Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 10 czerwca 2019

Operator Maszyn

Opis:
AMBRA S.A. jest wiodącym producentem, importerem i dystrybutorem win w Europie Środkowej i Wschodniej. W ofercie posiadamy m.in. wina musujące i klasyczne, wermuty, brandy, napoje musujące dla dzieci oraz inne wyroby alkoholowe. Kluczowe marki należące do Spółki to Dorato, Cin & Cin, Fresco, El Sol, Pliska, Cydr Lubelski oraz Piccolo.

Obecnie do naszego Zakładu Produkcyjnego poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy:
Wola Duża 23-400 Biłgoraj

Zadania:
•Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcji
•Kontrola jakości produktów
•Dokonywanie wpisów pomiarów

Wymagania:

•Umiejętność obsługiwania maszyn i urządzeń
•Gotowość do pracy w systemie zmianowym
•Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
•Szybkie i precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań
•Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

Oferujemy:
•Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
•Pracę w firmie będącej liderem na rynku
•Pracę z nowoczesnym parkiem maszyn
•Pakiet benefitów i dofinansowanie (karta MultiSport, opieka medyczna, ZFŚS, ubezpieczenia grupowe)
•Zniżki na produkty firmy
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 27 maja 2019

Odsłon: 185
Tomasz Flor
Telefon 506 014 150
Email t.flor@ambra.com.pl
ID ogłoszenia: OB000052524
Wyświetleń: 185

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl