Adam Lipiński, zawodnik LKS Znicz Biłgoraj, zajął 7. miejsce w kategorii do 60 kg podczas Mistrzostw Europy U17 w podnoszeniu ciężarów, które odbywają się w Kosowie.

Reprezentujący LKS Znicz Biłgoraj Adam Lipiński zajął 7. miejsce w kategorii wagowej do 60 kg podczas rozgrywanych w Kosowie Mistrzostw Europy U17 w podnoszeniu ciężarów. Zawody z udziałem biłgorajskiego zawodnika odbyły się w sobotę, 22 sierpnia.
Adam uzyskał w dwuboju 206 kg - 90 kg w rwaniu oraz 116 kg w podrzucie. Wynik pozwolił mu uplasować się w pierwszej dziesiątce mistrzostw.
czytaj dalej ⇓ REKLAMA
Dla młodego zawodnika Znicza Biłgoraj to kolejny międzynarodowy start. Adam ma już na swoim koncie występy zarówno na mistrzostwach Europy, jak i świata.
W lipcu zawodnik Znicza zajął 9. miejsce na Mistrzostwach Świata U17 w Cali w Kolumbii. Rok wcześniej Adam wystąpił na Mistrzostwach Europy U15 w Madrycie, gdzie zajął 9. miejsce.
Red.

Zarejestruj się
Zaloguj się



![Tragiczny wypadek w powiecie biłgorajskim. Jedna osoba nie żyje [AKTUALIZACJA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-39619-008.jpg)












T
Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail