Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca

Cieśla - zbrojarz - betoniarz do Niemiec

Opis:
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli- zbrojarzy – betoniarzy do budowy obiektów.
Miejsce pracy: teren Niemiec
Możliwe zarobki do 18 000 zł
Oferujemy:
- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe od 13 do 23 euro, regularne płatności,
- BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
- BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,
- betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,
- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
Wymagania:
- min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

dodane 11 czerwca 2021

Odsłon: 85
18 000 zł
Ruben Bau
Telefon 534188717
Telefon2 537036819
Email biuro@ruben-bau.eu
ID ogłoszenia: OB000064222
Wyświetleń: 85

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

dzisiaj, 14:23 Biłgoraj
Znamy wyniki konkursów na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych
Są już wyniki postępowań konkursowych kandydatów na stanowiska dyrektorów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, Zespołu Szkół Specjalnych w Biłgoraju oraz Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Biłgoraju.
dzisiaj, 09:08 Biłgoraj
W Biłgoraju padła główna wygrana w loterii Ekstra Pensja
we wtorek, godzina 14:45 Łukowa
Dachowanie w Łukowej [AKTUALIZACJA]
11 czerwca 2021 Powiat
Nauczyciele odznaczeni
Wojewoda lubelski Lech Sprawka w asyście lubelskiego kuratora oświaty Teresy Misiuk wręczył nauczycielom z terenu województwa lubelskiego odznaczenia państwowe i resortowe. Postanowieniami prezydenta RP i ministra edukacji i nauki nauczyciele z terenu powiatów biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego, zamojskiego i Miasta Zamość odebrali Złote, Srebrne i Brązowe Medale za Długoletnią Służbę i Medale Komisji Edukacji Narodowej.
dzisiaj, 10:50 Powiat
Ostrzeżenie o burzy z gradem
dzisiaj, 09:59 Turobin
Potrącona rowerzystka trafiła do szpitala
14 czerwca 2021 Biłgoraj
Odpowiedź wiceprezesa Arion Szpitale Sp. z o.o. na list otwarty w sprawie biłgorajskiego szpitala
Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski wystosował list otwarty do mieszkańców Biłgoraja dotyczący sytuacji biłgorajskiego szpitala. W odpowiedzi na przytoczone zarzuty, w imieniu zarządu spółki Arion Szpitale Sp. z o.o., głos zabrał wiceprezes Karol Stpiczyński. Poniżej publikujemy pełną treść stanowiska.
dzisiaj, 10:39 Lubelszczyzna
6 nowych zakażeń koronawirusem na Lubelszczyźnie, 8 przypadków śmiertelnych
we wtorek, godzina 09:12 Biłgoraj
Podniesiono stopień zagrożenia. Jeszcze w tym tygodniu będzie 37.8°C [AKTUALIZACJA]
11 czerwca 2021 Tarnogród
Uroczyste otwarcie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury
W piątek, 11 czerwca, odbyło się uroczyste otwarcie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury. Trwający niemal dwa lata remont pochłonął 7 mln zł.
w poniedziałek, godzina 09:55 Obsza
Dachował samochód, w którym było 5 osób
dzisiaj, 08:30 Józefów
EKO-festiwal w zmienionej formie
w piątek, godzina 15:59 Powiat
Absolutorium dla Zarządu Powiatu
W piątkowe popołudnie 18 czerwca odbyła się sesja Rady Powiatu, podczas której dyskutowano o wykonaniu budżetu za ubiegły rok. Radni głosowali też nad udzieleniem absolutorium całemu zarządowi, czyli wyrażeniem poparcia dla gospodarki finansowej organu samorządowego.
w poniedziałek, godzina 09:02 Biłgoraj
Najgorsze upały dopiero przed nami. Na termometrach nawet 34.3°C
dzisiaj, 08:03 Pływanie
38 medali dla Sparty
we wtorek, godzina 11:19 Powiat
Sezon kąpielowy za pasem. Jaka jest jakość wody?
Mamy prawdziwie letnią aurę, co oznacza, że mieszkańcy powiatu już chętnie korzystają z kąpieli w zbiornikach wodnych, mimo, że sezon dopiero przed nami. Ale co z jakością wody? Sanepid zdążył zbadać jakość wody w miejscach wykorzystywanych do kąpieli?
we wtorek, godzina 08:42 Biłgoraj
Olimpijczycy wyróżnieni przez starostę biłgorajskiego
dzisiaj, 07:18 Biłgoraj
Zestaw hydrauliczny dla OSP Żabno
16 czerwca 2021 Biłgoraj
Pół wieku razem, czyli Złote Gody w Biłgoraju
Pół wieku temu przysięgali sobie miłość na zawsze, słowa dotrzymali. 39 par z Biłgoraja w tym roku świętuje 50. rocznicę zawarcia małżeństwa. Część z nich wzięła udział w uroczystościach zorganizowanych przez samorząd miasta. Wydarzenie odbyło się w środowe popołudnie 16 czerwca w Biłgorajskim Centrum Kultury.
w poniedziałek, godzina 10:41 Józefów
Pokonał go alkohol i próg zwalniający
dzisiaj, 12:12 Region
Urlop tylko dla taty
10 czerwca 2021 Kraj
Konferencja dot. luzowania obostrzeń. Jakie nowości ogłosił premier?
W czwartkowe popołudnie 10 czerwca odbyła się konferencja prasowa poświęcona obostrzeniom związanym z sytuacją epidemiczną. Premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski przekazali jakie decyzje zostały podjęte odnośnie zasad, które będą obowiązywać podczas wakacji. Pierwsze luzowania nastąpią już w najbliższą niedzielę.
w niedzielę, godzina 11:10 Ciosmy
Rajd rowerowy wokół gminy Biłgoraj
w czwartek, godzina 20:22 Biłgoraj
Zmarł ks. Bogusław Wojtasiuk

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl