Tradycyjnie od rajdu rowerowego rozpoczęła się cykliczna impreza "Lato na żurawinowym szlaku", która w tym roku odbyła się 27 lipca. Następnie odbył się piknik rodzinny w miejscowości Ciosmy.

Relację z rajdu znajdą Państwo w tym artykule Żurawinowym szlakiem po raz VIII
Po pokonaniu trasy żurawionwej na rowerzystów czekał piknik zorganizowany na boisku szkolnym w Ciosmach. Podczas pikniku odbyły się konkursy z nagrodami dla dzieci, młodzieży i rodzin, występy zespołu dziecięcego ze szkoły w Ciosmach oraz Studia Wokalnego KOMBINEJSZYN, jak również koncert młodego wirtuoza akordeonu guzikowego Piotra Ostrowskiego. Wystąpiła także Orkiestra Dęta "ZŁOTA NUTA" z Biszczy i Zespół Artystyczny Uniwersytetu Trzeciego Wieku "RETROSPEKCJE" Ostatni punkt programu to plenerowa dyskoteka z DJ-em TEDem ze Stalowej Woli.
czytaj dalej ⇓ REKLAMA
Fotogaleria: Kazimierz Lipiec.
Red.

Zarejestruj się
Zaloguj się




![Koncerty gwiazd przyciągnęły tłumy mieszkańców i turystów [NOWE ZDJĘCIA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-38809-083.jpg)

















Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail