Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca

PRACOWNIK MAGAZYNU / MAGAZYNIER -bez znajomości języka

Opis:
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.
HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą PASJĄ.

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik magazynu / magazynier
Miejsce pracy: Hesja, Niemcy

OPIS STANOWISKA:
• Ręczne skanowanie paczek kurierskich
• Załadunek i rozładunek paczek kurierskich
• Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w magazynie
• Rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego
• Ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek

WYMAGANIA:
• Znajomości zasad gospodarki magazynowej i ogólnych procedur magazynowych
• Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Umiejętność pracy w zespole
• Własny samochód – mile widziany

OFERUJEMY:
• Umowa o pracę tymczasową
• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• Stawka: 9,78 €/h
• Stawka w godzinach nocnych : 11,79 €/h (od 23:00)
• Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
• Zmiana dzienna oraz nocna
• Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
• Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Zadzwoń:

+48 572 505 720
+48 571 322 116
+48 571 322 118
+48 515 909 950
+48 12 352 29 22

Napisz: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 20 września 2019

Odsłon: 470
5 000 zł
HR Navigator
Telefon +48 12 352 29 22
Telefon2 +48 515 909 950
Email rekrutacja@hrnavigator.com.pl
ID ogłoszenia: OB000054240
Wyświetleń: 470

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl