Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Radna Łosiewicz w sprawie budowy na terenach zalewowych
2012.09.19 14:28 | aktualizacja: 2012.09.19 16:03

Domy na terenach zalewowych?

- Jedni mogli się wybudować, innym mieszkańcom się tego zabrania. Tak nie może być - mówiła podczas ostatniej sesji radna Rady Miasta Danuta Łosiewicz, poruszając temat możliwości wybudowania domów między rzeką Czarną Ładą, a ul. Motorową, czyli na terenach zalewowych. - To niemożliwe - odpowiadał burmistrz Janusz Rosłan.
Domy na terenach zalewowych?
Domy na terenach zalewowych?

Z interpelacją dotyczącą możliwości wydania pozwolenia na budowę domów jednorodzinnych, między rzeką a ul. Motorową, wystąpiła podczas sierpniowej sesji Rady Miasta radna Danuta Łosiewicz.

- Chodzi o to, że do 2003r. działki, które leżą między Czarną Ładą, a ul. Motorową były działkami budowlanymi, kiedy zmieniło się studium rozwoju przestrzennego działki te zostały zamienione na tereny zalewowe i tereny zielone. Mieszkańcy i właściciele tych działek nie godzą się z tym, a ja się im nie dziwię. Przecież ci ludzie nie dostaną za te nieruchomości pieniędzy, nie mogą też liczyć na zamianę na inną działkę budowlaną - mówiła radna Łosiewicz.

Argumentem przemawiającym za zmianą przeznaczenia tych działek było uregulowanie Czarnej Łada oraz plany budowy zbiornika w Brodziakach. W związku z tym radna uznała, że nie ma potrzeby zabierania całych działek, aż do ul. Motorowej na tereny zalewowe.

- Rozmawiałam z mieszkańcami, którzy żalili się, że nie mogą wybudować domu na własnej działce. Nie można zabierać ludziom ich własności. Mieszkańcy godzą się na oddanie 1/3 nieruchomości ale nie całej, objeździłam te działki i przecież tam są wybudowane domy, dlaczego jednym pozwala się budować, a innym zabiera się działki, mówiąc że są to tereny zalewowe? Może jest to zgodne z prawem ale na pewno nie z naszym sumieniem. Mieszkańcy zwracali się już z tym problemem do burmistrza ale odzewu nie było - mówiła dalej radna.

Na tę interpelację od razu odpowiedział burmistrz Janusz Rosłan. - Studium kierunkowe zagospodarowania przestrzennego nie pozwala na to, aby w projekcie planu przeznaczyć te tereny jako budowlane, takie działania projektanta byłyby niezgodne z prawem i plan miejscowy nie zostałby zatwierdzony przez organy nadzoru. Plan miejscowy musi być zgodny ze studium kierunkowym, na podstawie tego dokumentu projektant wykonuje prace. Wszelkie zmiany jakie wprowadzilibyśmy w tej chwili byłyby rażącym naruszeniem prawa zamówień publicznych, a na to nie mogę sobie pozwolić - podkreślał burmistrz.

Jednocześnie zaznaczył, że rozumie potrzeby mieszkańców, a jedyną możliwością rozwiązania problemy jest przystąpienie do zmiany studium tego obszaru po uchwaleniu planu. Innej możliwości prawnej nie ma. - Chcę dodać, że te problemy nie dotyczą tylko mieszkańców obszaru położonego przy Czarnej Ładzie, ale także osób posiadających działki przy ul. Moniuszki w kierunku Gromady. Niektórzy już się wybudowali na podstawie decyzji o warunkach zabudowy, a pozostali w chwili uchwalenia planu takiej możliwości mieć nie będą. W ich odczuciu może to być niesprawiedliwość - mówił burmistrz.

Podobna sytuacja ma miejsce w osiedlu Nowakowskiego. Jest tam wydzielona strefa, w której nie jest dopuszczone budownictwo mieszkaniowe. Właściciele działek złożyli więc już wnioski o zmianę przeznaczenia nieruchomości.

- W tej chwili nie mam żadnych możliwości prawnych, aby ten wniosek o którym mówiła radna Łosiewicz, uwzględnić. Jedyną rzeczą jaką można zrobić jest nieuchwalenie planu, jednak będzie to działanie skrajnie nieodpowiedzialne, gdyż pozostaniemy bez dokumentu planistycznego i wydamy ogromne pieniądze na opracowanie - podsumował burmistrz Rosłan.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Domy na terenach zalewowych?, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 10744
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (23)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
d91-d6b
~ a  A niech budują i w terenach zalewowych, tylko niech podpiszą oświadczenie, że nawet po 10groszy zapomogi nie wyciągnął rąk jak ich podtopi. Chcą-okej ale na własne ryzyko. Z własnych środków pokryją również koszt ewentualnej akcji ratunkowej.
Ciekawe czy ktokolwiek wtedy by krzyczał, żeby wydać mu pozwolenie na budowę?
19 września 2012
+18
-3
Ostatnio dodane komentarze
eb6-ba2
~ yaga   teren zalewowy a barany się budują .....a potem histeria bo kasy TRZA na remonty bo zalało,znaczy idioci tylko się budują tam wiedząc że będzie chałupa zalana.....
17 września 2017
+1
-0
PL
3c8-8de
~ jedi   "niektórzy już się wybudowali na podstawie decyzji o warunkach zabudowy, a pozostali w chwili uchwalenia planu takiej możliwości mieć nie będą."Nie rozumiem po co pytac o rzeczy oczywiste,niewielka wiedza u naszych radnych
29 września 2012
+2
-1
PL
4e4-85a
~ Maryniu   No i popatrz kimkolwiek jesteś sprawę postawiłaś w miarę jasno prosto i na temat . Przyznaję się mędziłem ale miałem w tym cel.
Zatem Ty potrafiłaś się zdobyć na jasne postawienie sprawy,swoich życzeń a nawet argumentować i ja swoje poniekąd przedstawiłem,pokazałem przy okazji moje racje i metodyczne zdecydowanie w działaniu /taka mała reklama z mej strony ale na dziś to pikuś /
PODSUMOWANIE :-zatem popatrz proszę na jakie ja ludzkie nędzne wraki trafiłem, że od samego początku mimo, że prosiłem o to co TY mnie, nie zdobyli się na to co o co prosiłaś i powiedzmy ja Tobie .Ja wiem,że to bezsens co pokazywałem pisaniną.
Da się poprosić ?? -pokazałaś że się da ,nic nie bolało a wstyd mój i twój żadem .Ze strony Krowiareczki Ewelineczki pohańbiła rodzinę i nie tylko odstręczając wiele ludzi widzących te cuda i fakty które odstręczyły wiele ludzi do czego i do kogo ona wie i jej mafijna ferajna-familia.Wujaszka zdemaskowała i jego pajaców a wszyscy jej marionetkami się okazali z wujaszkiem włącznie .
Mimo całego zamieszania postawiłaś sprawę jasno,pokazałaś człowieczeństwo. Jesteś osobą godną i dumną i chyba komunikatywną to jaśnie pani Modliszki nie powinnaś mieć w sobie.Też Cię trochę poniosło ale przepraszam ,to było zamierzone .Pokazałaś,że kwestie da się jakoś postawić w miarę jasno na zasadach i zmierzać w stronę pozytywną -ONI absolutnie nie.Nagle się zrobili murem nie do przebicia jednocześnie robili krecią
robotę a mnie potrafili mamić w tym czasie.O jej przewrotności nie wspomnę. Znasz mnie czy nie to wyobraź sobie to ,że te bydlaki od samego początku załatwiali mnie za plecami .Dokładnie czytałaś me wpisy to problem znasz ,pokazałaś szczegóły ,dość dokładnie się pani doczytała.Nawet raz tylko użyłem pewnego adekwatnego słowa i je pani wyłuskała / typuje zatem 3/4 prawdopodobieństwa, że trafiając w 10 do celu-tu osoby zaboleć mogło tylko osobę bezpośrednio to dotyczącej. No cóż ale me serce tak nie mówiło ,za to rozum to uuuu ! odnosi się tylko do prawdy.Co skrzętnie to wykorzystała rzucając ponad miarę oszczerstwami w tym o powiedzmy 2 za dużo.
Zatem skoro pokazałaś to czego te wilki i Krowiareczka nie mają i nikt z jej kłamliwej bandy nie potrafił się na choć w części podobny krok zdecydować co Ty droga pani, to zawieszam tą formę mego pisania /ale nic za nic ,zobaczę co i jak dalej ze mną pograją .Mój program jest jasny i nieodwołany ale elastyczny i skłonny do ugody. /I niech żadne durnie nie wmawiają pani, że ja jakiś tam albo coś tam .Nikt mnie się nie pytał tylko łgali jak przysłowiowe psy w dodatku za moimi plecami wszędzie !!!!po 6 latach usłyszałem pierwsze kłamstwo i jedną podłość kim mnie zrobili u wspólnych naszych znajomych.Bo słowo przyjaźń i przyjaciele wykreśliłem z mego słownika jeszcze kilka ale nie miejsce nie czas na to.
Z uszanowaniem A.K
P>S.
Resztę przepraszam ale i pozdrawiam .Ale WAS ukatowałem co ???
I Ogólnie do wszystkich - nie wkładajcie w każdego jakieś złe cechy .To bardzo nie ładnie.Każdy z nas ma prawo do indywidualności i w miarę pojętej kultury.Stawianie diagnoz na odległość a to dobre -ta dziedzina psychologi nazywa się tworzeniem portretów psychologicznych/ale kochani nie róbcie się jak Biłgorjski Sąd co wszystkich z podpuszczenie kłamczuch przez kłamczuchę pcha do czubów albo nie pchajcie ludzi w inne gorsze miejsca.
I bynajmniej nie myślcie sobie,że się czegoś lub kogoś wystraszyłem, absolutnie nie.
25 września 2012
+1
-3
PL
4e4-85a
~ JA też nie kradne i nie ubliżam   no ale jeśli ktoś mnie okradł i nazwanie ją złodziejką a jej rodziny złodziejami nie jest obrazą jest faktem i nazwą na popełnione czyny.A jak nie chce wyjaśnić,oddać ,naprawić ,przeprosić to jest. Od dziecka miałam superową opinię !!!! od dziecka nie kłamałem,nie kradłem ,nie oszukiwałem !!!tak od 6 klasy podstawówki do nadal aż mnie ta wstrętna kłamczucha nawyrabiała oszczerstwami. Moja opinia jest święta i absolutnie nie jest zszargana to te kłamliwe oszczercy szczekali na mnie zaplecowo bo w mojej obecności nie potrafili i bali się swych projekcji we mnie.Przed sądem Eweina uniewinniła mnie zeznaniami,potwierdziła,że jej świadkowie kłamali to gdzie ta moja zszargana opinia???A, że sędzina kłóciła się z Protokulantką i kazała tego nie zapisać tośmy słyszeli wraz z obiema mecenaskami plus ja.Po czym nieobecnego Prokuratora sędzina wezwała komórką a ten zaczął pierniczyć ale już oszczerstwami. USTAWKĘ zrobili zapowiadaną o której miałem przecieki !!! I Ty się na patologię milczenia powołujesz ???No tak najskuteczniejsza jest ,pokazali mnie zaplecowe mordowanie swych ofiar właśnie kłamstwami. hahahahaha obojętność to-modliszka jeszcze jedna !!!Wujaszek Sąd ,jej przekupił !!! to kto ma zszarganą opinię ?? kto zszargał ,ja tylko mogę upublicznić skoro zero skruchy i ani myślą ponaprawiać i oddać mi co moje w tym święty szacunek ,mój majestat i dobre imię !!!! Cóż jest warte imię takich oszczerców ??złodziei ? zdrajczyni? zdrajców?? hahahaha, szczam ze śmiechu !A jeszcze tak nisko pogrywać i rozpowiadać,że ją podrywałem,molestowałem,zmuszałem do rżnięcia no to się nie dziwię, że mnie zaszczuwali i twierdzili,że ja wszystko wiem jak pytałem się o co chodzi zbywali moje pytania słowami ,,on się pyta!",a to co powiedziała w Zamościu to już jest szczyt nad szczyty podłości !!!! i oszczerstw !!!! ty przeklęta wredna medno Ewelina jak mogłaś tak powiedzieć, że cie molestowałem jak miałaś 12 lat !!??? a jak by mnie jakiś debil zabił za to ??/każdemu jestem gotów wpier...jak by śmiał jej uwierzyć, że to prawda.
Po takich i podobnych oszczerstwach łgaliście w sądzie bydlaki ??? a poinformowana zaplecowo sędzina sfałszowała dokumenty.Szykowała się ustawka o której wiedziałem,dlatego druga sędzina potwierdziła wpływowego.Nikt z ulicy nie ma takich pleców żeby na zawołanie korumpować !!!!-ona nie tu się wychowywała.
Ja nikomu ani przed nikim się nie zlęknę powtórzyć co mi kto zrobił i zrobiła .Czemu się bali powtórzyć w mej obecności jak rzekomo mówili prawdę ?? Najłatwiej wtedy wymyśleć sobie,że im groziłem !!!! kim ja nie byłem ,to wstyd mi za nich wyliczyć ale jak mnie humor najdzie to wyliczę wam jakie na jakich udających wariatów trafiłem poszukując pracy do czego się posunęli w swych zbrodniach !!!! wstydu nie mają za to bardzo cho ler nie wielkie tupety i bezczelność i zuchwalstwo jak sędzina ich zdeprawowała to dziwisz się mnie ?? !!! - im powinnaś. Przy takim wsparciu !! to się nie dziwię,że gdzieś tam trafiają się desperaci a w TV potem są dwa zdania albo ludzie samobójstwa popełniają zaszczuwani a takie bydlaki powiedzą,że wariat .Ale, że sami kogoś zaszczują to nic !!! echo . JA inwestowałem w przyjaźń ,nikt nie daje po ryju przyjaciołom wpierw utopiwszy sporą kasę wkładając wpierw swoja pracę na poczet obiecanek !! a skoro w konflikcie nagle zapominają o obiecankach to różnice miedzy ceną rynkową niech mi spłacą !!!! to jest konkretna kasa i po kiego mnie wciągali w skorumpowane sądy ??? gdzie obiecana rozmowa i rozliczenie się ze mną z kasy ???Ewelina
Jak robiłem ,pomagałem dawałem się wyciskać jak cytryna i mamić obiecankami bez pokrycia to wtedy bym mógł być teoretycznie potencjalnie niebezpieczny ???ale swoje miał bym niszczyć ??? po co? dlaczego? bomby miałem podkładać?, rozstrzeliwać jak pier dolili swe rojenia przed sądem i głupimi znajomymi??a jak bardzo byli zieloni na twarzach !!! z kąd takie podlecy zaszczuwające ludzi się biorą jak I.Ż-M ,jak M.K,jak, !!!E.K-A !!! ,jak M.P jak J.Ł. i wielki zaplecowy korumpator Temidy sam Ch.T. ????? o jej rodzicach pierniczących znajomym za moimi plecami jakieś brednie naćpanej prochami psychopatki też wspomnę !! i o zakłamanych szczylach grożących mi pobiciem też .
To i co jeszcze można naopowiadać aby łgać na kogoś przed sądem !!?????
-ku rwa ludzie co można nałgać żeby bezczelnie łgali ????
Chcecie wielkiego wstydu !!!??? bez problemu w każdej chwili mogę ,moje prawa rzeczowe są święte i żadna przekupiona sędzina nie będzie mi podskakiwać !!!bezkarnie !!! z jej podobnym Prokuratorem włącznie !~!!! do czasu nosi dzban wodę ,trafią na desperata i to desperat będzie winien, -że go wrobili ,debilna Temida skorumpowana i tyle !!! zniknęły zeznania !!!! dopisała ,sfałszowała dokumenty !!!Sędzina !!!!! w bezinteresowność nie wierzę !!!
-słowa paru kłamców w zmowie są więcej warte jak moja świętość ??? żenada i pier dzielenie !!!! a psychiatrzy ??? o czym ty bredzisz ??? ona powinna siedzieć pół roku u czubów co kilka dni skuwana pasami jak by chciała chleba.Może wtedy zaczęła by się modlić do Boga bo mnie okradła z chleba i z pracy o szacunku nie wspomnę ,bo dumnie się nie witam z tymi co jej dali wiarę i nosze się prosto .
Ludzie chcecie numery telefonów w tym do tej sędziny kłamczuchy ??
Możecie sobie zadzwonić i poużywać, powiedzieć im kilka ostrzejszych zdań ,nic wam nie zrobią bo to są kłamcy w zmowie.
Bardzo chętnie podam WAM nazwiska i ich numery telefonów .
Plujcie im w twarz ,nawet miłe to zajęcie .
I co teraz ??? polecisz do skorumpowanej ?? deprawatorki i do podsądnej zdeprawowanej Ewelinci ??
fiu fiu ,cena za cene .Do jednego zeta mi oddadzą co moje !!!
To ci co szargają oszczerstwami mają złą reputację ,ja mam tylko czasowo zszarganą ,moją niewinność wykazałem przed przekupioną jak się potwierdziło sędziną panią M. K.-P. a, że ona dopuściła się fałszowania dokumentów to w du pie to mam bo fenicjanie wymyślili pieniądze a prawodawcy REHABILITACJĘ której też nadam rygor i skorzystam z niego bezwzględnie . A jak będą chcieli się pogrążać to nie ma sprawy ,mogę wypowiedzieć wojnę ale cywilizowaną a nie chorą jakimi oni są .Ale nigdy nikomu nie zrobię tego zaplecowo jak te... co ci nakłamali.
TY wiesz więcej jak pisałem publicznie.
Koniec tematu .CZAS zacząć działać .Koniec ich zawstydzania i mej dumy jak na razie.
Życie to jak szachownica ,granie na ludzkich podłościach też ma swój wymiar.Co to była by za gra jak by zostało tylko kilka pionków ? to pionki robią aurę .Diabeł Ewelinci tylko do pewnego momentu pomagał a potem zdrajczynię zdradził .
W cuda nie wierzysz to ich nie opisuje ale widziałem cuda i dotarłem do różności w tej sprawie.
A.K.
P>S. całuski i ukłony dla pani Marzeni niech szykuje co zgubiła i się nie leni.
Pani Marychniu jak się nie mylę i pracuje pani z tym Potworem to jak to jest patrzeć na nią i wiedzieć,że to kłamliwa oszczercza menda mająca duże plecy ?
25 września 2012
+0
-4
PL
b35-292
~ odpowiedz do pana natretnego;względem tego i owego i owej względem owego itd'   Kwestia spokoju moralnego ważniejsza mi jest jak również i zwolennikom Niebieskiej nizli walka z' kompiliacjami słownymi' w pańskim wydaniu.Ponadto najlepszą reakcją na pańskie głupie i nie mające w życiu zastosowania wypowiedzi będzie z mojej strony obojętność.Pan jest człowiekiem niegodnym zainteresowania nawet ze strony psychiatrów.Skoro ma pan poszarganą reputację,na którą pan sobie słusznie zapracował, mnie to nie obchodzi.Skoro odważnie zostało podane pytanie; proszę wskazać radną/radnego, którzy nic nie ukradli,to tłumaczę,że ja NIE KRADNĘ!!!
24 września 2012
+1
-3
PL
29e-886
~ względem tego i owego i owej względem owego itd   O -292 tu się udzieliła .No to proszę ,skomentuję i panią .Pracuje pani w biurze i w związku z tym zapytuję czy nie wynosiła pani artykułów piśmiennych do domu ??Ile długopisów rocznie bezwiednie pani podprowadza ?
I bynajmniej nie chodzi mi tu o wynajdywanie.Ale Krowiareczka wynosiła bez pardonu i to w takich ilościach w sumie na jej pokrętnie wydumane leki i głupoty ze głowa boli.Bo mogła na pendrajwie a poczytać w domu !!!! mogła sprawę załatwić inaczej na kilka spsobów a nie durną z siebie robić publicznie a nie wciągać w niepotrzebne koszty swą ofiarę ,rodzinę i firme że o wujaszku nie wspomnę . I ta babka co złapała tego radnego też powinna facetowi powiedzieć do rozumu/szybko w głowie przeliczyć skórkę na wyprawkę/ a nie robić z siebie i z gościa takiego nierozważnego jaka sama jest rozważna czyli mądra.Za 2 złote czy za no niech tam 5 to na warzywniaku jabłko zjem winogrona spróbuje,figi zjem choć ze wstrętem do gry słów, i nikt mi nic nie zrobił a ta pani co mnie zna i kupuje u niej ryja za przeproszeniem na mnie nie drze tylko się jeszcze martwi,że nie myte .
Szynkę ,kiełbasę podobnie plasterek biorę -życzę sobie podobnie skonsumować w celu sprawdzenia smaku.Mogła mu doliczyć albo inaczej gościa zmotywować w pięty jak nie do uszu.Zresztą i tak skoro zrobiła jak zrobiła to widocznie uważała, że dobrze zrobiła i w czym problem ??? Jeśli robił to nie pierwszy raz ,bezczelnie i z tupetem mogła upublicznić jak ja celem zawstydzenia i zmotywowania.
A samochodem służbowym albo od kolegi nikt z WAS nie podjechał sobie kilka przecznic dalej w swojej sprawie na kilka minut ??? Przestańcie się robić bardziej papiescy jak Papierz !!! Wg tego to piekarz nie mógł by zjeść nawet bułki a lekarz na darmową lewatywę,że nie wspomnę kto i na co jeszcze.
A osobiście uważam, że takie snucie za plecami ofiary i winnego bez dania im możliwości rzeczowej i sensownej riposty nie ma sensu. A jak by w razie durnia z czytelników chcieli robić to i tak się poznamy na tym.Bo na księżycu żeśmy się nie wychowali a i Ci mniej okrzesani wiąchę by im puścili .
A jakżeście tacy madrale to ejst technologia budowania domów na terenach zalewowych a nawet dwie które znam.
Zainteresowanym podrzucę stronę tej firmy.Rewelacja ! obie strony mogą być zachwycone i wcale nie muszą ,nikt nikogo nie zmusza jak mnie krowiarka zmuszała do ...a jak jej odmawiałem to twierdziła,że to ja ją straszę ..odmową . Dobre co ?
Pojęcie winy jest względne.
A.K.
Z tymi domami to nie bajer ,małonakładowe są w kwestii finasowych nakładów R-M-S oraz kosztów KNR .
Ukłony dla miłych pań minus 2,5 wiadome.
24 września 2012
+1
-6
PL
b35-292
~ Fakt   czy wreszcie wskażecie taka osobę określeniem; ta radna, ten radny nie kradł!!!
21 września 2012
+2
-3
PL
b35-292
~ Fakt   tak wszystkim nie daje spokoju 'przygarnięcie' dwóch płytek, wszystko mozliwe, że to pomyłka, o którą nie jest trudno.Mam pytanie za tysiąc punktów: Kto mi wskaże radną/radnego, który nic i nigdy w życiu nie ukradł/ to tylko mały wyjątek z dziedziny złodziejstwa.Proszę o wskazanie takich osób.
21 września 2012
+2
-4
PL
e29-eb1
~ *   *do ***** Jeżeli to jest poniżanie złodzieja to ja cię bardzo przepraszam,popieraj jak go wybraliście na Radnego ale nie było chyba mowy o płytach-chyba,że?Brawo chronić melomana,który wynosi ze sklepu płyty nie płacąc!I to RADNY!!!!!!!!!!!!!!!!
21 września 2012
+2
-2
PL
33f-373
~ arczi64   oooooo Tomaszek jest jakis zasluchany ciekawe jakich plytek slucha .a co do terenow zalewowych ,to niech sie buduja ale na wlasna odpowiedzialnosc. a urzedasy wydajacy takie pozwolenia powinni byc karani .potem bedzie wielki lament k, ze podtopilo chalupy i stoja gole ,d py
21 września 2012
+4
-3
PL
cd3-1d7
~ *****   Tomasz nie przejmuj się, oni żeby leczyć kompleksy muszą poniżać innych!
20 września 2012
+0
-8
PL
87b-878
~ #   Z DEKALOGU: nie kradnij
20 września 2012
+5
-3
PL
537-98a
~ a   Jak w ogóle przyjdzie?A powie nic się nie stało są ważniejsze sprawy jak jakieś tam płyty!
20 września 2012
+3
-3
PL
537-98a
~ /*/   Zobaczymy co płytkarz zrobi na Sesji Rady Miasta we wrześni b.r.
20 września 2012
+4
-2
PL
74e-763
~ papuga   a czy nie jest on przypadkiem poszukiwany listem gończym?
20 września 2012
+6
-3
PL
4c8-277
~ boss   o jest słynny ostanio pan na zdjeciu z prawej strony
20 września 2012
+7
-4
PL
537-98a
~ sks   Pytasz o płytkarza - patrz siedzi i myśli co by tu jeszcze podwędzić!
20 września 2012
+6
-2
PL
bfe-46c
~ Relacyjny byt nieskomplikowany   Radna ma po części rację. Innym wcześniej pozwolono.
Dlatego teraz według mnie należy wysiedlić tych, którzy wybudowali się ze wspólnej głupoty na terenach zalewowych.
20 września 2012
+1
-4
PL
6c7-f2d
~ dość fanatyków religijnych   Niech Radn tak jak ma w zwyczaju zamówi msze aby te tereny z zalewowych stały sie Bezpieczne. P
19 września 2012
+5
-5
PL
6bc-509
~ aswddddd   Płytkarz co tam robi?Jeszce jest radnym?widać honor to ma na pokaz jak z badylami pod pomnik gnac albo kazania o uczciwości bredzić a potem kraś w sklepie pierwszy,srać mi się chce jak widzę ten ryj
19 września 2012
+8
-3
PL
714-356
~ Arek   Od razu niech pobudują arki ! w razie potopu PZU kasiury nie będzie musiało wypłacać ,hehe !
19 września 2012
+1
-5
PL
022-d45
~ Jack   do a jakbyś miał tam działkę to byś nie plumkał jak by ci przyszło kupić druga po 150zł za metr. Jeśli ktoś mi da pzowolenie to podpisuje taki kwitek o zrzeczeniu się od ręki dodanie 1,5 metra do poziomu budowy jest tańsze niż kupno drugiej działki.
19 września 2012
+4
-3
PL
d91-d6b
~ a   A niech budują i w terenach zalewowych, tylko niech podpiszą oświadczenie, że nawet po 10groszy zapomogi nie wyciągnął rąk jak ich podtopi. Chcą-okej ale na własne ryzyko. Z własnych środków pokryją również koszt ewentualnej akcji ratunkowej.
Ciekawe czy ktokolwiek wtedy by krzyczał, żeby wydać mu pozwolenie na budowę?
19 września 2012
+18
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
kondolencje
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
21 marca 2020 Powiat
Zachorowała młoda kobieta z pow. biłgorajskiego
Mamy kolejny potwierdzony przypadek zachorowania na COVID-19, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Zakażona SARS-CoV-2 jest młoda kobieta z powiatu biłgorajskiego.
w czwartek, godzina 15:58 Powiat
Dwóch mężczyzn z powiatu chorych na COVID-19
w czwartek, godzina 10:12 Biłgoraj
Koronawirus w biłgorajskiej komendzie?
27 marca 2020 Powiat
W tym roku nie będzie tradycyjnej Wielkanocy
Ze względu na sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa Stolica Apostolska wydała wytyczne dotyczące obchodów Wielkanocy. Jak w tym roku będą wyglądały święta?
w czwartek, godzina 14:22 Biłgoraj
Zbyt wiele osób w kościele - zgłoszenie na KMZB
dzisiaj, 10:33 Nadrzecze
Izolatorium w Nadrzeczu
24 marca 2020 Kraj
Rząd wprowadza kolejne restrykcje
We wtorkowe popołudnie, 24 marca, odbyła się konferencja prasowa Premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Szef rządu przekazał informację o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń, które obowiązują już od dziś. Co nas czeka w najbliższych tygodniach?
w poniedziałek, godzina 20:15 Biłgoraj
W Biłgoraju zmarł pacjent zakażony koronawirusem
w czwartek, godzina 11:52 Frampol
Zmiana decyzji dotyczącej targowiska we Frampolu
26 marca 2020 Biłgoraj
Co z konkursem na dyrektora LO im. ONZ?
W lutym Starostwo Powiatowe w Biłgoraju ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora LO im. ONZ. Zarząd odstąpił jednak od rozstrzygnięcia konkursu, ale powierzył pełnienie obowiązków szefa placówki dotychczasowej wicedyrektor Jolancie Rycyk.
w czwartek, godzina 08:12 Frampol
Targowisko we Frampolu otwarte
we wtorek, godzina 08:30 Biłgoraj
Izolatorium funkcjonuje w powiecie biłgorajskim
w sobotę, godzina 08:32 Biłgoraj
Targowiska zamknięte do odwołania
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym na miejskich targowiskach wprowadzono zakaz handlu, który obowiązywał do 25 marca. Z uwagi na stan epidemii podjęto decyzję o przedłużeniu ograniczenia.
w środę, godzina 20:30 Lubelszczyzna
Lepsze wieści - tylko jeden nowy przypadek zakażenia
dzisiaj, 10:49 Diecezja Zamojsko - Lubaczowska
Pierwszych Komunii w maju nie będzie
20 marca 2020 Biłgoraj
Lekcje on-line
Od minionego poniedziałku trwa przerwa od zajęć w szkołach, ale jak podkreśla Ministerstwo Edukacji nie oznacza to przerwy od nauki. Teraz lekcje odbywają się on-line, nawet za pośrednictwem Youtube.
w środę, godzina 09:20 Długi Kąt
Rozpalili ognisko wbrew zakazowi zgromadzeń
26 marca 2020 Powiat
SARS-CoV-2 u mieszkańca powiatu biłgorajskiego
25 marca 2020 Biłgoraj
Prokuratura wraca do pracy, pracownicy sądu kontynuują kwarantannę
We wtorek, 24 marca decyzją biłgorajskiego sanepidu Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju wznowiła działalność. Testy na obecność koronawirusa okazały się negatywne, dzięki czemu było możliwe skrócenie kwarantanny. Zawieszona pozostaje działalność biłgorajskiego sądu.
we wtorek, godzina 15:33 Gmina Biłgoraj
Odbiór śmieci w gminie Biłgoraj na nowych zasadach
w niedzielę, godzina 20:44 Lubelszczyzna
18 nowych zakażeń SARS-CoV-2 i 5 ozdrowieńców
20 marca 2020 Kraj
Wprowadzono stan epidemii. Szkoły będą zamknięte do świąt
W piątkowy wieczór, 20 marca premier Mateusz Morawiecki poinformował o wprowadzeniu w Polsce stanu epidemii. Przerwa od zajęć w szkołach została wydłużona do Wielkanocy. Ale to nie jedyna zmiana. Co oznacza stan epidemii?
w środę, godzina 21:39 Lubelszczyzna
Piąta ofiara śmiertelna koronawirusa na Lubelszczyźnie
w czwartek, godzina 21:04 Lubelszczyzna
151 przypadków zakażenia koronawirusem
21 marca 2020 Biłgoraj
Dziś ruszyła kolejna akcja sprzątania lasów
W sobotę, 21 marca, ruszyła kolejna akcja sprzątania biłgorajskich lasów, organizowana przez #BiłgorajEKOchallenge. Akcja potrwa do 20 czerwca.
w niedzielę, godzina 10:06 Biłgoraj
Prawomocny wyrok za usiłowanie gwałtu i groźby
w środę, godzina 12:35 Lubelszczyzna
"Zbliżamy się do najtrudniejszej sytuacji, dynamicznego wzrostu zakażonych"
24 marca 2020 Powiat
Skrócony wniosek o odroczenie składek ZUS
Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać m.in. z odroczenia składek na ubezpieczenia społeczne ze względu na epidemię koronawirusa, mogą już skorzystać z nowego skróconego wniosku. Jest na stronie internetowej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
26 marca 2020 Biłgoraj
Zmiana terminu odbioru odpadów
dzisiaj, 08:54 Biłgoraj
PCK opiekuje się chorymi w okresie pandemii
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl