Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Biuro Rachunkowe Poltax mgr Grzegorz Branewski
Oferujemy: * pełną obsługę rachunkową firm * rozliczenia z US i ZUS * analizy finansowe * rozliczenia roczne * wnioski kredytowe * biznesplanyPoltax ul. Kościuszki 73 23-400 Biłgoraj
PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło przedwczoraj

Praca w hotelu Anglia-Szkocja od zaraz

Opis:
Praca w hotelu Anglia/Szkocja od zaraz
Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

Opis stanowiska
Praca w hotelu. Różne lokalizacje w Anglii oraz Szkocji

Poszukujemy osób do sprzątania pokoi, pracy w hotelowej restauracji, w kuchni , kelnerzy

Wynagrodzenie 8,21-9 GBP/h plus darmowe wyżywienie.Bardzo tanie zakwaterowanie

Kontrakty na 6-12 miesięcy na 40 godzin w tygodniu plus dużo nadgodzin.
Wymagania:

- dobra/komunikatywna znajomość j. angielskiego - osoba sprzątająca pokój może pracować jako kelner/kelnerka w restauracji.

Praca od zaraz.
Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na kontakt@cekal.pl w tytule Hotel

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 8 maja 2019

Odsłon: 115
Telefon 574701284
Email kontakt@cekal.pl
ID ogłoszenia: OB000052255
Wyświetleń: 115

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl