Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 1 października 2019

Pracownik działu sprzedaży i obsługi internetowej

Opis:
Miejsce pracy: Biłgoraj

Zadania:
• obsługa internetowego portalu aukcyjnego (Allegro) oraz sprzedaży za pośrednictwem sklepu internatowego na platformie Shoper (obsługa zamówienia od momentu jego złożenia do momentu jego wysyłki do klienta: wystawianie dokumentów sprzedaży, wypisywanie listów przewozowych itp.),
• wprowadzanie produktów na stronę internetową,
• uzupełnianie bazy produktowej,
• udział w rozszerzaniu oferty sklepu internetowego,
• budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek Firmy,
• obsługa infolinii i elektronicznej korespondencji,
• kontakt z dostawcami,
• pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki,
• zdjęcia produktowe, obróbka i wystawianie,
• obsługa mediów społecznościowych,

Wymagania:
• obsługa komputera (programy graficzne mile widziane),
• kreatywność oraz samodzielność w pracy,
• chęć do nauki,
• szybkość przyswajania wiedzy,

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• stałe godziny pracy pon.- pt. 8.00-16.00,
• stabilne zatrudnienie,
• praca w małym, przyjaznym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.)”.
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 17 września 2019

Odsłon: 604
Email bestbut2@o2.pl
ID ogłoszenia: OB000054179
Wyświetleń: 604

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl