Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 23 sierpnia 2019

Operator maszyn pakujacych w Belgii

Opis:
Job Talent pilnie poszukuje operatów maszyn pakujących. Nasz klient jest producentem świeżych produktów śródziemnomorskich takich jak oliwki, antipasti i tapenady. Oferujemy dobrze płatną prace na podstawie belgijskiej umowy.
Jeśli interesuje Cię stabilna praca na długi okres czasu nie czekaj wyślij CV na mail: praca@jobtalent.be
Operator maszyn pakujacych
Zakres obowiązków:
 Obsługa linii pakującej (foliarek, etykieciarek, rozlewarek)
 Ustawianie odpowiednich parametrów (prędkość linii, wibracje, temperatura, ciśnienie próżniowe, ciśnienie gazu)
 Uzupełnienie surowca, materiałów opakowaniowych i etykiet na linii pakującej
 Przeprowadzanie kontroli jakości i wypełnianie dokumentów kontroli
 Formatowanie maszyn w momecie gdy wielkość opakowania na lini produkcyjnej się zmiena
 Formatowanie etykieciarki
 Informowanie technika o wszystkich awariach i potrzebnych naprawach na lini produkcyjnej
 Dbanie o zachowanie czystości na swoim stanowisku pracy
Wymagania:
 Chęć pracy na dwie zmiany: od 6:00 do 14:00 lub od 14:00 do 22:00 lub zmianę nocną
 Doświadczenie na podobnym stanowisku
 Gotowość do fizycznej pracy
 Komunikatywny poziom języka angielskiego
Warunki finansowe:
 Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka podstawowa+ dodatek zmianowy+ czeki posiłkowe
 Stabilną pracę z możliwoscią przejścia na stały kontrakt
 Przewidziane szkolenia i możliwość rozwoju osobistego
 Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodziny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta
 Możliwość nadgodzin jak i pracy w sobotę
 Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii
 Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 9 sierpnia 2019

Odsłon: 292
Jobtalent
Email praca@jobtalent.be
ID ogłoszenia: OB000053712
Wyświetleń: 292

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl