Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca

Uprawa ogórków, pomidorów i papryki-Holandia

Opis:
Euro Personnnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Uprawa ogórków, pomidorów i papryki w szklarni

Opis stanowiska:
- różne etapy uprawy ogórków, pomidorów i papryki w szklarni – sadzenie, pielęgnacja, zbiory

Wymagania:

- motywacja do pracy
- doświadczenie
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie 9.82 euro brutto na godzinę od 22 roku życia
- ubezpieczenie holenderskie/ zakwaterowanie
- pomoc polskiego koordynatora
- praca do końca października

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestrację na stronie internetowej www.europersonnel.pl
Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Kościuszki 10.

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7137 lub 17 222 7824

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel Agencję Pracy Marta Rymut (EPMR) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 15 kwietnia 2019

Odsłon: 87
Marta Rymut
Telefon 172227137
Email biuro@europersonnel.pl
Gadu-Gadu biuro@europersonnel.pl
ID ogłoszenia: OB000051941
Wyświetleń: 87

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl