Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Biuro Rachunkowe Poltax mgr Grzegorz Branewski
Oferujemy: * pełną obsługę rachunkową firm * rozliczenia z US i ZUS * analizy finansowe * rozliczenia roczne * wnioski kredytowe * biznesplanyPoltax ul. Kościuszki 73 23-400 Biłgoraj
PRACA Praca

Spawacz (Mig/Mag) w Belgii

Opis:
Firma EuroTalents pilnie poszukuje spawaczy! Masz doświadczenie w spawaniu? Szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy? Apilkuj teraz na nasz najnowszy wakat !
Nasz klient jest międzynarodową firmą odpowiedzialną za wykonywanie konstrukcji metalowych. Współpracują nie tylko z Kanadą, ale również Nową Zelandią i Japonią. Firma rozwija się bardzo szybko, do 2020 r. chcą podwoić swoją produkcję, dlatego Euro Talents potrzebuje Ciebie!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj

SPAWACZ (Mig/Mag)
Zakres obowiązków:
• Półautomatyczne spawanie konstrukcji metalowych na podstawie rysunków technicznych
• Kontrola pomiarów części konstrukcji
• Kontrola wizualna spawanych konstrukcji
• Praca na hali
• Szlifowanie
• Umiejętność znalezienia błędów i poprawienia ich
Wymagania:
• Uprawnienia spawacza lub doświadczenie jako spawacz
• Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
• Zwracanie uwagi na szczegóły wykonania
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Warunki finansowe:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
• Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
• Płatne święta
• Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV

Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 15 maja 2019

Odsłon: 57
Dominika
Telefon 814408899
Email praca@jobtalent.be
Gadu-Gadu praca@jobtalent.be
ID ogłoszenia: OB000052357
Wyświetleń: 57

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl