Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:

Edytuj tekst

UWAGA!
Teraz możesz wysłać nam zdjęcie bezpośrednio z Twojego telefonu komórkowego.
Utwórz wiadomość MMS i wyślij na adres alert@bilgorajska.pl
(adres e-mail wpisz zamiast numeru telefonu nadawcy).
Dodaj zdjęcie:
Wybierz zdjęcie:
Wprowadź podpis zdjęcia:
Autor zdjęcia (podajemy gdy znamy):
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2016.09.13 08:15

Kolejne wyróżnienie dla Biłgoraja

Pod koniec września odbędzie się Gala Inwestorów Samorządowych, podczas której ogłoszone zostaną wyniki rankingu samorządów tworzonego przez Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota". Podczas uroczystości wyróżnienie obiorą władze Biłgoraja, miasto zajęło pierwsze miejsce w kategorii miast powiatowych.
Kolejne wyróżnienie dla Biłgoraja
Kolejne wyróżnienie dla Biłgoraja

Miasto Biłgoraj zajęło pierwsze miejsce w kategorii miast powiatowych w Rankingu Wydatków Inwestycyjnych Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota".

Ranking jest opracowywany na podstawie danych Głównego Urzędu Statystycznego oraz danych Ministerstwa Finansów. Wyniki rankingu zostaną ogłoszone podczas Gali Inwestorów Samorządowych, która odbędzie się podczas Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w dniu 22 września.

Przypomnijmy:

To już kolejne wyróżnienie dla Biłgoraja w ostatnim czasie. Gmina miasto Biłgoraj zajęła IV miejsce w rankingu najlepszych samorządów "Rzeczpospolitej" 2016r. w kategorii gmin miejskich i miejsko - wiejskich. Ranking sporządzany jest na podstawie danych takich jak: środki wydatkowane na inwestycje, współpraca z organizacjami pozarządowymi, wyniki sprawdzianu szóstoklasistów, liczbie wydanych decyzji administracyjnych, działania MOPS. W tym samym rankingu niemały sukces odniosły także gmina Obsza i gmina Biłgoraj. Informowaliśmy o tym w artykułach pt. Miasto i gmina Biłgoraj wśród najlepszych samorządów oraz I miejsce dla Obszy w Rankingu Samorządów.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Kolejne wyróżnienie dla Biłgoraja, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 2291
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (4)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
da2-677
~ Jan   To w innych miastach jest jeszcze gorzej niż w Biłgoraju? Może to ściema z tym pierwszym miejscem? A może Burczymucha załatwił sobie to miejsce finansując to pismo? Zapewne w tym rankingu startowały powiaty: Tomaszowski, Hrubieszowski i Biłgorajski.W takim Hrubieszowie to jest trzy zakłady: Zakład Karny, Zakład Wodociągowy no i Zakład Pogrzebowy. To z czym oni startują do Biłgoraja. U nas pula łapówek jest większa niż cały ich budżet.
13 września 2016
+2
-4
PL
546-737
~ sfdgdg   Nie dawno burmistrz robił apel do przedsiębiorców ,żeby przyłączyli się do finansowania karty dużej rodziny, chciałbym się dowiedzieć ilu przedsiębiorców się zgłosiło do finansowania tego projektu
13 września 2016
+1
-0
PL
3d7-04c
~ Mac   Ogrom inwestycji jest widoczny nawet przez najwiekszych sceptyków, ale droga władzo , gdzie sa tereny inwestycyjne? Gdzie sa nowi inwestorzy? Nowe miejsca pracy ?
13 września 2016
+3
-1
PL
8f1-b45
~ Kabaret   Mamo chwalcie nas a my was.
13 września 2016
+2
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl