Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
home > Start > Ogłoszenia > Dla wszystkich astmatyków, alergików i osób z chorymi zatokami.
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
USŁUGI Uroda

Dla wszystkich astmatyków, alergików i osób z chorymi zatokami.

Dla wszystkich astmatyków, alergików i osób z chorymi zatokami.
Opis:
Strefa Zdrowia i Relaksu Zen zaprasza na grotę solną z tężnią, saunę fińska i masaże . Mieścimy się na Miasteczku Sitarskim w Biłgoraju.

Solanka, razem z powstającymi z nią aerozolami oraz bryły z soli kamiennej, w połączeniu z wilgotnym i ciepłym powietrzem, pozytywnie wpływają na cały organizm oraz są ważnym elementem codziennej profilaktyki. Korzystając z tężni solankowej bądź groty solnej, odciążamy pracę wątroby i nerek, przyczyniając się tym samym do wzmocnienia układu odpornościowego. Pierwiastki, które wdychamy w grocie solnej, mają korzystny wpływ na stan psychofizyczny. Wapń wspiera układ kostno-stawowy, jod zapobiega chorobom tarczycy, magnez i miedź wpływają dobroczynnie na przemianę materii, selen oczyszcza nasz organizm z wolnych rodników, spowalnia procesy starzenia, co w połączeniu z łagodzącymi właściwościami manganu daje dobre efekty lecznicze. Ponadto, sól zastosowana w grotach, stanowi niezwykle cenny środek wykorzystywany w walce ze schorzeniami gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc. Minerały z solanek zwalczają bóle pochodzenia reumatycznego oraz poprawiają stan naszego samopoczucia jak i ogólną kondycję zdrowotną. Uzupełniając braki w naszym organizmie takich pierwiastków, jak jod, potas, wapń, sód, magnez, brom i selen, zapewniamy sobie zdrowie i relaks, łagodzimy napięcia nerwowe oraz zyskujemy energię do działania.
REKLAMA
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 10 października 2018
 
Odsłon: 204

Galeria

10 zł
Telefon 784285245
ID ogłoszenia: OB000047082
Wyświetleń: 204
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl