
Uczniowie z rąk dyrektora szkoły odebrali dokumenty potwierdzające ich udział w międzynarodowych praktykach, które odbyły się w ramach mobilności Programu Erasmus+ od 1 czerwca 2024 roku do końca sierpnia 2025 roku. W projekcie wzięło udział 28 uczniów kształcących się w kierunkach technicznych w ZSBiO w Biłgoraju.
Projekt, kosztujący niespełna 65 tys. euro, był realizowany w sektorze Kształcenia i Szkolenia Zawodowego i skierowany był do uczniów Technikum Budowlanego oraz Szkoły Branżowej I stopnia, kształcących się w zawodach takich jak technik budownictwa, technik dekarstwa, murarz-tynkarz, dekarz czy monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.
Podczas realizacji projektu uczniowie rozwinęli swoje kompetencje zawodowe, językowe, kulturowe oraz umiejętności komunikacji i radzenia sobie w nowych sytuacjach.

Zarejestruj się
Zaloguj się




![Turniej Wsi przyciągnął tłumy [NOWE ZDJĘCIA, WYNIKI]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-38981-142.jpg)

![Zacięta rywalizacja strażaków [NOWE ZDJĘCIA, WYNIKI]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-38982-025.jpg)












Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail