Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
USŁUGI Usługi

Pożyczka bez BIK dla każdego mającego zły BIK

Pożyczka bez BIK dla każdego mającego zły BIK
Opis:
Pożyczka bez BIK dla każdego w Polsce mającego zły BIK. Pożyczka bez BIK na raty dedykowana osobom ze złą sytuacją w BIK bez żadnego zastawu i opłat z góry. Specjalna pożyczka bez BIK dedykowana osobom ze złą sytuacją w BIK. Nowa pożyczka pozabankowa długoterminowa bez BIK do 25 tys. zł do 48 miesięcy dedykowana osobom ze złą sytuacją w BIK dostępna jest w Get-money.pl.

Pożyczka dla zadłużonych, najlepsza pożyczka bez sprawdzania w BIK w kwocie nawet 25 tys. zł i na okres spłaty nawet 48 miesięcy - pożyczka dostępna jest serwisie szybkich pożyczkę Get-money.pl - pożyczka dla osób ze złą sytuacją w BIK!

Posiadasz zajęcie komornicze lub zadłużenie z którym nie potrafisz sobie poradzić? Rozglądasz się w internecie na pożyczką bez BIK? Sprawdź ofertę nowej pożyczki pozabankowej Duet Kasa - pożyczki dedykowanej osobom ze złą sytuacją w BIK. Kilka słów o pożyczce bez BIK dostępnej w Get-money.pl.

Pożyczka bez BIK w kwocie 25 tys. zł udzielana jest albo pod zastaw nieruchomości albo potrzebny jest gwarant, czyli poręczyciel pożyczki. Innej opcji nie ma!

Najbezpieczniej i najszybciej jest wziąć pożyczkę bez BIK z gwarantem, którego klienci GetMoney przeważnie szukają w rodzinie. Pożyczka bez BIK pod zastaw to większe ryzyko i masa formalności do załatwienia i dlatego też tej opcji nie polecamy, chociaż i taką pożyczkę bez BIK w ofercie posiadamy.

Kilka słów o pożyczce bez BIK do 25 000 zł

Dobry Gwarant (poręczyciel pożyczki bez BIK) to stuprocentowa pewność uzyskania pożyczki. Jego wsparcie wystarczy również gdy nie ma się już możliwości otrzymania pożyczki w jakiejkolwiek instytucji pozabankowej. Gwarant to gwarancja, że otrzyma Pani/Pan potrzebne środki!!!

Gwarant musi spełniać następujące warunki: wiek od 25-75 lat, posiadać dobrą historię kredytową, posiadać konto i numer rachunku, adres e-mail, telefon kontaktowy oraz dochód (nie musi to być dochód udokumentowany czyli potwierdzony zaświadczeniem o dochodach). Jego stabilność finansowa jest jednak istotna niezależnie od wnioskowanej kwoty.

Dlatego też pożyczka bez BIK (nazwa oferty na stronie internetowej Rapida Money), którą mamy na: http://www.get-money.pl/aktualności/finanse/pożyczki-pozabankowe-z-długim-terminem-spłaty-ratalne cieszy się dużym zainteresowaniem. To jedyna na rynku, sprawdzona i bezpieczna pożyczka z gwarantem ale bez zastawu, dedykowana osobom posiadającym zły BIK. Lepszej i tańszej pożyczki bez BIK nigdzie nie ma!
REKLAMA
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 17 września 2018
 
Odsłon: 656

Galeria

Marek/GET-MONEY.PL
Telefon www.get-money.pl
Telefon2 www.get-money.pl/chwilowki
Email biuro@getmoney.iq.pl
ID ogłoszenia: OB000046775
Wyświetleń: 656
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl