Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Biuro Rachunkowe Poltax mgr Grzegorz Branewski
Oferujemy: * pełną obsługę rachunkową firm * rozliczenia z US i ZUS * analizy finansowe * rozliczenia roczne * wnioski kredytowe * biznesplanyPoltax ul. Kościuszki 73 23-400 Biłgoraj
PRACA Praca

Black Red White - Młodszy Specjalista ds. Kontroling

Opis:
Jesteśmy firmą od wielu lat działającą na rynku branży meblarskiej. Eksportujemy nasze produkty do ponad 40 krajów świata. Projektujemy i produkujemy meble w ponad 20 zakładach w Polsce i za granicą. Działamy poprzez sieć sprzedaży, posiadamy salony własne i partnerskie. Produkcja naszych mebli wynika z pasji i wysokiego zaangażowania wszystkich naszych Pracowników. Wspólnie tworzymy dobre miejsce pracy. Dbamy o dobre relacje, efektywność i zachowanie wysokich standardów.

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu
Miejsce pracy: Biłgoraj

Zadania na stanowisku:
- Opracowywanie przekrojowych analiz finansowych i operacyjnych
- Przygotowywanie raportów, zgodnie z zapotrzebowaniem managementu
- Bieżąca kontrola kosztów
- Udział w procesie budżetowym
- Ocena rentowności prowadzonych przedsięwzięć
- Wsparcie w zamknięciu miesiąca
- Rekomendowanie rozwiązań i udoskonaleń
- Rozwój narzędzi do raportowania

Oczekiwania wobec kandydata:
- Wykształcenie wyższe (ekonomia/rachunkowość/finanse)
- Biegła znajomość MS Office (w szczególności Excel)
- Mile widziana znajomość rosyjskiego
- Mile widziane doświadczenie
- Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji
- Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Dlatego warto u nas pracować:
- Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
- Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
- Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki specjalistycznym szkoleniom.
- Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

Administratorem danych jest Black Red White S.A. z siedzibą w Biłgoraju, przy ul. Krzeszowskiej 63,
23-400 Biłgoraj („Spółka”). Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko podane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także przetwarzanie dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółkę lub inne podmioty z Grupy Kapitałowej Spółki, posiadające siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla potrzeb przeprowadzenia procesu obecnej rekrutacji, a jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych - przez okres trzech lat , chyba że wcześniej wycofa Pan/Pani zgodę.
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 11 lipca 2019

Odsłon: 205
Dział Personalny
Telefon 846850633
Email personalny@brwsa.com.pl
ID ogłoszenia: OB000053353
Wyświetleń: 205

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl