Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Biuro Rachunkowe Poltax mgr Grzegorz Branewski
Oferujemy: * pełną obsługę rachunkową firm * rozliczenia z US i ZUS * analizy finansowe * rozliczenia roczne * wnioski kredytowe * biznesplanyPoltax ul. Kościuszki 73 23-400 Biłgoraj
PRACA Praca

Kierownik Oddziału praca stacjonarna w Kraśniku

Opis:
Nasz Klient z branży chemii budowlanej poszukuje lidera, do swojego zespołu w oddziale w Kraśniku. My będziemy weryfikować Twoje doświadczenie w kierowaniu zespołem, Ty z kolei pochwal się wiedzą, jak budować dobre relacje z Klientami i współpracownikami.

Do rekrutacji zapraszamy Kandydatów z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Kierownik Oddziału
praca stacjonarna w Kraśniku

Podstawowe obowiązki:
-kierowaniem odziałem firmy,
-negocjowanie warunków i umów handlowych,
-rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
-nadzorowanie prac oraz organizowanie szkoleń,
-dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta,
-pozyskiwanie nowych kontrahentów,
-sporządzanie raportów, analiz oraz zestawień dotyczących funkcjonowania oddziału,
-realizacja celów sprzedażowych, jak również nadzór nad powierzonymi zadaniami,
-współpraca z Klientami zewnętrznymi firmy, tj. dostawcami i odbiorcami,

Wymagania:
-wykształcenie co najmniej średnie,
-doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
-mile widziane poprzednie doświadczenia w charakterze kierownika oddziału,
-mile widziana znajomość programu sprzedażowego WF Mag,
-odpowiedzialność, komunikatywność,
-zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków,
-skrupulatność i umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-możliwość rozwoju i pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-praca od pon. - pt. w godz. 08:00-15:00, wynagrodzenie 4000-4500 brutto.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca(at)obpon.pl

Pełna treść ogłoszenia dostępna na stronie
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 8 listopada 2019

Odsłon: 346
4 000 zł
OBPON
Email praca1@obpon.pl
ID ogłoszenia: OB000055125
Wyświetleń: 346

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl