Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę

Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
home > Start > Ogłoszenia > Praca na produkcji w Holandii! Wyjeżdżający w sierpniu EXTRA BONUS!
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca

Praca na produkcji w Holandii! Wyjeżdżający w sierpniu EXTRA BONUS!

Opis:
Agencja pośrednictwa pracy Axidus Sp. z o.o. (certyfikat nr 12631) dla swojego holenderskiego klienta prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji

Opis stanowiska:
Pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców i warzyw zgodnie z zamówieniami. Praca do 60 godzin tygodniowo. Umowa zawierana jest na trzy miesiące z możliwością przedłużenia, a nawet stałej współpracy. W przypadku uczniów i studentów umowy zawierane są na okres minimum 6 tygodni.

Wyjazd możliwy również w parach i grupach znajomych – zapewniamy wspólne zakwaterowanie.

Miejsce pracy: okolice Rotterdamu – Holandia Południowa

Stawka do 10,50 euro/h podstawa, plus dodatki zmianowe, nadgodziny i weekendy (płatne +25% i +50%)

Oferujemy:

– przewidywane tygodniowe zarobki na rękę do około 350 euro
– BONUS 300 euro po przepracowaniu 12 tygodni
– pierwszą pensję po dwóch tygodniach pracy
– możliwość szybkiego wyjazdu
– legalne i stabilne zatrudnienie
– stałą opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
– ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie (w większości mieszkań bezpłatny Internet)
– organizujemy transport do Holandii

Wymagamy:
– elastyczności i motywacji do pracy
– dyspozycyjności w wyznaczonym terminie

Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego

Nie wymagamy doświadczenia

Jak się zgłosić?
Prosimy o aplikowanie na maila rzeszow@axidus.pl

Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego:

17 850 80 70
17 859 35 10
512 997 550

Odpowiadamy na wszelkie pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00

Agencja Zatrudnienia (12631)

Prosimy o zawarcie w wysłanej aplikacji (lub CV) zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji do pracy za granicą w Holandii prowadzoną przez firmę Axidus Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”
eśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji”
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 6 dni temu

Odsłon: 132
Telefon 178508070
Telefon2 512997550
Email rzeszow@axidus.pl
ID ogłoszenia: OB000046287
Wyświetleń: 132

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl