Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2019.08.03 09:32 | aktualizacja: 2019.08.03 09:33

Kuba ma szansę na 10 tys. zł. Kto pomoże?

#M1TalentShow to ogólnopolska akcja promująca talenty, które na drodze castingu internetowego walczą o uznanie lokalnych społeczności. Wśród zgłoszonych artystów jest Kuba Nizio z Biłgoraja. Może on zakwalifikować się do imprezy finałowej, która odbędzie się w Krakowie. Do wygrania jest 10 000 złotych! Potrzebne są jednak Państwa głosy.
Kuba ma szansę na 10 tys. zł. Kto pomoże?
Kuba ma szansę na 10 tys. zł. Kto pomoże?

#M1TalentShow to ogólnopolska akcja promująca talenty, które na drodze castingu internetowego walczą o uznanie lokalnych społeczności. 20 zgłoszeń z najwyższą ilością głosów zakwalifikuje się do imprezy finałowej w Krakowie, gdzie do wygrania jest 10 000 złotych!

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch etapach.

Pierwszy etap to eliminacje odbywające się od 3 czerwca do 18 sierpnia. Drugi etap to impreza finałowa, w której wezmą udział uczestnicy pierwszego etapu konkursu, zakwalifikowani do finału, a ten z kolei odbędzie się 7 września 2019 r. na terenie parkingu Centrum Handlowego M1 Kraków.

Zgłoszony do konkursu jest Kuba Nizio z Biłgoraja. - Od najmłodszych lat jestem wychowankiem Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, członkiem zespołu wokalno- instrumentalnego "Zawierucha" i studio wokalnego "Kombinejszyn". Zdobywam nagrody w konkursach wokalnych na szczeblu powiatowym , wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym, jestem stypendystą " Wymodeluj swoje marzenia 2018". W bieżącym roku zostałem uhonorowany nagrodą Burmistrza Miasta Biłgoraja, za całokształt pracy artystycznej. Byłem uczestnikiem programu "Między Wisłą a Bugiem" w TVP3 Lublin, a także uczestnikiem w preselekcjach do programu " Mam talent". Śpiewanie to nie tylko moja pasja, ale także rzeczywistość. Po ukończeniu liceum pragnę kontynuować swoje muzyczne doznania aplikując na studia artystyczne na kierunku musical. Biorąc udział w konkursie "M1 Talentshow", w którym mogę wygrać pewną sumę pieniędzy, z której część przeznaczyłbym na spełnienie swojego muzycznego marzenia, a część na cele charytatywne - mówi Kuba.

Obecnie na jego koncie jest ponad 4 tys. głosów. Ale potrzeba więcej. Pomóżmy spełnić marzenia młodego wokalisty. Występ Kuby można obejrzeć tu - https://m1talentshow.pl/2Cw5iChHvUGEE3PxPtObEh?fbclid=IwAR2DgiyLxHpj6R3uiCqiEG5LT7h26cf3nYaffIRA1a7fr3f6F4ZUrBMgsBM , to także strona, za pośrednictwem której można oddać głos.

Do dzieła. Jest na to czas do 18 sierpnia.

Zwycięzcy imprezy finałowej otrzymają nagrody w postaci kart przedpłaconych zasilonych kwotą: 1 miejsce 10 000 zł, 2 miejsce 5 000 zł, 3 miejsce 2000 zł, każda, ważna do 31 grudnia 2019 r. Łączna wartość nagród to 17 000 zł

m1talentshow.pl/red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Kuba ma szansę na 10 tys. zł. Kto pomoże?, 0 out of 5 based on 0 ratings
m1talentshow.pl/red. dodany
 
Odsłon: 3488
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl