Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2016.02.13 11:14

Dzień Otwartych Drzwi w "Czwórce"

Na początku lutego ruszyła rekrutacja do miejskich szkół podstawowych. By zachęcić rodziców dzieci 6 - i 7-letnich do zapisywania swoich pociech do konkretnej placówki organizowane są dni otwarte. Swoją ofertę zaprezentowała także Szkoła Podstawowa Nr 4 w Biłgoraju. Dzień Otwartych Drzwi odbył się w czwartkowe popołudnie, 12 lutego.
Dzień Otwartych Drzwi w "Czwórce"
Dzień Otwartych Drzwi w "Czwórce"

- Każdego roku organizujemy Dzień Otwartych Drzwi, po to, by zaprezentować naszą placówkę. A mamy wiele do zaoferowania, szkoła jest świetnie wyposażona, a klasy nie są liczne. Ponadto mamy piękny plac zabaw, czy jedyną w mieście zieloną szkołę - mówi w rozmowie z portalem bilgorajska.pl Monika Bednarz, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 w Biłgoraju.

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Biłgoraju funkcjonuje od 43 lat. Dzieci uczą się w siedmiu salach lekcyjnych wyposażonych w liczne pomoce naukowe, w tym tablice interaktywne z dostępem do Internetu.

Jak mogli zobaczyć rodzice odwiedzający placówkę podczas Dni Otwartych Drzwi szkoła otoczona jest rozległym placem z kompleksem sportowo - rekreacyjnym.

Jak zapewniają władze placówki szkoła zapewnia: naukę w systemie jednozmianowym, zindywidualizowaną pracę z dziećmi, korzystanie ze stołówki szkolnej, opiekę świetlicową, pozalekcyjną pomoc w nauce.

Podczas Dni Otwartych Drzwi na małych gości czekała masa atrakcji. Młodzież zaprezentowała przedstawienie pt. "Wiosenne przebudzenie", można było też dowiedzieć się jak powstaje origami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość malowania na tablicy interaktywnej. Była także okazja, by porozmawiać z dyrekcją i zapytać o interesujące szczegóły związane z funkcjonowaniem szkoły.

red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Dzień Otwartych Drzwi w "Czwórce", 3.0000 out of 5 based on 1 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 2730
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
856-ce1
~ Zara zara do wpisu autora akk ...   Szkoła Podstawowa nr 4 na osiedlu istnieje od 43 lat i nagle za rządów obecnego burmistrza Rosłana okazuje się ze trzeba ją zamknąć? Czy według ciecie to znaczy, że Biłgoraj przestał się rozwijać? czy dopiero przestanie?
15 lutego 2016
+1
-1
PL
00d-e34
~ .  do ~ ha,ha   No, a nie jest?
Wg. mnie obecnie za punkt centralny miasta można przyjąć rondo Kościuszki/Nadstawna. Do piątki dość blisko z tego miejsca.
http://i.imgur.com/kMzpKZs.png
14 lutego 2016
+2
-2
PL
33d-a96
~ ab   Rodzice myślą, że jak poślą dziecko do dużej szkoły to wzrośnie ich prestiż i słoma im z butów przestanie wystawać.
14 lutego 2016
+5
-0
PL
8af-70e
~ ha,ha   OD KIEDY TO PIĄTKA JEST W CENTRUM? CHYBA CZYTELNIK KIERUNKI POMYLIŁ. ALE TAK TO JEST, JAK SIĘ MA TRZY KLASY PODSTAWÓWKI, BO DWÓJKĘ ZA SZYBKO ROZWIĄZALI.
14 lutego 2016
+3
-2
US
026-afd
~ akk   Ja jako mieszkaniec Miasta i Osiedla czekam na dzień zamkniętych dni, czyli likwidajcję tej placówki destabilizującej i przynoszącej straty w systemie oświaty w mieście.
Bądźmy szczerzy ilość dzieci co roku się zmniejsza. W obrębie czwórki większość rordziców decyduje się dać dzieci do innych szkół.
Biłgoraj to nie jest duże miasto, spokojnie wystarczy 3 podstawówki:
1 - północna
3- południowa
5 - centralna
13 lutego 2016
+8
-6
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl