Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BISZCZA Z policyjnej kroniki
2012.12.11 10:01

25-latek znieważył i naruszył nietykalność policjantów

Do zdarzenia doszło 10 grudnia br. wieczorem. 25-latek podczas interwencji nie stosował się do wydawanych mu poleceń i znieważył policjantów.
25-latek znieważył i naruszył nietykalność policjantów
25-latek znieważył i naruszył nietykalność policjantów

Policjanci z posterunku w Potoku Górnym, 10 grudnia br., przyjęli zgłoszenie o spożywaniu alkoholu w miejscu publicznym w Biszczy. - 25 - letni mieszkaniec gminy Biszcza, będąc w stanie nietrzeźwości 2,16 promila, w związku z przeprowadzaną wobec niego interwencją, dotyczącą spożywania alkoholu w miejscu publicznym, znieważył policjantów obelżywymi słowami oraz naruszył ich nietykalność cielesną - wyjaśnia insp. Mieczysław Maciocha z KPP w Biłgoraju.
To nie wszystko. Krewki 25-latek podczas wsiadania do policyjnego radiowozu wyrwał tylną wycieraczkę oraz dokonał wgniecenia karoserii. - W związku z tym prowadzone jest postępowanie karne i szkodowe - dodaje insp. Maciocha.
Za znieważenie funkcjonariusza publicznego grozi do roku pozbawienia wolności. Naruszenie nietykalności cielesnej zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
25-latek znieważył i naruszył nietykalność policjantów, 3.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 11141
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (31)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
3f7-119
~ Andrzej Marian Vesolovsky  Wg. mojego autorskiego kodeksu karnego, który oczywiście jeszcze dopracowuję za takie przestępstwo należy się wsadzenie wycieraczki w d... oraz zdemontowanie wgniecionego elementu i "wypukanie" go pustym łbem zatrzymanego od środka. Prawda, że lepsze niż obecne prawo?
11 grudnia 2012
+18
-2
PL
1a0-6e4
~ Głos  Chciał przykozaczyć przy kuplach to ma za swoje, wiadomo nie od dziś że pić w publicznych miejscach sie zabrania więc po co kusić los.. ?? A mundurowi wykonują swoje obowiązki tak jak każdy inny normalny pracujący człowiek.
11 grudnia 2012
+14
-2
Ostatnio dodane komentarze
PL
99f-cea
~ pomocy nie tylko psychiatrycznej to potrzebuje Krowiareczka !!!!   Przewrotna kłamczucha Ewelinka z Biszczy co ludzi terroryzuje groźbami zwolnienia z pracy żeby łgali na Adrianka .G.M czy jak wolicie A<K<
bo wystarczy, że nakłamie albo wrobi jakim kłamstwem i wujaszko zwolni kogo tylko palcem ona mu wskaże.Jej nawet pracujący Ojciec kilku dzieci się boi zwrócić uwagę ,żeby nie poleciał na zieloną trawkę.A jak uświadomiłem w co go ten potwór-Ona może wrobić i że długo potem ostatni by się o sobie dowiedział albo długo długo wcale /w firmie to na pewno by się nie dowiedział o sobie bo zaplecowo załatwiają /może na policji by się dowiedział a w sądzie bardzo zdziwił.
Nie grożę ale ja Ci pokaże za te podłe wypisane słowa i wcale nie grożę ty zakało ludzkości ty wilczyco pokryta owczym futrem.
Jak ją barany kryli to wilczycy nie przeszkadzało siedziała cicho.
A<K<
7 stycznia 2013
brak ocen
PL
5b8-0a6
~ a Twój nick wredna ***** jaki jest ?  do ~ ...   trzeba było nie kłamać w zmowach.Już przy wrobieniu mnie w kolekcjonerskie zbieranie zasranych z draską artefaktów już obowiązywała umowa,że mogę opisać ją po wsi a,że poszli w robienie stronniczych nacisków/korumpo/ sędzi i prokuratorów z kuli majtasów to twój wybór, że upubliczniłem.Było kłamać-oczerniać prowokatorko za plecami i otumaniać cembałów salomonowych ? Nic tylko trzymam się umowy a zwrotu mojej kasy jak nie widać tak nie widać.Tupet maja taki,że znowu niebawem odbędzie się kolejna zbrodnia sądowa ale tym razem w Zamościu na podstawie sfałszowanego procesu.
Pojedzcie po tej wrednej oszczerczyni i okradającej mnie drodzy forumowicze .Nie bójcie się jej nazwać .Tylko zbytnio nie przeklinajcie bo was wygwiazdkuje program a poza tym to kiedyś było całkiem miłe dziewczątko i może wróci na zdrowe łono społeczeństwa a nie jak do tej pory nic tylko zachowuje się jak wrzód na d u p i e ludzkości.
Czep się tramwaja albo idź do biłgorajskiego metra co obiecał Donek.
Czemu prowokujesz ?/czyżby znowu jakaś farsa była już uszykowana ?? Nie martw się i teraz też się znajdzie ktoś kto was sypnie.
Co przyjechała do mnie to mnie obdarowywała majtkami a na co mnie one ?ani w nich chodzić ani coś tam ? może kto odkupi ode mnie te jej przepastne kolekcje ? A jak odmawiałem ich przyjmowania to mówiła mi, że ją straszę.
A czym ona mnie jeszcze straszyła to o tem potem ,ciekaw jestem jak daleko się jeszcze posunie ta zdeprawowana ?
28 grudnia 2012
+1
-2
PL
5b8-0a6
~ ty chamie ja korupcje demaskuje wedle umowy i zapowiedzi do ~ ...  do ~ ...   ty chamie ja korupcje demaskuje wedle umowy i zapowiedzi do ~ ... spadaj !! i czep się Krowimajtki z Biszczy i jej wujaszka a nie mnie .Nie bierz mojej niewinnej krwi na swoje wilcze łapy !!! bo jak mnie posuną do desperacji to co wtedy ?
Ja padłem ofiarą korupcji i nie prowokuj mnie żebym zaczął opisywać szczegółami kto kogo co i jak ??? kto mi ich zdradził kto potwierdził i takie tam i co zamiarowali / odp...się i nie wywołuj wilka z lasu .
W tej gazecińskiej pokazałem to i nie bój nic, dla mnie pierwsza strona Onetu czy innego portalu nie stanowi problemu i wcale nie straszę mam do tego prawo !!!/prawo za mną stoi a przeciw zmówieni oszuści i fałszerka !/
A może chcecie wiedzieć jak się wychodzi na przyjaźni ,byciu dobrym i jak i czym mnie mamiła Krowia modystka ?
Jak kłamstwami i usłużną zmową załatwia się ludzi i za plecami po wyciśnięciu jak cytrynę pozbywa się przyjaciela domu ?? nie ma sprawy .
Odwal się w każdym razie jeszcze nie nadszedł czas .
A jak w razie coś mi się stanie włącznie z zamknięciem mnie to nic tylko potwierdzi się prawda.
A jakie są skutki zaszczuwania ludzi to pooglądajcie sobie TV.
Polecam film ,,Ręka nad kołyską " tak mnie załatwiła Krowiareczka z tą różnicą, że amerykańskie sądy są nie przekupne a Biłgorajski to ołtarz stronniczości i komitywy z Prokuraturą .
Czym mamiła "
-wyznaniem miłosnym w celu uśpienia mej czujności
-żebym nie wierzył Ojcu powiedziała mi, że była molestowana dzieckiem będąc
- mi mówiła tak a wokoło dokładnie na odwrót
-otumanionymi cembałami mnie próbowała zwodzić a mnie dokładnie na odwrót ,wyglądało, że molestator ich tumani w celu zakrycia /miałem tak prawo i podstawy przypuszczać /.A tylko dzięki mej inteligencji nie brałem się do obicia ryja potencjalnemu podejrzanemu w tej materii bo nie miałem dowodów poza jej słowami a mogła w każdej chwili kogoś mi wskazać w swych gierkach na licznych jej ofiarach intryg.
-mnie jak jej odmawiałem no wiecie co, to straszyła pleckami wujaszka na Sezamkowej,i inne cuda o których wiedziałem
i co mam dalej wyliczać ?
-dwa razy ktoś podczas toku mi wszedł do mieszkania ,nic nie zginęło i nic nie podrzucił na szczęście.
NIE POGRYWAJ ZE MNĄ KILMKOLWIEK JESTEŚ BO NIE WYGRASZ A JAK WYGRASZ TO CO CI TO DA ?,JA OSTATNI WYGRAM !!!
I strasznie jestem ciekaw co można nakłamać żeby w zmowie ludzie łgali na mnie w firmie i w sądzie a szczyle bić mnie chcieli >>strasznie jestem ciekaw ,Niniejszym wzywam do przyznania się !! i złożenia prawdziwych zeznań które zginęły i się dopisały nie moje słowa pani M.K-P.
Kto kłamie w sądzie staje się stroną -bez wyjątku !!!
A i szykan się nie zlęknę !!!
A<K<
P>S.z uszanowaniem dla czytających a ty prowokatorze nie bój nic ,nie ty wybrałeś tylko ONA a jej marionetki mogą co najwyżej mieć terasz cikora.
28 grudnia 2012
brak ocen
PL
26e-fa2
~ ...   Uwaga “A.K zaczyna rozpleniać sie jak wirus. Ludzie nie reagujcie na jego wpisy, bo wpada w słowotok i niszczy całe forum swoimi schizami. Występuje też pod nickami”G.M”, adrianek itp.To człowiek chory, wymagajacy pomocy psychiatrycznej. Jak tylko widzi, że ktoś reaguje ma jego chore wypowiedzi zaczyna się rozpisywać i zalewa ty spamem wszystkich innych.
27 grudnia 2012
+2
-1
PL
4d8-75f
~ do młodego nabuzowanego   Podam Ci kilka przykładów /z szacunku do twego rozgoryczenia/
Nie ma nigdzie sprawiedliwości .Mów co chwilę w Sądzie do sędzi ,,Wasza Sprawiedliwość !" a może się wnerwi i ci odkrzyknie, że ,,tu nie ma sprawiedliwości tu jest sąd !!"
-drugi przykład /ciekawszy zostawię jako trzeci przykład/
Pijany facet prowadzi rower chodnikiem ,no bo nie wolno jechać po pijaku a tu wtem podjeżdża radiowóz-suka i dwaj go do środka .Potem dostaje wyrok, że prowadził rower po pijanemu .No tak i na nic jego zaklinanie się, że chodnikiem i piechotą go prowadził -dobrze,że dwóch policjantów nie zeznało, że ma ośle uszy bo by był wg sądu osłem w dodatku wiarygodnym i w swej perfidii nie posłał go do weterynarza /bo 2 szt. świadków na niego zeznało /Kolo samo życie .
-trzeci przykład .
Podjeżdżam w płatną strefę parkowania ,zaparkowałem ,wyłączam silnik szybko chce wyjść a tu nie mogę bo mi dachuje salutem Strażnik Miejski. Słucham o co mu chodzi a ten wrzód plamisty na zdrowej ***** miasta sadzi mi teksty, że nie zapłaciłem w parkomacie za postój !!! Zakipiało we mnie !!! -Jak miałem zapłacić ,argumentuje ?-Jak bym leciał bombowcem to bym go mógł co najmniej zbombardować -ten parkomat ale samochodem to co najwyżej staranować parkomat i tego kłamliwego pałętającego się koło niego bezczelnego bydlaka.
No nic ,ale do głowy przyszły mi 3 myśli odejdę od niego na wszelki wypadek 3 metry bo go palnę w tę czapę i mu dach odleci , druga myśl, na ch.. mi skuli 45 PLN nerwy tracić i jechać do ich Kwatery Głównej i pokazać im gdzie raki zimują ,a trzeci pomysł to pomyślałem sobie, że jak wygram w Lotto to staranował bym bydlakowi ten jego zasrany parkomat żeby miał argument,że w locie nie da się uiścić opłaty za te cholerne parkowanie !!!
A żeby było ciekawie to 4 pomysł i tu się roześmiałem w ten jego kłamliwy pysk, przyszedł mi do głowy lotem błyskawicy-postanowiłem shakować im w zamian 2 parkomaty a wszystko pod bacznym okiem kamer monitujących okolice.Którymi się chwalili,że z odległości 300 metrów widzą na chodniku leżącą jednogroszówkę orłem lub reszką do góry leżącą.
Spłacałem im mój dług pięciogroszówkami w dziurkę i nie myślcie o d u p i e choć to tez przysłowiowa dziurka.Efekt był cudowny ,stałem sobie w progu firmy i obserwowałem jak cała ulica tłumnie nie uiszcza opłat za parkowanie .Chcieć to nie zawsze znaczy móc.I było ze mną kłamliwie zadzierać ?
Tego orła już nie posyłali i nie robili już takich podłości.
Dość powiedzieć, że kasiurę z tych parkomatów kasowała prywatna firma a państwowa Straż im naganiała kasę .Jeden może wygrać wojnę liczy się dobry pomysł -wychowawczy a nie huligański .
-
-dobra w bonusie opiszę Ci i Wam drodzy moi oportuniści jak zamiarowałem ich upokorzyć przed całą Polską ,włącznie w Teleexopresie też .
Zrobił bym dokładną replikę blokady na koła w taki sposób, że zrobił bym wpierw sobie zdjęcie w celu dokładnego odwzorowania szczegółów nawet te czarne rysy i plamy na żółtym tle w celu wykonania kopii tej blokady a było łatwo zrobić lekką i prawie identyczna podróbę bo z kartonu a nawet dwie sztuki tych ich narzędzi zbrodni.
Plan obejmował zrobienie foty z zamkniętym karawanem na pewnym palcu przed którym wystawili tak kretyńską tablicę z regulaminem wjazdu, że byście się uśmieli jak debilna była.
/jak by żonie przed łóżkiem postawił albo przed jakim miejskim szaletem to dopiero by się działo ,uuuu ! aż strach pomyśleć jaka była by rewolucja jak by na Wiejskiej w wiadomym mieście postawili te Municypały jedne !!!
No ale wracając do tematu to plan ośmieszenia obejmował zamknięcie ich wozu bojowego z tymi samymi akcesoriami które tak chętnie zakładają nawet na karawan wedle regulaminu tej debilnej tablicy,służbom awaryjnym i innym wozom technicznej obsługi miasta .
Takie byli bojące o ten swój wóz bojowy znaczy się Straży Miejskiej ,że zawsze siedział w nim jeden pilnujący go Strażak Miejski i pilnował a dwa pozostali szwędali się z tymi dybami na samochody i wrednie blokowali ludziom życie.
Plan obejmował szybkie podejście od tyłu/żeby się od razu nie skapował pilnujący i założenie takiej atrapy blokady a nawet 2 szt szybkie zrobienie zdjęć i ucieczkę jak by był chętny bawić się w bieganie przez opłotki i płotki.
-cz\ujecie te komenty ,że sami na siebie zakładają,że boją się,że im go ukradną to dlatego i takie tam domysły.
Był tam wśród nich też jeden Strażnik -uznawany za wyjątkową mendę i kiedyś mnie trafił i obciąłem mu te blokadę piłką do cięcia metalu na środku pewnego placu .Ludzi się zebrało ze 200 , o mało by ich pogonił rozjuszony tłum ale ,,brodaty" ta niby menda zachował się skubany wprost niebywale grzecznie i bardzo rozważnie. Od tej pory jak się domyślacie rozeszła się wieść, że ,,brodaty" jest gościem na poziomie a ta jego kompanka kobieta to ona jet wredną s...no wiecie i tak ją długo ludzie nazywali .Jej to nawet ja bałem się wleść pod ...blokadę.Kosztowała mnie ta impreza 115 PLN ,super promocja w tej cenie te 15 PLN to nowa kłódka którą,fiu fiu...wiecie jakiś ,,gamoń" odciął i oddalił się pospiesznie przed przyjazdem Straży Miejskiej o czym poświadczył uczciwie zgromadzony tłum w ilości lekko 200 osób .,,Brodaty" kombinował odnaleźć dowód rzeczowy kłódkę i mnie zagiąć od tej strony/żeby miał dowód rzeczowy menda kombinowała/ ale z tłumu ktoś krzyknął,że złomiarze ją wzięli- On widział.
I co da się załatwić sprawę cicho ,grzecznie i wychowawczo ? Szkoda tej 100 ale już nie czepiali się oznakowanych wozów z immunitetem posła RP za szybą i służb technicznych .-
Zycie jest jednak wesołe czego i Tobie życzę . A poza tym jest tyle portali w necie, że możesz opisać tego i owego ,nawet z humorem w bonusie gratis.
25 grudnia 2012
brak ocen
PL
ef7-8c3
~ Anty śmierdziel   Takich obszczańców którzy przeszkadzają w zakupach normalnym klientom powinno się tak traktować, stoi taki element w sklepie lub pod sklepem i wtrąca jakieś debilskie komentarze i jeszcze wydaje mu się że to jest śmieszne, w takiej sytuacji w USA taki śmierdziel o ile by to w ogóle przeżył to już dzisiaj byłby czyjąś panienką, piszecie że w Norwegii czy tam w innych Niemczech to policjanci tacy dobrzy, dadzą buzi, pogłaskają po durnej główce, odwiozą do domu, itp/ tak są uprzejmi do pewnego czasu, ale zaręczam że w tej sytuacji to potraktowali by śmierdziela tak że musiał by wysprzątać spodnie i krzyczałby babciu pomóż!! już będę grzeczny!! no ale niestety u nas mamy takie prawo jakie mamy, taki element dalej chodzi sobie po ulicy i się śmieje i jeszcze odgraża, dla mnie to nie jest normalne, no ale jaki będzie miał teraz szacunek u swoich kolegów którzy są na takim samym poziomie!!
25 grudnia 2012
+4
-0
PL
4d8-75f
~ poprzedniku wyluzuj prawa zakazuje picia piwa w publicznym miejscu  do ~ siara   groźby karalne ci ktoś przystawi i będziesz miał po potokach,przechlapane.
Ja powiedziałem,że porwę ja z rodzina do restauracji i porywacza ze mnie robili inne głupoty podobnie się zmówili i łgali na ciebie jak to nazywasz psy a na mnie psubraty.
Ja też pijam piwo w różnych miejscach ale nie obnosimy się z tym na widoku a skoro grozisz pobiciem to i w ustronnych miejscach jesteś niebezpieczny dla kumpli bo Ci może odbić palma po alkoholu i co ??
Te prawo jest po to ustanowione żeby jeden drugiego ie zabił ,nie okradł itp i żeby nie było syfu ,szczania po bramach itp .
Szkoda zdrowia i uwierz mi marnowania kasy bo domalują Ci cuda niewidy i bekniesz za te niewidy.
Pozdrowionka Młody Lwie.
24 grudnia 2012
+3
-0
GB
e3d-a1c
~ siara   wiatam panów psów popieram brata szkoda ze mnie nie było jedyne co potraficie to czepiac sie za piwo ...nie dzis nie jutro ale jeszcze sie spotkamy ...jesli bede w komplecie z mlodym i starym to pogadamy ...zamiast czepiac sie chlopaków pod saklepem zajmijcie sie czyms powaznym...z szacunkiem dozobaczenia na lato ciekawe czy wtedy staniecie pod sklepem..wezwijcie busa bo was qrwa zbraknie..ulobiony
24 grudnia 2012
+0
-4
PL
c39-b25
~ osiedle   trafiła kosa na kamien baku co nie romaaaaaaaaaaaaaa
13 grudnia 2012
brak ocen
PL
cc7-67b
~ świadek11   Ciekawa sprawa z tym zatrzymaniem mnóstwo ludzi to widziało cala akcja trwała jakieś 15 minut. Trzech "policjantów" nie mogło zapakować jednej osoby do radiowozu.Zniszczyli nawet kajdanki bo nie mogli mu założyć, rzucali nim o samochód(przez to wyrwana wycieraczka), próbowali użyć gazu, wykręcali ręce, ciągneli za włosy strasznie krzyczał a to wszystko dlatego ze nie chciał podjeść do radiowozu jak by nie znali jego tożsamości.Traktowali człowieka gorzej niż szmatę.Dopiero gdy zaciągneli go za radiowozu i zaczeli kopać tak żeby nikt nie widział udało im sie się WRZUCIC go do samochodu.I w takim własnie kraju żyjemy że można człowieka traktować tak jak się tylko podoba tym wiejskim strażnikom. Nawet sąd nie pomoże wszyscy się trzymają razem.
13 grudnia 2012
+6
-1
DE
c1d-52c
~ Grzesiek  do ~ mieszkaniec gm biszcza   Piszesz że widziałeś go przed zajściem a opisujesz wszystko jakbyś był przy tym to zdecyduj się czy widziałeś go wcześniej czy w momencie zatrzymania?? A może ktoś tu bajki pisze??
12 grudnia 2012
+1
-1
PL
8a8-bc6
~ no własnie w Norwegii to Policja   co najwyżej pijanego zawozi do domu .Pijany może sobie leżeć na trawniku i spać w najlepsze a oni są jak ***** od srania ,żeby chronić obywateli a nie pałować ,poszturchiwać czy zasadzać kopy.
Jak gość spokojny ,nie cuduje to nie mają prawa nic zrobić .
No za brak dokumentów biorą na dołek .
Można mieć pecha i po pijaku prowadzić rower na piechotę a jak się trafi na gnojków to podjadą radiowozem i wysmarują że jechał po pijaku .A sędzie nic nie zdziała mówienie prawdy Ja osobiście to po pijaku rower zaprowadziłem do znajomych i dreptałem piechotką,wężykiem ma się rozumieć.
A za czasów ORMO to gnojki podjechali Żukiem wyskoczyli z pałami wielkości metra i dawaj siknęli mi gazem w oczy z odległości 10 cm .Miałem wypalona bliznę przez długi czas chyba kilka miesięcy.Odstawili mnie na wytrzeźwiałkę a tam lekarz kazał mi umyć oczy i wypuścił.
Miałem pecha być w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. Szczęście że byłem trzeźwy bo świadectwo bytności to z takich przybytków wystawiają nawet po długich latach.

Ale panienki to do dziś mają tam ciotki przyzwoitki,dobre co ? nie ma macanki,buzi buzi ...
brw I k
12 grudnia 2012
+5
-1
PL
30b-456
~ mieszkaniec gm biszcza   znam czlowieka nie byl pijany widzialem go niedlugo przed zajsciem te 2,16 to zapewne wynik testu x2 wezwanie jakby bylo to by staneli i odrazu wyszli a oni jechali i zobaczyli ze ktos stoi cofneli sie podswietlili napis policja wlaczyli lampe szperajaca przy kogucie wysiedli we 3 i poszli pod sklep po niecalej minucie zaczeli go targac z pod sklepu do samochodu nawet pewien pan w mundurku kopnol go w posladki czy tak wyglada dobrowolne zaprowadzenie do radiowozu a wszystko to tylko dla tego ze gosc wychodzac z domu nie zabral ze soba dowodu osobistego a co do wycieraczki to jakby go sila na tylna klape kijanki nie rzucili to by i moze nawet tego wgniecenia nie bylo
12 grudnia 2012
+3
-1
PL
9e5-713
~ seba   do george- jak według Ciebie Policja w tym przypadku powinna postąpić po otrzymaniu zgłoszenia?,jeśli masz informacje że go prowokowali zgłoś to do prokuratury, byłeś świadkiem tej interwencji,że piszesz?, że go prowokowali. Policja może mu życie uratowała 2,16 promila alkoholu,mróz,wieczorem jak piszą.Zanim coś napiszesz zastanów się pierwsze co piszesz.Nic nie piszą,że go Policja pobiła.Pozdrawiam.
12 grudnia 2012
+5
-0
PL
0b3-7a2
~ M   czyli nagroda dla sierż.szt. bezpodstawna Panie komendancie KPP,poniewaz ukryto alkoholizm w gminie, albo trefne pytania były w testach.
11 grudnia 2012
+3
-3
GB
fa5-d1e
~ george   panie Maciocha ,niech pan wyjedzie z tego grajdola i pojedzie np za granice i zobaczy jak zachowuja sie policjanci wobec ludzi,nie prowokuja awantury z pijanymi ale sluza im tez pomoca,niech pan wyjdzie ze swoimi cholewami z mentalnego socjalizmu gdzie wasza kasta czula sie jak paczek w masle i zacznie samoksztalcenie z zakresu socjologii jesli ukochane panstwo nie dalo panu mozliwosci zdobycia tej wiedzy za nasze podatnikow pieniadze
11 grudnia 2012
+6
-2
PL
669-ec0
~ meg   policja w bilgoraju to są pany ,!!!!!!!!!!!!!!!
11 grudnia 2012
+4
-1
PL
e3d-cb4
~ aaa   dlaczego nie piiszecie o tym że policja przechwyciła ileś kg narkotyków typu heroina, amfa itp ? tylko piszecie że złapali kogoś z 1g... dlaczego nie piszecie że policja odnalazła skradziony pojazd ? Bo takich osiagniec w biłgorajskiej policji dawno nie było !
11 grudnia 2012
+8
-0
PL
d16-85c
~ dfghjk   Dajcie sobie spokój z tymi św.krowami.W Biłgoraju też piją pod sklepami i nit z tego nie robi tragedii.Niech policja się zajmie jakimiś poważnymi sprawami a nie ciągle *****
11 grudnia 2012
+5
-4
PL
c11-b56
~ KOLEŚ   Mój kolega został pobity w pracy w Biłgoraju na ulicy przez Gnoja z Dereżni który był od niego o ponad 20 lat młodszy, i przez sąd nie został wogule ukarany pokrył tylko koszty sądowe śmiech na sali. Jak znam życie teściowa z USA smarowała dolarami by go nie ukarali bo wstyd by było Dla famili. Powiedzcie mi co za różnica policjant czy cywil jeżeli kary dla pijanych kierowców są niskie którzy zabijają ludzi w wypadkach to i 25 latek powinien być niekarany przecież nie był świadomy czynów a może pierwszy raz będzie sądzie.
11 grudnia 2012
+8
-1
PL
fc2-534
~ Burmistrz przyszłej gminy   I co pojechali na interwencję? nie bali się?
11 grudnia 2012
+5
-1
PL
332-0a4
~ w temacie prowokacji   czy ktoś oglądał wczoraj program Stop drogówka! Policja jechała nieoznakowanym wozem, po czym celowo zwalniała na podwójnej ciągłej, kierowcy chcąc uniknąć zderzenia, wyprzedzali auto...i oczywiście mandacik...nie było to w porządku...różne są sytuacje na drodze i czasem trzeba złamać przepisy żeby nie stało się nic gorszego...
11 grudnia 2012
+6
-1
PL
5e4-ef3
~ ...   skoro policja przyjęła zgłoszenie to musiało być coś na rzeczy. jeśli jest zakaz spożywania alkoholu w miejscu publicznym to raczej nie wymysł policji i musi jakoś reagować.
11 grudnia 2012
+10
-1
PL
0b3-7a2
~ Jeszcze prośba!!!   Prośba moja niech dotrze do ludzi rozumnych; w okresie mrozów niech sklepowe zamykają sklep co najmniej o godz. 18-tej, a nie przetrzymują do 22-giej. W tak póznych godz. nikt chleba nie kupuje.Proszę się o to zatroszczyć, bo nikt mnie nie przekona, że w wiejskim sklepie 'stoi' ogonek' po zakupy.
11 grudnia 2012
+4
-3
PL
0b3-7a2
~ M   co z tego ,że Policja ukarze, pijaństwo w sklepach wiejskich to normalność, to bezkarność płynąca od samorządów.Ci co zezwalają na picie w takich miejscach w pierwszej kolejności powinni mieć pozabierane zezwolenia i dodatkowe odesłani na leczenie,ludzie się boją wprost mówić co wyprawiają sklepowi.Nie rozumiem dlaczego Policja nie zgłasza i nie stawia samorządów do odpowiedzialności za wyczyny kilku sklepowych z danej wsi, ludzie sami nie mogą sobie z tym poradzić.'Grzesiek' ma rację, Policja przyjedzie i odjedzie a problem poważny.Dość już takich dorobkiewiczów.Gdyby nie naubliżał Policji, na pewno nikt by o niczym nie wiedział.Moje słowa nie dotyczą aby, kogoś obrażać, i nikt tu nie jest anonimowy, tylko te problemy nalezy pomóc załatwić jak na Polaków przystało.
11 grudnia 2012
+4
-2
PL
3f7-119
~ Andrzej Marian Vesolovsky   Wg. mojego autorskiego kodeksu karnego, który oczywiście jeszcze dopracowuję za takie przestępstwo należy się wsadzenie wycieraczki w d... oraz zdemontowanie wgniecionego elementu i "wypukanie" go pustym łbem zatrzymanego od środka. Prawda, że lepsze niż obecne prawo?
11 grudnia 2012
+18
-2
PL
817-0d7
~ marluk  do ~ Głos   dokladnie. nic dodac nic ujac
11 grudnia 2012
+2
-1
PL
1a0-6e4
~ Głos   Chciał przykozaczyć przy kuplach to ma za swoje, wiadomo nie od dziś że pić w publicznych miejscach sie zabrania więc po co kusić los.. ?? A mundurowi wykonują swoje obowiązki tak jak każdy inny normalny pracujący człowiek.
11 grudnia 2012
+14
-2
PL
817-0d7
~ marluk   @ normalny
kolego mi bardzo sie podoba ze jest karane spozywanie alkoholu w miejscu publicznym. Pomysl co by bylo gdyby nie bylo tego przepisu. Przystanki pelne pijakow, sklepy, ogolnie wszedzie by ludzie pili bo czemu nie? Ok, zgodze sie ze policja dziala czasami jak prowokator ale chyba czlowiek kulturalny i posiadajacy jakas godnosc osobista i szacunek dla drugiego czlowieka nie wyzywa go, chce go bic czy wyrywa mu wycieraczke. Normalny czlowiek nawet pod wplywem zlosci tak sie nie zachowa wiec ja nie mam szacunku dla ludzi tego typu, jesli ty to pochwalasz ok - masz do tego prawo.
11 grudnia 2012
+12
-2
DE
c1d-52c
~ Grzesiek  do ~ normalny   Kto zimą wieczorkami sobie piwko popija w miejscu publicznym dodatkowo mając już 2,16 promila?? Nie wiem kto pierwszy działał jako prowokator policja która przyjechała czy gościu popijający sobie w miejscu publicznym wiedząc jakie są konsekwencje takiego czynu. Ale najlepsze jest to że wszyscy karcą policję za wykonywanie swojej pracy a nie matołów na górze którzy to prawo ustanawiają. Czemu nikt nie napisze że to wina polityków bo takie ustawy podpisują??
11 grudnia 2012
+10
-3
PL
fe1-0cc
~ normalny   najlepsze jest to że dokonał występków dopieropo interwencji polichu, przed nią, kiedy tylko spożywał alkohol przestępstw nie dopuszczał się... puki nie przyjechała policja.. co komu szkodziło że sobie popijał wieczorem piwko czy coś jak nikomi nić nie zrobił ?! nikt nie parzy na to z tej perspektywy ?!
przeciż bardzo częstoto policja działa jak prowokator !!!!
11 grudnia 2012
+14
-12
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
27 czerwca 2020 Diecezja
Zmiany w parafiach
W sobotę, 27 czerwca, podczas Dnia Kapłańskiego w Sanktuarium w Krasnobrodzie, biskup zamojsko-lubaczowski Marian Rojek ogłosił decyzje personalne dotyczące kapłanów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
w poniedziałek, godzina 09:13 Biłgoraj
Akcja ratunkowa nad zalewem
dzisiaj, 09:39 Szczebrzeszyn
Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia na krajówce
28 czerwca 2020 Osuchy
76. rocznica bitwy pod Osuchami
W tym roku przypada 76. rocznica największej bitwy partyzanckiej Polskiego Państwa Podziemnego podczas II wojny światowej - bitwy pod Osuchami. W niedzielę, 28 czerwca na cmentarzu partyzanckim w Osuchach zorganizowano uroczystości rocznicowe.
w poniedziałek, godzina 09:55 Biłgoraj
20-latek wjechał w betonowy słup, 15-letnia pasażerka trafiła do szpitala
w poniedziałek, godzina 12:32 Markowicze
Kolizja na trasie wojewódzkiej nr 835
26 czerwca 2020 Biłgoraj
Nietypowe zakończenie roku szkolnego
W maseczkach, rękawiczkach, z zachowaniem dystansu i z własnymi długopisami odbierali dziś (26 czerwca) świadectwa uczniowie niektórych szkół w powiecie biłgorajskim. Inni ze swoimi wychowawcami spotkają się dopiero we wrześniu. Wszystko przez trwającą od marca pandemię i związane z nią obostrzenia.
dzisiaj, 09:04 Józefów
Samochód dla OSP Majdan Nepryski wybrany
w poniedziałek, godzina 13:03 Powiat
Może spaść nawet 40 mm deszczu [AKTUALIZACJA]
24 czerwca 2020 Powiat
"Tak" dla Zarządu Powiatu
W czwartkowe popołudnie, 24 czerwca, Rada Powiatu w Biłgoraju głosowała nad przyjęciem uchwał dotyczących przyjęcia sprawozdania finansowego za ubiegły rok i udzielenia absolutorium dla Zarządu Powiatu. Radni jednogłośnie podjęli obie uchwały.
dzisiaj, 08:08 Luchów Górny
126 km/h przez Luchów Górny
w niedzielę, godzina 20:27 Biłgoraj
Niedziela z muzyką i tańcem w BCK
w poniedziałek, godzina 15:07 Biłgoraj
Poszukiwany i kolega z dopalaczami
W sobotni wieczór, 4 lipca, biłgorajscy kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej osobowe renault. Za kierownicą siedział poszukiwany przez policjantów 34-latek. Razem z mężczyzną w pojeździe znajdował się 46-latek, u którego policjanci ujawnili i zabezpieczyli substancje, które jak wykazały wstępne testy były prawdopodobnie dopalaczami.
w niedzielę, godzina 15:42 Zamojszczyzna
Sukces karateków z Biłgoraja
w piątek, godzina 09:20 Wolaniny
Wjechała w płot, miała ponad 1,5 promila
w środę, godzina 09:17 Lubelszczyzna
Porozumienie ws kolei. Jest szansa na budowę linii do Biłgoraja
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i samorząd województwa lubelskiego podpisali porozumienie w sprawie Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej, czyli rozwoju transportu kolejowego na terenie Lubelszczyzny. Mieszkańcy regionu mają zyskać lepszy dostęp do kolei dzięki budowie nowych przystanków i linii kolejowych. Łatwiejsze będą codzienne podróże nie tylko po województwie. Pod znakiem zapytania zostaje możliwość budowy nowych linii kolejowych z Szastarki przez Janów Lubelski do Biłgoraja oraz z Lublina do Łęcznej.
w sobotę, godzina 11:16 Biłgoraj
Projektant ratusza o kolejnych pomysłach dotyczących rewitalizacji Placu Wolności
w poniedziałek, godzina 17:15 Lubelszczyzna
Wzrost zakażeń w regionie
30 czerwca 2020 Biłgoraj
Oświadczenie szpitala ws. śmierci pacjentki
Dziś rano, 30 czerwca, Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Lublinie przekazała informację o śmierci w biłgorajskim szpitalu 79-letniej pacjentki z infekcją COVID-19. Oświadczenie w tej sprawie wydał dyrektor placówki Tomasz Kwiatkowski.
w środę, godzina 13:26 Biłgoraj
Były dyrektor "Trójki" pilnie potrzebuje krwi
28 czerwca 2020 Biłgoraj
Można dostać 1 400 zł miesięcznie
29 czerwca 2020 Powiat
Duda, Trzaskowski, Bosak
Tak głosowali mieszkańcy powiatu biłgorajskiego w pierwszej turze wyborów prezydenckich, która odbyła się w niedzielę, 28 czerwca. Urzędujący prezydent otrzymał 64,63% głosów.
29 czerwca 2020 Biłgoraj
Możliwa nawet trąba powietrzna. Najwyższy stopień zagrożenia
w czwartek, godzina 10:33 Biłgoraj
Ukradł artykuły chemiczne i przewrócił ekspedientkę
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl