Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2015.07.29 11:50

"Wyprawka dla Żaka"

Tradycyjnie jak co roku Polski Czerwony Krzyż w Biłgoraju organizuje zbiórkę funduszy oraz art. szkolnych, z których przygotowane zostaną wyprawki szkolne dla dzieci z rodzin które mają złe warunki materialne. Pomoc kierowana będzie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich - z klas, które nie są objęte programem pomocowym państwa.
"Wyprawka dla Żaka"
"Wyprawka dla Żaka"

Jak co roku pomoc zostanie skoncentrowana na dofinansowaniu do zakupu podręczników szkolnych - głównie ćwiczeń. Na ten cel ZOR PCK w Biłgoraju postanowił przeznaczyć 5 tys. zł. pochodzących z darowizn i zbiórek ulicznych.

Wnioski na otrzymanie pomocy można składać osobiście lub za pośrednictwem szkółjuż od 20 sierpnia br.

- Liczymy że przy dobrej woli darczyńców uda nam się udzielić pomocy jak największej liczbie potrzebujących uczniów. Serdecznie dziękujemy i zachęcamy do angażowania się w akcję i wspieranie naszych działań na rzecz potrzebujących - informuje Zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Biłgoraju..

Środki finansowe można wpłacać na konto
nr 43 1160 2202 0000 0002 4987 6104

z dopiskiem "Wyprawka dla Żaka", a dary rzeczowe tj. podstawowe art. szkolne można dostarczyć do siedziby biura OR PCK w Biłgoraju przy ul. 3-go Maja 77.

- Doświadczeni życzliwością i hojnością naszego społeczeństwa, pragniemy w imieniu PCK jak i rodzin, które otrzymają tą pomoc wszystkim serdecznie podziękować - dodają członkowie Zarządu.


red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
"Wyprawka dla Żaka", 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 1412
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl