewicz
we wtorek, godzina 14:51 Biłgoraj
Powiatowy Dzień Olimpijczyka
We wtorek 21 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego zorganizowano Powiatowy Dzień Olimpijczyka. Uczniowie, którzy wyróżnili się osiągnięciami w nauce, odebrali z rąk starosty Andrzeja Szarlipa, okolicznościowe dyplomy i karty podarunkowe.
we wtorek, godzina 15:23 Gmina Biłgoraj
Pobrali się w 1971r. Dziś obchodzą jubileusz 50-lecia małżeństwa
w czwartek, godzina 08:39 Biłgoraj
"Praktyczna pani" na sprzedaż
11 czerwca 2022 Biłgoraj
"Biłgoraj dla Ukrainy". Koncert Patrycji Markowskiej
W sobotnie popołudnie 11 czerwca, na scenie letniej BCK odbył się koncert zatytułowany "Biłgoraj dla Ukrainy". Gwiazdą wieczoru była znana wokalistka Partycja Markowska. Wystąpili też młodzi wokaliści z Biłgoraja, w tym Kuba Nizio i Michalina Lipińska.
w sobotę, godzina 20:59 Biłgoraj
Eleni zaśpiewała w Biłgoraju
w sobotę, godzina 08:10 Powiat niżański
Pijany kierowca busa przewoził pasażerów, jeden z nich wezwał policję
14 czerwca 2022 Biłgoraj
Podsumowanie Roku Sportowego 2021/2022 w powiecie biłgorajskim
We wtorkowe popołudnie 14 czerwca, uroczyście podsumowano rok w sporcie szkolnym. Najlepsi zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli otrzymali puchary i dyplomy. Wszystkim wyróżnionym gratulował starosta Andrzej Szarlip.
w piątek, godzina 18:38 Biłgoraj
Sztandar dla szkoły i przedszkola
w sobotę, godzina 23:02 Frampol
Festiwal Muzyki Tanecznej we Frampolu
12 czerwca 2022 Okrągłe
"Powróćmy jak za dawnych lat..."
To hasło przewodnie XVI Turnieju Wsi organizowanego przez wójta gminy Biłgoraj i Gminny Ośrodek Kultury we współpracy z Radą Sołecką i mieszkańcami wsi Okrągłe. W tegorocznej rywalizacji wzięło udział 6 sołectw z terenu gminy.
19 czerwca 2022 Gromada
Zawody strażackie w Gromadzie [WYNIKI]
w piątek, godzina 13:58 Biłgoraj
Rozpoczęły się wakacje
w poniedziałek, godzina 09:53 Biłgoraj
Ruch na ul. Nadstawnej będzie zamknięty
Już jutro rozpoczną się prace bitumiczne na ul. Nadstawnej w Biłgoraju. Droga będzie zamknięta dla ruchu kołowego.
w czwartek, godzina 08:16 Biłgoraj
Spacer po Biłgoraju okazją do zacieśnienia współpracy
w sobotę, godzina 15:50 Biłgoraj
Papieski Dzień Dziękczynienia
14 czerwca 2022 Wyścigi samochodowe
Karol Kręt na 2. miejscu w pierwszej rundzie Porsche Sports CUP
W ubiegły weekend Karol wystartował w pierwszej rundzie wyścigów Porsche Sports CUP na torze Nurburgring w Niemczech. Karol jest nowicjuszem. W tych wyścigach stanął do walki koło w koło z bardzo doświadczonymi kierowcami, ale doświadczenie zebrane przez 11 lat w sporcie kartingowym pozwoliło mu wygrać kwalifikacje.
w środę, godzina 10:11 Biłgoraj
Filip z indeksem na ponad 60 uczelni w Polsce
w piątek, godzina 09:29 Biłgoraj
Ruszają prace na ul. Piłsudskiego w Biłgoraju
dzisiaj, 09:18 Biłgoraj
Prawie 10 tys. hospitalizacji, ponad 4,5 tys. udzielonych porad w 2021 roku
Podczas piątkowych obrad Rady Powiatu w Biłgoraju radni wysłuchali sprawozdania z działalności szpitala powiatowego. W ubiegłym roku liczba hospitalizacji (wraz z ruchem międzyoddziałowym) wyniosła prawie 10 tys. Na którym oddziale było najwięcej pacjentów?
w piątek, godzina 22:56 Nadrzecze
Wigilia Nocy Świętojańskiej w Nadrzeczu [NOWE ZDJĘCIA]
15 czerwca 2022 Korczów
Dominika w finale Miss Polski
w piątek, godzina 16:59 Biłgoraj
Prawie 28 mln zł zadłużenia. Zarząd Powiatu dostał absolutorium?
W piątkowe popołudnie 24 czerwca, odbyła się najważniejsza w całym roku sesja Rady Powiatu Biłgorajskiego. Podczas obrad radni udzielili wotum zaufania Zarządowi Powiatu, głosowali też nad absolutorium, czyli przyjęciem sprawozdania z wykonania budżetu za ubiegły rok. Jakie decyzje podjęli?
w sobotę, godzina 13:08 Biłgoraj
Partyzancki Rajd Rowerowy
we wtorek, godzina 07:25 Tarnogród
Będą nowe obwodnice w województwie lubelskim, w tym obwodnica Tarnogrodu
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl