Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ CNC NIEMCY, Augsburg i okolice

Opis:
Obowiązki
• Praca na prasie krawędziowej sterowanej numerycznie

Wymagania
• Ukończone szkoła zawodowa i kursy uprawniające do obsługi maszyn sterowanych numerycznie
• Mile widziane 3 letnie doświadczenie we wspomnianej dziedzinie zawodowej
• Umiejętność programowania z pulpitu maszyny
• Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• Umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim w miejscu pracy
• Prawo jazdy kat. B
• Własny samochód

Oferujemy:
• Niemiecką umowę ze wszystkimi świadczeniami
• Zakwaterowanie GRATIS! opłacane przez pracodawcę
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1900 € Netto (w 162,5 godzinach)
• Zwrot kosztów dojazdu własnym samochodem
• Dopłaty do nadgodzin +25%
• Dodatek świąteczny i wakacyjny
• Urlop wypoczynkowy 24-30 dni
• Możliwość otrzymania zaliczki po przepracowaniu 2 tygodni
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
• Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
• Pomoc polskiego dysponenta

Prosimy o przeslanie poprawnie napisanego CV na adres: info1@rekruttering.pl
w tytule wiadomości wpisz: Oferta Nr 0114

CV musi zawierać następujące informacje: rodzaj ukończonej szkoły i specjalizację, nazwy kolejnych miejsc zatrudnienia i zajmowane tam stanowiska oraz wykonywane obowiązki, stopień znajomości języków obcych.
UWAGA! - Rozpatrywane będą tylko poprawnie napisane CV

Jeśli masz dodatkowe pytania – zadzwoń: tel. 609 468 659
Certyfikat Agencji Rekrutacyjnej Nr 20944

Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 5 lipca 2019

Odsłon: 63
Krzysztof
Telefon 609468659
Email info1@rekruttering.pl
ID ogłoszenia: OB000053273
Wyświetleń: 63

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl