Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2020.03.04 14:15 | aktualizacja: 2020.03.04 14:42

Kandydat PSL na prezydenta odwiedził Biłgoraj

W środowe południe, 4 marca, mieszkańcy Biłgoraja i okolic mieli okazję spotkać się z reprezentującym PSL Władysławem Kosiniakiem - Kamyszem, który powalczy o prezydenturę w najbliższych wyborach. A te odbędą się już 10 maja. - Będę słuchał woli moich rodaków - mówił Kosiniak-Kamysz.
Kandydat PSL na prezydenta odwiedził Biłgoraj
Kandydat PSL na prezydenta odwiedził Biłgoraj

Kampania prezydencka ruszyła pełną parą. Kandydaci na najważniejszy urząd w państwie jeżdżą po kraju, spotykając się w wyborcami i przekonując do oddania głosu w najbliższych wyborach, które zaplanowane są na 10 maja.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy mieszkańcy Biłgoraja mieli już okazję spotkać się z urzędującym prezydentem Andrzejem Dudą oraz kandydatką KO Małgorzatą Kidawą - Błońską, a relacje z obu spotkań znajdą Państwo poda adresami Prezydent w BiłgorajuMałgorzata Kidawa - Błońska w Biłgoraju.

W środowe południe chętni mogli wziąć udział w spotkaniu z prezesem Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysławem Kosiniakiem - Kamyszem, pierwszym oficjalnie zarejestrowanym kandydatem na prezydenta RP. Podczas wizyty w Biłgoraju kandydatowi towarzyszyli europarlamentarzysta Krzysztof Hetman, wójt gminy Biłgoraj Wiesław Różyński i poseł Jan Łopata.

- Dzisiejszy dzień poświeciliśmy na spotkania m.in. z przedstawicielami służby zdrowia, czy przedsiębiorcami. Ale oczywiście nie zabrakło czasu na spotkanie z mieszkańcami, których zaprosiliśmy do Biłgorajskiego Centrum Kultury - rozpoczął wójt Wiesław Różyński.

- Dziś na Ziemi Biłgorajskiej, po raz kolejny na Lubelszczyźnie mamy okazję ponownie się spotkać i tak jest każdego dnia. Wiele tematów jest do poruszenia - mówił kandydat na prezydenta PSL Władysław Kosiniak - Kamysz i zaczął od tematu dnia, czyli pierwszego potwierdzonego przypadku zarażenia koronawirusem na terenie kraju. - My jako odpowiedzialna opozycja, ja jako odpowiedzialny kandydat deklaruję dobrą współpracę, koordynację działań w w obliczu zagrożenia bezpieczeństwa zdrowotnego moich rodaków. Chcę podziękować wszystkim pracownikom ochrony zdrowia, szczególne podziękowania należą się pracownikom Państwowej Inspekcji Sanitarnej, dziękuję za to co robicie, bo to jest okupione wielkim wysiłkiem, bez was nie będzie bezpieczeństwa zdrowotnego Polski i Polaków - podkreślił Kosiniak-Kamysz.

Kandydat na prezydenta zwrócił się także do rządzących z wnioskiem o powołanie zespołu koordynującego współpracę w ramach różnych środowisk politycznych. Chodzi o monitorowanie i podpowiadanie, jak najlepiej rozwiązać problem.

Kandydat opowiedział także o swoim programie wyborczym, który skupia się na takich kwestiach jak: ograniczenie biurokracji, program dla przedsiębiorców, dobrowolny ZUS, kwota wolna od podatku w wysokości 8 tys. zł, powszechny dostęp do służby zdrowia. Dla Ludowców ważne są też kwestie związane z ochroną środowiska, czy tanią energią, ale także oczywiście ochroną rolnictwa.

- Należy skupić się na ochronie przedsiębiorców, nie mogą być nękani ciągle zmieniającym się prawem, dla przykładu ustawa o podatku dochodowym w ciągu ostatniej kadencji zmieniła się ponad sto razy, w tak dużej ilości aktów prawnych mały przedsiębiorca nie jest w stanie się odnaleźć, a bez małych i średnich przedsiębiorstw nie ma rozwoju Polski, to jest fundament - mówił dalej Władysław Kosiniak - Kamysz zaznaczając, że przygotowany jest całościowy pakiet dla przedsiębiorców łącznie z planem powołania powszechnego samorządu gospodarczego.

Dodał, że różni się od obecnej głowy państwa podstawową kwestią: - Ja nie mam nad sobą prezesa, mnie nikt nie namaścił na to stanowisko, będę słuchał woli moich rodaków i nie będą miał oporów przed zawetowaniem np. ustawy przekazującej 2 mln zł na TVP. Wiele osób rozczarowało się prezydentem Dudą, wierzyli, że będzie prezydentem bardziej samodzielnym, lepszym niż jego poprzednicy. W niewielu kwestiach odniósł sukces, więc może warto, żeby ktoś kontrolował dzisiejszy rząd, patrzył na nich, premier Morawiecki będzie pełnił tę funkcję jeszcze do 2023 roku, ja deklaruję, że jeśli będzie przynosił dobre ustawy będę je podpisywał, ale jeśli obóz rządzący będzie robić głupoty będę to blokować - deklarował Władysław Kosiniak-Kamysz.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Kandydat PSL na prezydenta odwiedził Biłgoraj, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 7503
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (12)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
tadzu  Baju baju a ty wyborco głupi myślisz że będziesz w raju.
Kamysz my pamiętamy wasze dokonania w ubiegłym czasie.
4 marca 2020
+39
-17
Ostatnio dodane komentarze
@niezależny@   Nie lubię PSL, ale tym kandydatem do strzał w kolanko Panowie. Przecież macie Krzyśka Hetmana - facet i merytoryczny i z jajem, no ale Wasza decyzja - Moja chata skraju.
6 marca 2020
+4
-5
blondyn  do JKlemens   TO jeszcze raz tak z grubsza o PSL<<<<<< To po prostu najgorszy odłam partii Palikota. To nie tylko wspieranie nie/rządu PO/wcześniej SLD/, to nie tylko zawładnięcie/obsadzanie we wszystkich urzędach tzw.swoich pociotków, kumpli, to plucie polskiemu rolnikowi w twarz. Chamstwo, arogancja,nieudolność,pycha i poniżanie polskiego chłopa to najdelikatniejsze słowa pod adresem rzekomo "Chłopskiej Partii".
Niszczą wszystko co Polskie, Polaków bez względu na stan. Jesteśmy wspólnotą Narodową i z kraju bogatego w zasoby naturalne władza PO/PSL/SLD zrobiła nas bankrutami. Mamy najwięcej węgla w UE 25% zasobów w całej UE, gaz łupkowy, w USA dało to ogromne zyski i kilka milionów miejsc pracy, wody geotermalne są to ogromne zasoby i co?> Wszystko blokowane, żebyśmy od nowego roku płacili 80% drożej za energię elektryczną, stal, cement itp. Czy to nie są zdrajcy Naszego Narodu??? Podpisują pakiet klimatyczny szkodliwy dla Polski?? PO/PSL odrzucało dobre rozwiązania, propozycje dla Polski, dla nas Polaków, bo gaz od ruskich, technologie i wiatraki od Niemców. Chcieli byśmy byli ich kolonią, bankrutem i tanią siłą roboczą.
AHA Dziwne, że NIC nie wspominasz o willach,majątku Kwaśniewskiego, o innych "czerwonych", którzy "usadowili" się na majątku Polski tzn naszym-wszystkich Polaków. No ale jeśli "piejesz"pochwały na temat Jaruzelskiego to wszystko jasne.
5 marca 2020
+12
-5
formaldehyd   Gdzieś PSL nie ma szczęścia do liderów. Nawet Pawlak(!) miał więcej charyzmy...
5 marca 2020
+6
-3
JKlemens   Do Blondyna- zapewne jesteś zaślepiony propagandą PIS-lamistów. Mam trochę lat i pamiętam co które rządy dokonały i jak traktowały obywateli. Najbardziej zakłamany i złodziejski rząd mamy obecnie. Wyjątkowo pazerny i kłamliwy gang złoczyńców. Oto fakty. Była minister oświaty Zalewska-obecnie w Parlamencie Europejskim -razem z kamratami okradła PCK na parę milionów. Były poseł PIS Kaczmarek, wcześniej w CBA agent Tomek założył fundację Helper i przy pomocy towarzyszy pisowskich wyłudził z PFRON ponad 10 milionów. Zapewne doszło do kłótni wśród PIS-iorów o podział kasy, w efekcie Były agent CBA siedzi w Mamrze. Zapewne, żeby nie wydał wspólników. Były senator PIS Kogut-a to kogut-wyłudził też ponad 2 miliony zł. Zięć ,,wielkiego prezydenta" a małego człowieka- Dubieniecki wyłudził z PFRON ponad 11 milionów zł. Zatrudniał fikcyjnie niepełnosprawnych. Wyjątkowo obrzydliwa kreatura. Obecne władze wysłały go do USA ,,na leczenie" Zapewne dostatnio tam sobie żyje. No i jest jeszcze ,,zwykły poseł" co zabierał się do budowy dwóch wież. Oczywiście za pieniądze z banku którego upaństwowiono dla potrzeby budowy. Czy Generał Jaruzelski zabierał się do ciemnych interesów z budową choćby spożywczego pawilonu? Mam nadzieję, że po zmianie władzy wszyscy PIS-owscy funkcjonariusze trafią za kraty do Wronek, choćby za szmuglowanie kasy dla znanego tatusia z Torunia. Tego wam życzę zakłamana kasto !!!
5 marca 2020
+13
-11
PrezesPO   ... Dlaczego nie zrobiono kwarantanny tych zebranych jak ludzie kichali na sali i kaszel na sali zagłuszał przemówienie. Czego Kamysza nie zamkneli w izolatce na badanie?
5 marca 2020
+9
-5
Grzegorz z Chetyna   To kto nas odwiedził? Kosiniak czy Kamysz?
4 marca 2020
+14
-9
blondyn   DO JKlemens:::: Czyżbyś nie pamiętał, że ZSL to partia komunistyczna i na jej "fundamencie" powstało PeeZeL?? Czyżbyś nie pamiętał jak TEN właśnie Kosiniak-Kamysz /zwany przez żonę tygrysem/ współrządząc 8lat z PO podniósł wiek emerytalny do 67lat /kobietom-rolniczkom o 12lat!/ i "zajumał" Polakom kasę z OFE?? WBREW WOLI POLAKÓW!!! Nawet Graś/przyboczny Tuska/ śmiał się z niego twierdząc, że przeprowadził najgorsze reformy za rządów PO/PSL. Czy nie pamiętasz jak popierał"tęczowych" i wspólnie z Tuskiem oklaskiwał Jażdżewskiego?? Czy nie miał racji Spychalski twierdząc, że był on "podnóżkiem Tuska"? A teraz mówi, że jest taki samodzielny, odpowiedzialny...??? Pic na wode!!!
4 marca 2020
+23
-12
PrezesPO   Działaczka PSL zarządza kompleksem SPA otwartym przy muzeum wsi. „To oczko w głowie Struzika, nepotyzm, komitywa PSL-owska!”. NASZ WYWIAD
Kompleks hotelowo-rozrywkowy w Sierpcu to oczko w głowie Adama Struzika. Kiedy miasto i powiat klepią biedę, ładuje się miliony w skansen, który jest miejscem pracy dla kolesi i koleżanek partyjnych. To nepotyzm, komitywa PSL-owska
mówi w rozmowie Andrzej Wiśniewski, dziennikarz „Kuriera Sierpeckiego”.

wPolityce.pl: W październiku ubiegłego roku przy Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu otwarto wybudowany z wielkim rozmachem kompleks hotelowo-rozrywkowy. Koszt inwestycji wyniósł około 55 mln zł, z czego 43 mln zł pochodziły z dofinansowania unijnego, a 11 mln zł z budżetu województwa mazowieckiego. „Gazeta Wyborcza zachwycała się, że „wszystko jest tam piękne; restauracja, pokoje hotelowe, basen, kręgielnia, kominki, widoki na las”. Z pana ustaleń wynika, że jednak nie wszystko wygląda tam tak pięknie
Andrzej Wiśniewski: Sam kompleks jest rzeczywiście imponujący, nie tylko jak na lokalne warunki. Trójbryłowy hotel imponuje swoim rozmachem, nowoczesnością, wyposażeniem, itd. Niemniej jednak jest problem z zarządzaniem tym obiektem, ponieważ operatorem kompleksu została prywatna firma, a właściwie jedna osoba do spółki z drugą.

Co to za spółka?
To dwie panie, z których główną postacią jest Urszula Tomaszewska, żona wójta gminy Mochowo, Zbigniewa Tomaszewskiego z PSL. Tomaszewska też jest działaczką PSL - była dawniej w młodzieżówce PSL, udzielała się jako asystentka premiera Waldemara Pawlaka i pracownica biura posła Piotra Zgorzelskiego.
Może jest prężnym menadżerem?
Do tej pory prowadziła działalność gospodarczą polegającą na tym, że miała salon kosmetyczno-fryzjerski w gminie Mochowo , gdzie mieszka. Pytałem jakie ma doświadczenie w zarządzaniu, ale nie za bardzo chciała powiedzieć na czym to doświadczenie polega. Zakrywała się kompetencją swoich pracowników, tym, że zatrudnia menadżera hotelu, który ma doświadczenie. Ale sama doświadczenia nie ma.
W jaki sposób został wyłoniony zarządca kompleksu?
Był przetarg - zamówienie publiczne. Przeczytałem dokładnie warunki tego zamówienia . Okazało się, że do przetargu stanęła tylko jedna firma. Podejrzewam, że warunki przetargu były skonstruowane pod konkretną firmę, a Tomaszewska dobrze wiedziała, że wygra ten przetarg, ponieważ swoją spółkę, do której wzięła księgową z Sierpca, założyła na kilka miesięcy przed oddaniem hotelu i już wtedy spółka w nazwie miała „centrum konferencyjne”. Czyli z góry wiadomo było, że przejmie ten nowy kompleks. No i okazała się jedynym oferentem, który zgłosił się do tego przetargu.

Została dzierżawcą?
Dokładnie „operatorem - taka nazwa jest w użyciu. Jak wynika z warunków zamówienia, umowa została zawarta na 15 lat. Potwierdził to również dyrektor Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, Jan Rzeszotarski, który też jest aktywnym członkiem PSL, przewodniczącym Rady Powiatu w Sierpcu, gdzie dominuje PSL. Jak można określić sytuację, którą pan opisuje?
To nepotyzm, komitywa PSL-owska. Ten układ zakonserwowany jest od lat. PSL tam rządzi, tam pracuje rodzina, pracują „znajomi króliczka”. Ten cały układ opanowany jest do perfekcji.
Jaką rolę odgrywa w tej sytuacji marszałek województwa mazowieckiego?
Kompleks w Sierpcu to oczko w głowie Adama Struzika. Dyrektor Muzeum Wsi Mazowieckiej zawsze podkreśla wielką przychylność marszałka. Zresztą inwestycje na to wskazują. Muzeum jest instytucją podlegającą pod Urząd Marszałkowski, który spore pieniądze przeznacza na rozbudowę tego skansenu, który stał się jednym z najlepszych w Polsce. W planach są kolejne wielkie inwestycje, na które zostaną przeznaczone pieniądze z budżetu Mazowsza oraz ze środków unijnych.

To chyba dobrze, że ta placówka tak się rozwija
Szkoda tylko, że zwykli mieszkańcy miasta i powiatu, niewiele z tego mają. To jeden z najbiedniejszych rejonów w skali województwa mazowieckiego. Odczucie społeczne jest takie, że tego skansenu nie robi się za grube miliony złotych dla rodzimych mieszkańców, tylko dla turystów i dla gości. Kiedy miasto i powiat klepią biedę, ładuje się miliony w skansen, który jest miejscem pracy dla kolesi i koleżanek partyjnych .

Czy kompleks nie daje impulsu rozwojowego?
Jakoś tego nie widać, bo nawet nie ma porządnej drogi dojazdowej do Muzeum, w mieście nie powstała baza turystyczno-hotelowa. Nadal wszystko kuleje w Sierpcu.
Skansen i park hotelowo-rozrywkowy są na tym tle są wyspą szczęśliwości?
To enklawa luksusu, niedostępnego dla przeciętnego mieszkańca powiatu sierpeckiego.
Nie daje miejsc pracy?
Rozmawiałem z panią Tomaszewską na ten temat, bo nawet na lokalnych forach internetowych były pytania, kiedy i jak można zgłosić się do pracy w nowym kompleksie. Nie było żadnych wielkich ogłoszeń, przynajmniej ja się z nimi nie spotkałem, o rekrutacji pracowników kompleksu. Kiedy umówiłem się z Tomaszewską przed oficjalnym otwarciem hotelu, okazało się, że załoga jest już skompletowana. Nie wiem na jakiej zasadzie odbywała się ta rekrutacja. Podobno współpracowała w tym zakresie z urzędem pracy.
Jakim echem odbiła się pana publikacja w „Kurierze Sierpeckim ”o PSL-owskim nepotyzmie?
Sierpc jest małym miastem , gdzie wszyscy się znają, wszyscy wiedzą, jaka jest sytuacja, tylko nikt głośno o tym nie mówi. Było oburzenie na forach internetowych, w rozmowach mniej oficjalnych, ale PSL ma opanowany cały powiat i nikt nie jest w staniu mu się sprzeciwić. PSL rządzi na tym terenie od lat i to się uważa za normalne. Te układy są tak zakonserwowane, że to już nikogo nie dziwi.
http://forum.echodnia.eu/psl-kreci-lody-czyli-rodzina-na-swoim-ewentualnie-psl-zawsze-blisko-ludzi-t324687/
4 marca 2020
+17
-6
JKlemens   Tylko PSL dbał o rozwój Polski i dobrobyt Polaków. Najpierw jako ZSL teraz jako PSL. To są ludzie honorowi, którym obca jest zachłanność i nepotyzm. Nie to co PIS-lamiści-sami złodzieje, gangsterzy i szubrawcy. Wystarczy przyjrzeć się ministrowi Zero. Pobory ministra, pobory prokuratora generalnego, dieta poselska i jeszcze apanaże w Krajowej Radzie Sądownictwa. To cud, że się do tej pory nie udławił. Jak on jest w Sejmie to ,,pracuje" jako Prokurator Generalny, minister sprawiedliwości i jeszcze pracuje jednocześnie w KRS. Normalnie to jest tak, że albo on ma trzech sobowtórów i oni pracują na jego konto , albo Wielki Kurdupel sklonował Zero i mamy jednego w trzech postaciach. Złodziejski obłęd.
4 marca 2020
+15
-34
Drakkar   Narocie kohany
4 marca 2020
+2
-2
tadzu   Baju baju a ty wyborco głupi myślisz że będziesz w raju.
Kamysz my pamiętamy wasze dokonania w ubiegłym czasie.
4 marca 2020
+39
-17
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
dzisiaj, 22:52 Józefów
Zenek Martyniuk gwiazdą festynu charytatywnego na rzecz mieszkanki gminy Józefów
Artyści znani z prestiżowych festiwali i popularnych programów telewizyjnych, zespoły disco polo oraz koła gospodyń wiejskich z kilku gmin powiatu biłgorajskiego włączyły się w pomoc dla mieszkanki Samsonówki w gminie Józefów. W niedzielę 17 października zorganizowano koncert charytatywny pod hasłem "Wybudźmy Elżbietę", którego gwiazdą był Zenon Martyniuk.
dzisiaj, 16:48 Kociołki
Upamiętnili osadę leśną Kociołki
dzisiaj, 20:07 Biłgoraj
Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio ma już 100 lat
w piątek, godzina 18:28 Józefów
W Józefowie podsumowano dwie inwestycje drogowe
W piątkowe popołudnie 15 października, na skrzyżowaniu dróg odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie dwóch dużych inwestycji drogowych, wykonanych w ramach projektu "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego Lubelszczyzny". Zadania mogły zostać zrealizowane dzięki wsparciu w wysokości 10 milionów złotych, jakie samorząd ZDW z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz z budżetu województwa.
dzisiaj, 15:08 Wólka Czernięcińska
Otwarcie ciągu dróg powiatowych w Wólce Czernięcińskiej
dzisiaj, 10:50 Lubelszczyzna
Prawie 600 zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie
8 października 2021 Biłgoraj
Rozmawiali o gospodarce leśnej
W piątkowe popołudnie 8 października, odbyło się spotkanie dotyczące gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Biłgoraj. Udział w nim wzięli m.in. nadleśniczy, burmistrz Biłgoraja, ale także przedsiębiorcy związani z branżą leśną oraz przedstawiciele aktywistów, walczących o zaniechanie wycinki lasu.
w sobotę, godzina 19:37 Biłgoraj
W Biłgoraju otwarto biuro Solidarnej Polski
dzisiaj, 08:10 Nadrzecze
"Bidaczowskie opowieści" oraz warsztaty obywatelskie w Nadrzeczu
w środę, godzina 13:53 Biłgoraj
Będzie remont ulicy Nadstawnej
Zarząd Dróg Powiatowych w Biłgoraju ogłosił przetarg na remont ulicy Nadstawnej. Przebudowa będzie kosztować ponad 2,1 mln zł, a 900 tys. zł dołoży Urząd Miasta w Biłgoraju.
w piątek, godzina 08:52 Biłgoraj
Burmistrz ostrzega przed kontrolami ze strony policji i straży miejskiej
w czwartek, godzina 14:51 Biłgoraj
Ewakuacja klientów z marketu w Biłgoraju
7 października 2021 Obsza
Ofensywa drogowa w powiecie biłgorajskim
W latach 2019-2021 na terenie powiatu biłgorajskiego powstało blisko 23 km nowej nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 863. Inwestycje pochłonęły łącznie ponad 8,5 mln zł. Konferencja dotycząca remontów prowadzonych przez samorząd województwa lubelskiego wraz z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Lublinie i jednostkami samorządów terytorialnych odbyła się w czwartek 7 października.
w czwartek, godzina 09:06 Biłgoraj
Chciała prawo jazdy za łapówkę
w piątek, godzina 10:48 Lubelszczyzna
Będzie kolejny lockdown? Wiceminister zdrowia mówi o spotkaniu w tej sprawie
9 października 2021 Samsonówka
Potrzebny dawca szpiku dla Darka
Darek Szydełko to mieszkaniec gminy Józefów. 1 września usłyszał diagnozę - przewlekła białaczka mielomonocytowa. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Włączmy się w akcję, pomóżmy i zarejestrujmy się na stronie organizacji non-profit jaką jest DKMS.
10 października 2021 Biłgoraj
Garażówka po raz 20.
w środę, godzina 23:44 Turobin
Olga pożegnała się z Top Model
3 października 2021 Brodziaki
Piknik z historią
Każdego roku w Brodziakach organizowany jest Piknik Historyczny. Tym razem wydarzenie odbyło się w niedzielne popołudnie 3 października na placu naprzeciw remizy.
w środę, godzina 08:03 Obsza
Uwaga na oferty w sprawie fotowoltaiki
w sobotę, godzina 09:04 Józefów
XXV Rajd im. Profesora Józefa Jóźwiaka
6 października 2021 Bukowina
Laur Konserwatorski 2021 dla kościoła w Bukowinie
Laurem Konserwatorskim w 2021 roku wyróżniono Stowarzyszenie Na Rzecz Bukowiny i parafię rzymskokatolicką pw. Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy - za prace konserwatorskie i restauratorskie dekoracji malarskiej w kościele filialnym pw. Ofiarowania NMP w Bukowinie.
w sobotę, godzina 14:10 Lubelszczyzna
Ponad 1 200 przypadków więcej niż tydzień temu
w sobotę, godzina 08:24 Biłgoraj
Do RCEZ i ZSZiO w Biłgoraju trafiły komputery za kwotę 314 tys. zł
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl