Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2015.12.22 18:16 | aktualizacja: 2015.12.22 18:49

Powiatowe spotkanie opłatkowe

Spotkaniem opłatkowym zakończyła się ostatnia w tym roku sesja Rady Powiatu Biłgorajskiego. Składając sobie życzenia, opłatkiem dzielili się radni, pracownicy starostwa i zaproszeni goście.
Powiatowe spotkanie opłatkowe
Powiatowe spotkanie opłatkowe

W wtorek 22 grudnia, po sesji Rady Powiatu Biłgorajskiego, radni, członkowie zarządu powiatu, pracownicy starostwa i zaproszeni goście, uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym. Wśród obecnych byli m.in. kierownicy jednostek podległych starostwu i przedstawiciele służb mundurowych. Ks. Witold Batycki dziekan Dekanatu Biłgoraj Południe, proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, odmówił modlitwę i przeczytał fragment Ewangelii, po czym złożył wszystkim obecnym życzenia. Podkreślał rodzinny charakter świąt Bożego Narodzenia, jednocześnie, przywołując słowa Matki Teresy z Kalkuty, zaznaczał, że każdy dzień powinien mieć wymiar świąteczny. - Boże Narodzenie powinno być codziennie - kiedy wyciągniesz rękę do drugiego człowieka, kiedy potrafisz mu wybaczyć, kiedy do drugiego człowieka się uśmiechniesz, powiesz mu dobre słowo i sprawisz dobry uczynek - mówił ks. dziekan Witold Batycki.

Do życzeń dołączył się starosta Marian Tokarski. Podziękował radnym i pracownikom urzędu za pracę i zaangażowanie. Zgromadzonym i ich rodzinom życzył wszelkiej pomyślności. - Życzę, by każdy z nas ujrzał gwiazdę betlejemską, ujrzał jej blask i znaczenie. Życzę, by rok 2016 był czasem realizacji wszystkich planów i zamierzeń. Życzę mieszkańcom naszego powiatu, aby ten najbliższy rok był dla nich czasem dostatku, by żyli w zdrowiu i zgodzie. Życzę wszystkim Państwu wesołych, błogosławionych świąt. Szczęść Boże - mówił starosta Marian Tokarski, po czym zebrani zaśpiewali kolędę i łamiąc się opłatkiem składali sobie życzenia.

RED.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Powiatowe spotkanie opłatkowe, 0.0000 out of 5 based on 1 ratings
RED. dodany
 
Odsłon: 5184
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (13)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
23d-643
~ lomu  Czy nauczyciele ludzie zapracowani w środę mają wolne ?A może reszta narodu tyra na nich a oni na opłatkach balują tak jak urzędasy , w BRW modelu , pol-skone opłatków nie ma i ksiądz też tam nie biega a przecież właśnie do takich niewolników przyszedł Jezus
22 grudnia 2015
+19
-3
Ostatnio dodane komentarze
PL
ab9-79e
~ plmijn   Ja protestuję czego nie zaproszono Petru ?A tokarska gdzie?Zajęta szczuciem w sejmie na PIS?Czy kumple Tokarskiego dostali przepustki z aresztu na ten opłatek?
23 grudnia 2015
+6
-2
PL
a21-d70
~ ETATOWY CZŁONEK ZARZĄDU   MOJA ŻONA MIAŁA CZŁONKÓW DOSTATEK I ROZWIEDLIŚMY SIĘ PRZEZ TO ... MÓJ JEJ NIE WYSTARCZYŁ
23 grudnia 2015
+7
-1
PL
9e7-3eb
~ Icek   Religia bronią społeczną ! Księża ubrani na czarno. Jakie reprezentują, siły? Razem jak jeden w pokorze. Zjedli swojego, boga. Teraz będą go nosić w serduszkach. Nikt się nie, wychylił !
23 grudnia 2015
+7
-2
PL
cb0-633
~ tubylec   ,,Wzruszająca uroczystość" zastanawiam się tylko czy uczestnicy którzy powinni w tym czasie pracować wypisali wnioski urlopowe?
Pozdrawiam
23 grudnia 2015
+7
-3
PL
d3a-0b1
~ Wyborca   No, przecież Tokarski to ateista i były ZSL / Złajdaczone Stronnictwo Ludowe/ Współpracownik Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Dawniej to on Świąt Bożego Narodzenia nie uznawał tylko rocznice rewolucji pażdziernikowej i rocznicę 22 Lipca. Teraz jest w Partii Szubrawców Ludowych i udaje katolika. No ale teraz mamy rządy pana , wójta i plebana. Czeka jak PiS zacznie im ryje odrąbywać od stanowisk i od kasy. Ale będzie kwik i łez lanie. Będą zawodzić: od bezrobocia uchroń nas Panie
23 grudnia 2015
+9
-5
PL
282-42e
~ Ave--ja   Boże Narodzenie powinno być codziennie - kiedy wyciągniesz rękę do drugiego człowieka, kiedy potrafisz mu wybaczyć, kiedy do drugiego człowieka się uśmiechniesz, powiesz mu dobre słowo i sprawisz dobry uczynek - mówił ks. dziekan Witold Batycki.poprostu je b lem z wrazenia :) na zdjeciach ja nie wiem coim zyczyc ale zkladam im zyczneia a idzta w PIS ...du
22 grudnia 2015
+4
-2
US
804-b80
~ vicvic   NIEDLUGO BEDZIECIE MIELI PISLAM Z STRA SZYDLEM, SAM MIOD Z GOWNEM ZMIESZANY
22 grudnia 2015
+5
-6
PL
23d-643
~ ukrc   I ty księże tam jesteś i masz w d... to co oni robią z Ciałem Boga?jesteś gorszy od nich ale pamiętaj piekło jest też dla księży , spytałeś się przynajmniej czy spowiadali się i czy ,żałują za grzechy?
22 grudnia 2015
+10
-3
PL
23d-643
~ lomu   Czy nauczyciele ludzie zapracowani w środę mają wolne ?A może reszta narodu tyra na nich a oni na opłatkach balują tak jak urzędasy , w BRW modelu , pol-skone opłatków nie ma i ksiądz też tam nie biega a przecież właśnie do takich niewolników przyszedł Jezus
22 grudnia 2015
+19
-3
GB
37e-2b9
~ george   i nawet bezbozniik komendant MO tam byl
22 grudnia 2015
+10
-3
GB
37e-2b9
~ george   przeciez Tokarski to ateista i dokonuje swietokradztwa
22 grudnia 2015
+10
-3
PL
6a6-cef
~ Proboszcz Sam   czas aby PiS rozgonił to towarzystwo Czas nam na takiego kogoś jak Kaczyński. Schodziński Puźniak jak i Czerniak w poprzedniej kadencji sprzedali się za srebrniki i PiS zrobił z nimi porządek czas rozgonić PSL z Powiatu
22 grudnia 2015
+8
-10
PL
23d-643
~ hbjgh   No zaczęło się teraz będą obłudnicy balować do lutego , z Ciała Boga zrobiliście sobie cyrk. Czy zaprosiliście sobie kumpli z aresztu co siedzą za łapówy?Ilu jeszcze takich jest u was patryiotów ?
22 grudnia 2015
+13
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl