Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2016.01.16 10:15

Opłatek członków Stowarzyszenia Dzieci Zamojszczyzny

W bieżącym tygodniu odbyło się spotkanie opłatkowe członków Stowarzyszenia Dzieci Zamojszczyzny. Była uroczysta msza św. i wspólne kolędowanie. Podczas spotkania wręczono także medale za zasługi.
Opłatek członków Stowarzyszenia Dzieci Zamojszczyzny
Opłatek członków Stowarzyszenia Dzieci Zamojszczyzny

Spotkanie odbyło się w środowe przedpołudnie, 13 stycznia. Rozpoczęło się od mszy św. w kościele pw. św. Jerzego w Biłgoraju. Następnie uczestnicy przeszli do Dworku Modrzewiowego, gdzie podzielili się opłatkiem składając sobie najserdeczniejsze życzenia. W spotkaniu poza członkami stowarzyszenia uczestniczyli także przedstawiciele władz samorządowych, był burmistrz Janusz Rosłan oraz wicestarosta powiatu biłgorajskiego Jarosław Piskorski.

Wśród gości byli także: Janina Buczek - Różańska, była prezes Towarzystwa Opieki nad Majdankiem, jak również Zenon Kowalik, przewodniczący OPPZ.

- Od dwudziestu lat spotykamy się corocznie, aby Nowy Rok powitać mszą świętą, w czasie której dziękujemy Bogu za otrzymane łaski - rozpoczął prezes stowarzyszenia Henryk Skubisz i dodał: - Miniony rok należy uznać za owocny zarówno pod względem finansowym i organizacyjnym. Jak będzie w tym roku? Mam nadzieję, że podobnie. Serdecznie dziękuję burmistrzowi Januszowi Rosłanowi za opiekę nad naszym stowarzyszeniem. Pragnę też złożyć wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Obyśmy mogli spotkać się w takim gronie za rok.

Podczas spotkania wyróżniono szczególnie zasłużonych. Z rąk prezesa Henryka Skubisza i burmistrza Janusza Rosłana Złoty Medal za Zasługi otrzymał Henryk Wszolak, a Srebrny Medal za Zasługi Józef Wolanin.

Częścią spotkania było także wspólne kolędowanie.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Opłatek członków Stowarzyszenia Dzieci Zamojszczyzny, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 2967
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
1c6-c20
~ ftyr6y6   Ja się dziwię tylko księżom ,jak oni mogą stawiać się w na równi z Bogiem i w jego imieniu odpuszczają grzechy?I jeszcze jak przychodzi złodziej czy jakaś gnida non stop i nie zmienia postępowania to mu odpuszcza a przecież trwanie w grzechu to grzech przeciw Bogu i Duchowi Świętemu ,z kościoła zrobili śmietnik . Jezus mówił idz i nie grzesz więcej
16 stycznia 2016
+3
-1
PL
465-e1b
~ wyborca   Kieliszki stoją a burmistrz flaszki nie przyniósł. A przecież dzieci zamojszczyzny głosowały na niego. Co za niewdzięczność.
16 stycznia 2016
+3
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl