Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
LUBELSZCZYZNA
2015.09.16 09:15

Lista kandydatów do Sejmu KWW Kukiz'15

W czwartek, 10 września, w siedzibie Krajowego Biura Wyborczego - Delegatury w Chełmie zostały złożone dokumenty rejestracyjne przez Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15. Do wniosku rejestracyjnego zostało dołączonych 7 302 głosy poparcia zebrane w Okręgu 7. Na liście jest jeden przedstawiciel powiatu biłgorajskiego.
Lista kandydatów do Sejmu KWW Kukiz'15
Lista kandydatów do Sejmu KWW Kukiz'15

Wybory parlamentarne już 25 października. Partie i komitety wyborcze już zarejestrowały list kandydatów do Sejmu i Senatu. W miniony czwartek wymagane dokumenty dostarczył Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15.

Do wniosku rejestracyjnego zostało dołączonych 7 302 głosy poparcia zebrane w Okręgu 7. Dokumenty zawierają również kompletną 24-osobową listę kandydatów na posłów i posłanki.

Na liście wyborczej znajdują się:
1. Jarosław Sachajko
2. Artur Dobrowolski - pow. biłgorajski
3. Zbigniew Mazurek
4. Szymon Kornijczuk
5. Marek Swiderczuk
6. Andrzej Kudlicki
7. Magdalena Drozd
8. Jarosław Szyszkowski
9. Katarzyna Biszkont
10. Karolina Piwko
11. Paulina Suchań
12. Anna Komajda
13. Klaudia Borowik
14. Mateusz Zawiślak
15. Katarzyna Hojda
16. Waldemar Nieścior
17. Joanna Kwiatkowska
18. Karol Krzaczkowski
19. Mateusz Margol
20. Kinga Terlecka-Stankiewicz
21. Janusz Chodun
22. Marek Leoniak
23. Paweł Białas
24. Sławomir Suszczyński

Jak zapewniają przedstawiciele KWW Kukiz'15 listę wyborczą tworzą w zdecydowanej większości ludzie młodzi, ideowi, tzw. woJOWnicy Pawła Kukiza zaangażowani wcześniej w propagowanie i kampanię na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych. Nikt z kandydujących nie jest członkiem partii politycznej. Wszyscy zapowiadają intensywną, ciekawą kampanię wyborczą i odbudowanie zaufania jakie zgromadził Paweł Kukiz podczas wyborów prezydenckich. Spotkania z wyborcami, krzewienie postaw obywatelskich i rzetelna debata wyborcza to czynniki, które mają zapewnić im sukces wyborczy w październiku.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Lista kandydatów do Sejmu KWW Kukiz'15, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 4005
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (7)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
650-8b6
~ Zniechęcony do Borowców  To się nadaje do mediów: na stronie Nowej Gazety Borowcowej znajduje się baner wyborczy Agaty Borowiec, a na nim informacja, że został sfinansowany przez PiS. BOROWIEC SIĘ PROMUJE I JESZCZE ZA TO PŁACĄ JEJ RODZINIE. Rodzina zarabia na własnej reklamie, A MY, PODATNICY ZA TO PŁACIMY!!! To jest patologia, którą trzeba zwalczać.
16 września 2015
+19
-3
PL
650-8b6
~ Zniechęcony do Borowców  Mam jeszcze uwagę do wszystkich biłgorajskich mediów: kto, jak nie wy, mieniący się dziennikarzami, będziecie patrzyli na ręce władzy? Kto, jak nie wy, będzie rozliczał władzę? Kto, jak nie wy, będziecie rzetelnie informowali społeczeństwo? NIK? Ostatnie wydarzenia dowodzą, że ta instytucja, podobnie jak wszystkie, utrzymywane z państwowych, czyli naszych pieniędzy, nie jest godna zaufania. To właśnie na was spoczywa ta misja, ale zamiast nam, to służycie politykom - to Borowcom, to starostwu, to Urzędowi Miasta. Drodzy dziennikarze, weźcie sobie te uwagi do serca i nie traktujcie jako głosu rzekomego zdesperowanego frustrata. Bo sprawa jest naprawdę poważna.
16 września 2015
+16
-2
Ostatnio dodane komentarze
PL
8a5-821
~ ak®  do ~ ak®   W polskich sądach powinni przywrócić przedwojenną instytucję Sędziego Śledczego.Francja to ma .Pełni on rolę arbitra śledczego patrzącego na skorumpowane łapy występnych sędziów i prokuratorów żeby nie mieli za dużo nadużywanej władzy .Te bandyci biorą sporą państwową kasę i pasą się na kasie społeczeństwa z budżetowych pieniędzy i jeszcze im mało i niszczą ludziom życie wchodząc w d u p y lokalnym fabrykantom ,biznesmenom i bogatym z lokalnych świeczników .
Nazwiska tych występnych deprawujących swych podsądnych szumowin znacie to nie będę się powtarzał.
29 września 2015
+2
-0
PL
8a5-821
~ ak®   Panie Kukiz wygraj pan te wybory i dobierz się pan do ***** skorumpowanym sędziom i Prokuratorom .Bo to jest bezkarna banda wrabiająca będąca na usługach lokalnych fiszy .
Brak jest procedur obalających ustawki zbrodnie sędziów w zmowie z prokuratorem na usługi wpływowych biznesmenów .A nawet to są perfidnie blokowane dostępy do rehabilitacji a nawet do Strasburga !!! a jakimi metodami ?? SB-eckimi !!!!! tak SB-eckimi.
Zrób pan tak z tymi oszczerczymi śmiećmi jak pan gadał w TV .
Okradają ,wrabiają ludzi ,niszczą ujawnioną prawdę a złapana sędzina za rękę, że spreparowała śmieciowy dyplom i godło skalał ma to gdzieś .
Napisze tak jak pisze w Biblii
,,Bóg Jahwe daje przed sędziami/królami/ język ludzi wyuczonych ale nawet tym wyuczonym nie każdemu daje zrozumienie wyroków sądowych "
Jak komuś mało to proszę gg 9673525
Oszczercze mendy zakały na usługach szubrawca oszczercy zaplecowego Chmiela ,że o cioteczce sędzi wspomnę którą wpierw chcieli mnie u d u p i a ć a donosiciel zdradził mi szczegóły zamiarów .I stawało się . Nawet bandyckie bojówki ma brw.
29 września 2015
+2
-0
GB
5b6-607
~ 1955george   powodzenia Pawle
16 września 2015
+1
-6
PL
650-8b6
~ Zniechęcony do Borowców   Mam jeszcze uwagę do wszystkich biłgorajskich mediów: kto, jak nie wy, mieniący się dziennikarzami, będziecie patrzyli na ręce władzy? Kto, jak nie wy, będzie rozliczał władzę? Kto, jak nie wy, będziecie rzetelnie informowali społeczeństwo? NIK? Ostatnie wydarzenia dowodzą, że ta instytucja, podobnie jak wszystkie, utrzymywane z państwowych, czyli naszych pieniędzy, nie jest godna zaufania. To właśnie na was spoczywa ta misja, ale zamiast nam, to służycie politykom - to Borowcom, to starostwu, to Urzędowi Miasta. Drodzy dziennikarze, weźcie sobie te uwagi do serca i nie traktujcie jako głosu rzekomego zdesperowanego frustrata. Bo sprawa jest naprawdę poważna.
16 września 2015
+16
-2
PL
650-8b6
~ Zniechęcony do Borowców   Słuszne uwagi, wyborco. Poważni kandydaci poważnie traktują swój potencjalny elektorat. Od dłuższego czasu Agata Borowiec była dopytywana o KONKRETY, ale zamiast je przedstawić, usuwa komentarze, jakby dialog z wyborcami ją parzył. Ta młoda pani prowadzi jawną kampanię, ale najwyraźniej liczy na to, że urzeknie swoich wyborców ładną buzią, bo nigdy nie raczyła odpowiedzieć: 1. co do tej zrobiła dla Biłgoraja i powiatu biłgorajskiego, poza pisaniem listów pod publiczkę, 2. co zamierza zrobić, gdy zostanie wybrana, 3. jakie wartości reprezentuje, czy popiera związki bez zobowiązań, współżycie przed ślubem, czy jej "pisowska katolickość" jest na pokaz. Te pytania wyraźnie są nie w smak pani Borowiec.
16 września 2015
+12
-3
PL
efe-85f
~ wyborca   NGB wymyśliła sobie prawybory za pomocą smsów aby chyba zgarnąć kasę na finansowanie kampanii wyborczej A.B. Chwilę jak tylko zaczęły pojawiać się głosy krytyki oraz niewygodne pytania czy kandydaci do koryta na wiejskiej zrzekną się uposażenia poselskiego i beda pracować za najniższą krajową zadziałała cenzura rodem z PRL. Nie w smak jest jest kandydatom, że ktos może być z nich niezadowoly i niezadowolony ze stronniczej politycznej działalności NGB. To nie ulega wątpliwości gdzie zdanie wyborców mają kandydaci. Agata pytana o rezultaty swych apelacji i postulatów nie odpowiada a w zamian za to usuwa te pytania. Wstyd i żenada. Zagłosuję ka kogokolwiek ale nie na Borowiec. Nikt nie będzie zamykał mi ust tylko dlatego, że mówię co myślę o politykach !!!!!!
16 września 2015
+11
-2
PL
650-8b6
~ Zniechęcony do Borowców   To się nadaje do mediów: na stronie Nowej Gazety Borowcowej znajduje się baner wyborczy Agaty Borowiec, a na nim informacja, że został sfinansowany przez PiS. BOROWIEC SIĘ PROMUJE I JESZCZE ZA TO PŁACĄ JEJ RODZINIE. Rodzina zarabia na własnej reklamie, A MY, PODATNICY ZA TO PŁACIMY!!! To jest patologia, którą trzeba zwalczać.
16 września 2015
+19
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
20 stycznia 2020 Biłgoraj
Kolejne fotopułapki w biłgorajskich lasach
Już za kilka dni w biłgorajskich lasach zostaną uruchomione kolejne fotopułapki, zainstalowane dzięki inicjatywie aktywistów z #BiłgorajEkoChallenge. W newralgicznych miejscach już można za to dostrzec tabliczki z napisem "Śmiecąc uśmiechaj się szczerze, być może jesteś w ukrytej kamerze".
dzisiaj, 09:39 Powiat
100 tys. km mniej na liczniku
we wtorek, godzina 09:35 Biłgoraj
Pięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu audi z bmw
w czwartek, godzina 09:18 Goraj
Gorajski kalendarz na 2020 rok gotowy
9. edycja kalendarza stylizowanego gminy Goraj pod hasłem "Sen nocy leśnej" jest już dostępna. W role modeli wcielili się jak co roku mieszkańcy gminy i okolic, a wydawnictwo można już nabyć w Gminnym Ośrodku Kultury w Goraju.
dzisiaj, 08:11 Wólka Abramowska
Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, był nietrzeźwy
we wtorek, godzina 09:04 Biłgoraj
Biłgoraj na 4. miejscu spośród 212 miast w Polsce
dzisiaj, 09:01 Biłgoraj
Był niepoczytalny. Nie pójdzie do więzienia?
W połowie ubiegłego roku w Biłgoraju doszło do rodzinnej tragedii. Daniel S. zaatakował nożem matkę i ojca. Kobieta zmarła, ale jej syn najprawdopodobniej nie odpowie za zabójstwo. Biegli psychiatrzy uznali, że w chwili popełnienia czynu był niepoczytalny. Prokuratura skierowała wniosek o umieszczenie go w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym.
w poniedziałek, godzina 10:07 Biłgoraj
Ubywające kilometry
dzisiaj, 07:39 Rakówka
Pierwsi mistrzowie tenisa stołowego
w sobotę, godzina 23:15 Biłgoraj
Uczniowie RCEZ bawili się na studniówce
W sobotni wieczór, 25 stycznia, uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej bawili się na swoim pierwszym prawdziwym balu. Studniówka zorganizowana została w hotelu Janów w Borownicy.
w czwartek, godzina 09:55 Tarnowola
Zderzyły się dwie ciężarówki
dzisiaj, 08:14 Biłgoraj
Wielki sukces w ogólnopolskim konkursie
w niedzielę, godzina 16:58 Biłgoraj
Spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja
Tradycyjnie już w ostatnią niedzielę stycznia, w Biłgoraju odbyło się spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja. Wydarzenie rozpoczęło się od mszy św, po której członkowie i sympatycy RRM spotkali się w I LO im. ONZ.
we wtorek, godzina 09:28 Sól
Solskie Kolędowanie 2020
w piątek, godzina 10:21 Kraj
Zatrzymania i zarzuty dla sutenerów
21 stycznia 2020 Biłgoraj
Nowe zasady odbioru odpadów - kompostujesz zapłacisz mniej
Wraz z nowym rokiem wprowadzone zostały nowe zasady odbioru odpadów na terenie Biłgoraja. Sprawdź jak odpowiednio pozbywać się śmieci z posesji. Co ważne jeśli część trafi do kompostownika zapłacimy mniej. O ile?
we wtorek, godzina 08:07 Lubelszczyzna
Narada kadry dowódczej WOT
w poniedziałek, godzina 09:43 Biłgoraj
23-latek z promilami i bez uprawnień
we wtorek, godzina 10:24 Kopki
19-latek z Biłgoraja zderzył się z ciężarówką. Zginęła pasażerka
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Kopkach w powiecie niżańskim. Kierujący audi 19-latek z Biłgoraja na skrzyżowaniu zderzył się z ciężarówką. W wyniku zdarzenia pasażerka osobówki zginęła na miejscu. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.
w czwartek, godzina 09:43 Biłgoraj
Uszkodzone szyby w przedszkolu
14 stycznia 2020 Biłgoraj
Miasto sprzedaje mieszkania
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl