
Mikołajki na sportowo to już cykliczna impreza i świetna okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu przez dzieci i młodzież w różnym wieku w duchu sportowej rywalizacji. W tym roku impreza, odbyła się 1 grudnia.
Ponad 100 uczestników rywalizowało ze sobą w konkurencjach przygotowanych przez organizatorów. Były zawody street workout czyli podciąganie i zwis na drążku, zawody taneczne breakdance 1vs1 kids oraz zawody lekkoatletyczne a tutaj bieg na 30 m, bieg wahadłowy oraz rzut piłką lekarską zza głowy.
Mikołajkowe spotkanie, to oczywiście wizyta Świętego Mikołaja, który obserwował zmagania uczestników a następnie rozdawał słodkie prezenty.
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych przygotowano puchary, dyplomy i nagrody.

Zarejestruj się
Zaloguj się



![Koncerty gwiazd przyciągnęły tłumy mieszkańców i turystów [NOWE ZDJĘCIA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-38809-083.jpg)


![Wielkie święto turystyki w Biłgoraju. Przed uczestnikami koncerty gwiazd i liczne atrakcje [NOWE ZDJĘCIA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-38807-005.jpg)













Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail