Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Biuro Rachunkowe Poltax mgr Grzegorz Branewski
Oferujemy: * pełną obsługę rachunkową firm * rozliczenia z US i ZUS * analizy finansowe * rozliczenia roczne * wnioski kredytowe * biznesplanyPoltax ul. Kościuszki 73 23-400 Biłgoraj
PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 7 czerwca 2019

Ogrodnik w Belgii

Opis:

Euro Talents pilnie poszukuje ogrodników! Nasz klient specjalizuje się w tworzeniu i konserwowaniu dużych ogrodów, trawników itp. dla takich klientów jak osoby prywatne, duże firmy itp.
Oferujemy stabilną i dobrze płatną pracę na podstawie belgijskiej umowy!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres praca@eurotalents.pl

Warunki finansowe:
 Atrakcyjne wynagrodzenie: 12-15€ brutto/godz.
 Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
 Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
 Płatne święta
 Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Zakres obowiązków:
 Konserwacja trawników, żywopłotów, kwietników itp.
 Obsługa maszyn takich jak kosiarki, sekatory, wycinarki itp.
 Układanie kostki brukowej
 Dekorowanie ogrodu
 Budowa basenów ogrodowych

Wymagania:
 Entuzjazm i gotowość do robienia nadgodzin
 Doświadczenie na podobnym stanowisku
 J. angielski lub niderlandzki w stopniu komunikatywnym
 Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV NA ADRES: praca@eurotalents.pl
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 24 maja 2019

Odsłon: 153
Euro Talents
Telefon 814408899
Email praca@eurotalents.pl
Gadu-Gadu praca@eurotalents.pl
ID ogłoszenia: OB000052493
Wyświetleń: 153

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl