Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca

Operator CNC w Belgii

Opis:
OPERATOR CNC W BELGII
Job Talent pilnie poszukuje 15 operatorów CNC. Nasz klient jest miedzynarodowa i nowoczesna firma, wyspecializowana w produkcji oraz w obróbce częsci i elementów do sektoru motoryzacyjnego. Oferujemy ciekawą, stabilną i dobrze platną pracę.
WARUNKI:
- Stabilna współpraca na dłuzszy okres czasu
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Bonusy (bony żywnosciowe, bonus za pracę na zmiany, premia emerytalna, 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny)
- Różne szkolenia
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki, prasy, piły,…)
- Mocowanie części
- Wymiana narzędzi
- Kontrola jakości (suwmiarka, mikrometr)
- Drobne naprawy w razie małych awarii
- Utrzymywanie porządku
WYMAGANIA:
- Doświadczenie jako operator cnc
- Dobra znajomość rysunków technicznych
- Obsługa narzędzi pomiarowych
- Gotowość pracy na zmiany (rano, w nocy, w weekendy,…)
- Komunikatywny angielski/niemiecki/francuski lub niderlandzki
- Własny samochod

Zainteresowanych poprosimy o przesłanie CV na adres praca@jobtalent.be
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 13 sierpnia 2019

Odsłon: 92
ID ogłoszenia: OB000053758
Wyświetleń: 92

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl