Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ "DZIELNICOWY ROKU 2011"
2011.12.06 11:38 | aktualizacja: 2011.12.07 10:23

Najlepszego dzielnicowego ma Tarnogród!

Zakończył się konkurs na najlepszego dzielnicowego 2011 roku. Głosować mogli Państwo m.in za pośrednictwem Portalu biłgorajska.pl. Zwyciężył, i to już po raz drugi, mł. asp. Marcin Mróz z Tarnogrodu.
Najlepszego dzielnicowego ma Tarnogród!
Najlepszego dzielnicowego ma Tarnogród!

W Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju zakończony został konkurs na "Najlepszego dzielnicowego 2011 roku". Konkurs składał się z testu wiedzy policyjnej, który obejmował 60 pytań i pisany był jednocześnie przez wszystkich dzielnicowych 18 listopada 2011 r. Ocena dzielnicowych przez społeczeństwo, w postaci głosowania na stronach internetowych lokalnych mediów, to kolejna część konkursu. Głosować przez internet można było przez cały listopad.

Zwycięzcą konkursu został mł. asp. Marcin Mróz (PP Tarnogród). Drugie miejsce zajął mł. asp. Krzysztof Sowa (PP Goraj).Trzecie miejsce zajął mł. asp. Marian Róg (Zespół Dzielnicowych KPP). Wymienieni policjanci zostali wyróżnieni przez Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju insp. Ryszarda Piłata.

W rozmowie z Portalem biłgorajska.pl mł. asp. Marcin Mróz powiedział - W dalszym ciągu wykonuję swoje obowiązki najlepiej jak potrafię. Jest mi miło, że zdobyłem to wyróżnienie po raz drugi. To mobilizuje do dalszej, jeszcze lepszej pracy. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos.

Mł. asp. Marcin Mróz ma 27 lat, funkcję dzielnicowego pełni od lat 3. Służbę w policji rozpoczął gdy miał lat 20.

red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Najlepszego dzielnicowego ma Tarnogród!, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 24908
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (22)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
NL
182-80c
~ Bzk   Apropo zip squad to dajcie sobie siana z takimi chorymi komentami bo hu.a wiecie a pie.dolicie a co do pana ktoren powiedzial na tarnogród wiesiogród to lepiej sie tam nie pokazuj
bo ci kregoslup odbytem wyjdzie..
10 stycznia 2012
brak ocen
PL
324-f90
~ taki sobie uczciwy   czytając komentarze nie trudno odnieść wrażenie, że wygrywają konkurs najsłabsi i stawiani są za wzór, np II miejsce dzielnicowy z Turobina a tu co samochody zaparkowane na skrzyżowaniu(z drogą wojewódzką nawet) to normalność, pijani kierowcy nic dziwnego, pieski szwędające się i gryzące ludzi - tradycja, można sprawdzić w NZOP i można tak dalej wymieniać. A takie mamy wzory do naśladowania nic nie widzę nic nie słyszę a w wy w zamian zagłosujecie na mnie. Policjant powinien pracować a nie się lansować a popularność zostawmy dla gwiazd ekranu.
26 grudnia 2011
brak ocen
PL
239-471
~ man   zip co? a gdzie oni się chowają haha. pewnie potrafią w ciemnym miejscu wypalić skręta, albo wybić jakąś szybę haha
9 grudnia 2011
+1
-1
PL
1aa-2b1
~ obserwator   co to jest ten zip squad z wiesiogrodu banda gówniarstwa strach sie nie bać dlaczego nie napisali jak nasz człowiek sukcesu napisał test wiedzy bo podobno taki był
9 grudnia 2011
+3
-0
PL
354-9d5
~ ZZZ   Witać każdy zazdrości mu nagrody i każdy jedzie mu...
8 grudnia 2011
+4
-4
PL
f1b-cf0
~ Tarnogrodzianin   Do ~ HAMELIN nie boje się bo przyjdzie taki dzień że wszystkich z tej paczki albo ktoś sprzątnie albo zajmie się wami ktoś odpowiedzialny:) a nie tarnogrodzka Policja:D
7 grudnia 2011
+3
-4
PL
487-daa
~ HAMELIN   ~ Tarnogrodzianin
Powiedz szczerze boisz się ZIP SQUADU ?
7 grudnia 2011
+2
-2
PL
b35-292
~ Do Piłata nie z Pontu   czemu zabrakło na tej uroczystości ks,katolickiego, przecie u Was do tej pory bez nich nic się nie odbywało,'katolicy' płacą, katolicy wymagają!!!Efekt byłby lepszy, no i kieszeń nie pusta.
7 grudnia 2011
brak ocen
PL
e70-567
~ RCEZ Biłgoraj   Wysłowić sie nie umiał na lekcji a tu dzielnicowy?chyba ze ma swojego sekretarza!!!! smich na sali
7 grudnia 2011
+2
-4
PL
9a2-b5d
~ Tarnogrodzianin   Do ~ mbi8rts na szczęście nigdy nie dostałem żadnego mandatu tylko obiektywnie pisze to co widzę jak Policjanci z Tarnogrodu nic nie robią a ludzie płacą podatki by ich utrzymać. Po 2 każdy Policjant ma swoje obowiązki które powinien wykonywać tak jak się należy a nie jutro albo za miesiąc on ma od razu zabrać się do roboty ale oni mają najwięcej czasu. I czas najwyższy zabrać im samochody i po Tarnogrodzie niech zaczną być piesze patrole chyba że się boją że bardzo się zmęczą albo że ktoś gonitwę po mieście...
7 grudnia 2011
+2
-3
PL
5b3-ea0
~ obserwator   czytam te komentarze i myślę sobie jak w tej policji musi być źle skoro wypowiedzi są pisane przez samych policjantów.
7 grudnia 2011
+3
-2
PL
399-051
~ panie mróz   nie wiem za co ta nagroda???? chyba nikt nie wie! pana koledzy tez !!!
nie odsyła się ludzi do innych policjantów z poważnymi sprawami tylko bierze do roboty.za to wam płaca.
ale co sie dziwic skoro tylko mandaty się pisze, a to chyba w pracy dzielnicowego nie o to chodzi!
nie ma co się dziwić skoro robi się ortografy, gdy sie pisze w wordzie to same czerwone podkreślenia. itd itp
nie pozdrawiam !!!!!
ps. pamiętam cię ze szkoły
7 grudnia 2011
+4
-4
PL
487-daa
~ mbi8rts   "MOŻE WE WŁASNE GNIAZDO SIĘ NIE S... ALE MUSZE TO POWIEDZIEĆ CZY ON JEST TAKI BARDZO FAJNY...?? NIE POWIEDZIAŁ BYM A KTO NA NIEGO GLOSOWAŁ LUDZI Z TZW.ZIP SQADU A KTO TO JEST TO LUDZIE KTÓRZY SIEJĄ POSTRACH W TARNOGRODZIE I NAWET POLICJA ICH SIĘ BOI A PO 2 ON JEST TAKI DOBRY DLA WSZYSTKICH I NIC DOBREGO NIE POTRAFI ZROBIĆ JAK RESZTA POLICJANTÓW NA TYM POSTERUNKU SAME GŁĄBY I NIC WIĘCEJ TYLKO WYSTAWIĆ MANDAT ZA PICIE A JAK COŚ SIĘ ZGŁASZA TO ONI WIECZNIE CZAS NA WSZYSTKO MAJĄ A SZCZEGÓLNIE PAN MRÓZ WIELKI DOBRO DUSZNY POLICJANT ŚMIECH NA SALI WEŹCIE SIĘ W KOŃCU DO ROBOTY A NIE TYLKO CZEKAĆ NA NA NAGRODY!!!"
po przeczytaniu tego komentarza odrazu zrobiło mi się weselej, człowieku nie wiem gdzie ty żyjesz ale chyba nie w Tarnogrodzie, lub dostałes mandat za jakies wykroczenie i teraz Ci szkoda i musisz się wyżyć jakby nie było pozdrawiam :)
6 grudnia 2011
+3
-3
PL
7ce-ede
~ olo   A ja uważam, że dzielnicowi to porządne chłopy.
6 grudnia 2011
+5
-3
PL
4f7-d4e
~ biłgo   bracia w policji a kto naprawde sie nadaje to sie nie dostaje pamietam tego nie mote ze sredniej szkoły on sie nie nadaje
6 grudnia 2011
+6
-6
PL
6da-c4a
~ v   kazdy powinien przejść kurs obsługi internetu i zmian dynamicznego IP
6 grudnia 2011
+3
-3
PL
59c-718
~ kolegaz roku LSW   Gratulacje dla tej ciągle uśmiechniętej "Gęby"
Mam nadzieję,że znasz to powiedzenie "kto z przodu ten stawia".Wszyscy czekamy z niecierpliwością. Hahaha..........
6 grudnia 2011
+5
-3
PL
9a2-b5d
~ Tarnogrodzianin   do ~ gps
zapraszam do Tarnogrodu zobacz jak nasza policja pracuje tutaj na miejscu a później pisz że my mieszkańcy Tarnogrodu zazdrościmy tylko ciekawe czego?? tego że w Biłgoraju są lepsi policjanci? Tam bynajmniej prowadzenie sprawy nie polega na czekaniu kilku tygodni albo na własną rękę pajacom trzeba przyprowadzić sprawce. Wolał bym by wygrał nagrodę Policjant z Biłgoraja a nie z Tarnogrodu bo Tarnogrodzkiej policji to tylko należy się pała i wąskie drzwi i nie którym zwolnienie dyscyplinarne za nie dotrzymywanie tajemnic służbowych....
6 grudnia 2011
+5
-6
IS
f51-56a
~ dziadek   Do "gps". Mrozie czemu nie podpisałeś się nazwiskiem
6 grudnia 2011
+3
-5
PL
139-ad7
~ gps   Prymitywne komentarze PROSTYCH ludzi !!! zazdrośnicy i tyle. żal mi was. A dla Panów ze zdjęcia pozdrowienia.
6 grudnia 2011
+10
-6
PL
f76-1de
~ Tarnogrodzianin   MOŻE WE WŁASNE GNIAZDO SIĘ NIE S... ALE MUSZE TO POWIEDZIEĆ CZY ON JEST TAKI BARDZO FAJNY...?? NIE POWIEDZIAŁ BYM A KTO NA NIEGO GLOSOWAŁ LUDZI Z TZW.ZIP SQADU A KTO TO JEST TO LUDZIE KTÓRZY SIEJĄ POSTRACH W TARNOGRODZIE I NAWET POLICJA ICH SIĘ BOI A PO 2 ON JEST TAKI DOBRY DLA WSZYSTKICH I NIC DOBREGO NIE POTRAFI ZROBIĆ JAK RESZTA POLICJANTÓW NA TYM POSTERUNKU SAME GŁĄBY I NIC WIĘCEJ TYLKO WYSTAWIĆ MANDAT ZA PICIE A JAK COŚ SIĘ ZGŁASZA TO ONI WIECZNIE CZAS NA WSZYSTKO MAJĄ A SZCZEGÓLNIE PAN MRÓZ WIELKI DOBRO DUSZNY POLICJANT ŚMIECH NA SALI WEŹCIE SIĘ W KOŃCU DO ROBOTY A NIE TYLKO CZEKAĆ NA NA NAGRODY!!!
6 grudnia 2011
+7
-9
PL
6da-c4a
~ heheh   aspirant w 7 lat? łoookurka, jakby każdy miał tak wujków w wojewódzkiej to za pare lat zabraknie nam posterunkowych i sierzantów :)
6 grudnia 2011
+11
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w czwartek, godzina 16:24 Majdan Nowy
Zamordowani za chęć niesienia pomocy
Jan Gniduła, Katarzyna Kowal, Józef Kowal, Anastazja Łubiarz, Marianna Łubiarz, Katarzyna Margol oraz Kazimierz Szabat zostali zamordowani za pomoc Żydom w czasie okupacji niemieckiej. Dziś, w czwartkowe południe 29 września zostali "Zawołani po imieniu". Uroczyście odsłonięto pomnik poświęcony mieszkańcom gminy Księżpol.
dzisiaj, 09:56 Wola Duża
Zasnął za kierownicą i uderzył w przepust
w czwartek, godzina 10:25 Biłgoraj
Ponad sto osób chciało oddać krew dla Ani
w sobotę, godzina 08:40 Gorajec
Wkrótce ciężarówki ominą Biłgoraj
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Gorajca w ciągu drogi krajowej nr 74. Droga powstanie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic. Dzięki realizacji tej inwestycji ciężarówki ominą Biłgoraj.
dzisiaj, 11:00 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
dzisiaj, 10:08 Kraj
Oszuści podszywają się pod komendanta
w czwartek, godzina 14:54 Biłgoraj
"Czwórka" ma pół wieku
Szkoła Podstawowa nr 4 w Biłgoraju powstała w 1972 roku. Obchody jubileuszu 50-lecia, na które złożyła się msza święta oraz uroczysta akademia, zorganizowano w czwartek 29 września.
dzisiaj, 08:15 Biłgoraj
Wizyta w Sejmie
w środę, godzina 17:32 Biłgoraj
Drożej za przedszkole. Placówki darmowe dla dzieci z Ukrainy
we wtorek, godzina 14:42 Biłgoraj
Podejrzany o pedofilię 59-latek zatrzymany w Biłgoraju
Na terenie Biłgoraja został zatrzymany 59-letni mężczyzna, który pisał niestosowne treści do osoby podającej się za 10-letnią dziewczynkę. Złapał się na haczyk zarzucony przez grupę "Dzieciak w sieci". Do zatrzymania podejrzanego o pedofilię doszło w minioną sobotę, w niedziele usłyszał zarzuty.
w środę, godzina 07:49 Biłgoraj
Powstała strona poświęcona pomocy dla Ani
w czwartek, godzina 07:59 Biłgoraj
Czekają nas utrudnienia w ruchu
20 września 2022 Biłgoraj
Mieszkanka Biłgoraja skończyła 100 lat
Takie uroczystości nie zdarzają się często. Pani Wera Paluch, mieszkanka Biłgoraja skończyła 100 lat. Z tej okazji burmistrz Janusz Rosłan i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mariola Kupryjaniuk złożyli Jubilatce najserdeczniejsze życzenia.
w środę, godzina 08:13 Biłgoraj
Kuba Nizio w "Tak to leciało"
we wtorek, godzina 12:30 Biłgoraj
Ograniczenie oświetlania ścieżek rowerowych, kościołów
23 września 2022 Korczów
Ćwiczenia pod kryptonimem "Korczów 2022"
W piątek 23 września na terenie gminy Biłgoraj rozpoczęły się ćwiczenia pod kryptonimem "Korczów 2022", podczas których swoje umiejętności doskonalili strażacy, policjanci i terytorialsi.
23 września 2022 Biłgoraj
Dodatek na ogrzanie domu. Kto nie dostanie pieniędzy?
dzisiaj, 08:30 Biłgoraj
Chcesz zostać harcerzem? Przyjdź na spotkanie
21 września 2022 Biłgoraj
Biłgoraj z drona
Bols Air Shoot zaprezentował film, na którym można obejrzeć Biłgoraj z lotu ptaka. Są Państwo ciekawi jak stolica powiatu wygląda z góry? Zachęcamy do obejrzenia.
w środę, godzina 17:08 Biłgoraj
Nowy radny złożył ślubowanie
w sobotę, godzina 09:06 Biłgoraj
Spotkanie z Sumlińskim i Rolą. "Pandemię wymyślili żydowscy globaliści"
20 września 2022 Biłgoraj
Kamień węgielny pod budowę Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego wmurowany
Na placu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju powstaje nowy obiekt - Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe. Dziś, we wtorek 20 września, przy udziale władz samorządowych wmurowany został kamień węgielny pod inwestycję, która pochłonie ponad 15 mln zł.
w środę, godzina 17:48 Biłgoraj
Zmarł fotograf Daniel Błaszczyk
w czwartek, godzina 10:42 Biłgoraj
#sadziMY po raz czwarty
16 września 2022 Biłgoraj
Rocznica agresji sowieckiej na Polskę
W piątek 16 września w Biłgoraju odbyły się uroczystości związane z 83. rocznicą wkroczenia Armii Czerwonej na teren Polski, na które złożyła się msza święta, montaż słowno - muzyczny przygotowany przez młodzież z ZSBiO, wystąpienie starosty biłgorajskiego oraz złożenie wiązanek przy Krzyżu Katyńskim.
w czwartek, godzina 07:15 Biłgoraj
Wozy strażackie pojadą do Ukrainy
22 września 2022 Biłgoraj
Pożar samochodu osobowego w Biłgoraju
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl