Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2017.09.09 14:42 | aktualizacja: 2017.09.10 14:48

II Rodzinny Rajd Rowerowy

Rada Osiedla Ogrody po raz drugi zaprosiła wszystkich mieszkańców Biłgoraja na Rodzinny Rajd Rowerowy. Uczestnicy wyruszyli w trasę w sobotnie popołudnie, 9 września.
II Rodzinny Rajd Rowerowy
II Rodzinny Rajd Rowerowy

Uczestnicy II Rodzinnego Rajdu Rowerowego, organizowanego przez Radę Osiedla Ogrody zebrali się na parkingu przy Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju w sobotnie popołudnie, 9 września.

Na trasę wysuszyli o godz. 14, a do pokonania mieli dwie trasy - 20 lub 40 km. Krótsza rasa wiodła przez Biłgoraj, Teodorówkę, Wolaniny, Edwardów, dłuższa przez Biłgoraj, Hedwiżyn, Edwardów.

Wszyscy spotkali się na Brodziakach, gdzie zorganizowano ognisko integracyjne. Tradycyjnie już odbyło się także spotkanie z ciekawym człowiekiem. W tym roku zaproszono do udziału Dominika Roga, który opowiedział zebranym o historii Brodziaków, ale także Puszczy Solskiej.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
II Rodzinny Rajd Rowerowy, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 4041
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (9)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
51c-c2a
~ Przewodniczący RO  do ~ skoro przewodniczący RO żyje w epoce gierka   Informuję wszystkie piszące tu osoby, że nie biorę udziału w tej dyskusji, nie jestem autorem żadnej z zamieszczonych tu wypowiedzi i nie odpowiadam za jakiekolwiek niewłaściwe sformułowania wobec piszących te komentarze osób. Nawet znaczna różnica zdań w dowolnym temacie nie upoważnia nikogo do wzajemnego anonimowego obrażania się. Anonimowość wypowiedzi uniemożliwia jednak jakąkolwiek weryfikację tego kto pisze i co pisze. Chciałbym także przypomnieć, że Rada Osiedla w sprawach infrastruktury ma wyłącznie uznaniowy charakter opiniodawczy, a projekty na zlecenie UM wykonują odpowiedni projektanci posiadający stosowne uprawnienia. O ostatecznym kształcie remontu decydują władze miasta. Osobiście jestem do dyspozycji każdego kto chce rozmawiać o dowolnej sprawie dotyczącej osiedla. W razie zainteresowania proszę o kontakt na e-mail Rady Osiedla „Ogrody radaosiedla.ogrody@wp.pl. Pozdrawiam wszystkich i na tym kończę swój udział w tej dyskusji.
12 września 2017
+2
-0
e38-e61
~ skoro przewodniczący RO żyje w epoce gierka  do ~ imho   to Szanowny panie pokaż chociaż jedno swoje świadectwo ukończenia komunistycznej szkoły albo u czelni na którym widnieje pieczęć orła w koronie i bez napisu PRL , jeśli takowego nie posiadasz to kończ waść i wstydu oszczędź. Zdobyć tytuły za komuny to wystarczyło krowę sprzedać , albo spakować manatki i w czasach komuny do USA uciec a wiadomo kto dostawał wizy do USA za komuny ...... tłumaczyć nie trzeba
11 września 2017
+1
-0
65c-145
~ imho  do ~ do imho   Impreza jak najbardziej OK. Duże brawo.
Panie szanowny, zarzut kłamstwa jest niezasadny. Ja opisuję obiektywnie sytuację. Następny zarzut o jakimś blokowaniu to jest kłamstwo, bo nikt niczego Ci tam nie blokuje. Rozpowszechnianie tego kłamstwa w takiej formie jak pan to czynisz, ukazuje jak żenująco nie poważnym Pan jesteś. I chyba mnie pan z kimś mylisz ja nie z tych wiecznie niezadowolonych. Jeśli jest coś dobrze to jest dobrze, jeśli jest źle to po prostu o tym mówię. Pan natomiast masz nadymane ego i nie potrafisz przyjąć merytorycznej krytyki.
A wracając do tematu, chyba nie powiesz że projekt organizacji ruchu rowerowego na skrzyżowaniu ulic Cegielnianej i Długiej jest poprawny właściwy i bezpieczny. Zrobicie to co chcecie, a ludzie to ocenią. Wg mojej wiedzy i ogólnych standardów, merytorycznie i obiektywnie jest to bubel, który w ogóle nie powinien postać.
Jeśli chcesz kontynuować dyskusję spróbuj merytorycznie jeśli potrafisz.
11 września 2017
brak ocen
65c-145
~ imho  do ~ ot i filozof grecki   Widzę, że adwersarz bardzo merytorycznie. No jakże to typowe. Potrafisz coś na temat napisać, czy tylko wycieczki nie w temacie?
Odpowiesz może zatem na pytanie czy to co pan szanowny przewodniczący forsuje w tej kwestii, czyli chodnik pieszo rowerowy, poprzerywany wyjazdami z osiedlowych parkingów w dodatku z kostki to jest to czego rowerzyści potrzebują. W dodatku te psudo "ścieżka" urywającą się nagle kilkanaście metrów przed ulicą Długą, nie wspomnę o połączeniu właśnie z Długą. Organizacja ruchu rowerowego na tym skrzyżowaniu to co proponuje jest niezgodna z prawem budowlanym i w dodatku urąga zdrowemu rozsądkowi. Czyli taka tradycja, robimy coś byle jak, za publiczne pieniądze, a czy z tego będzie ktoś korzystał to co nas to obchodzi. Czy to jest dobre? Nie ważne. Rowerzyści na ulicy Cegielnianej mogą śmiało poruszać się po jezdni wystarczy uspokoić tylko piratów. Ale pan przewodniczący nie potrafi myśleć kompleksowo i przyszłościowo. Pan przewodniczący ma zawężony horyzont postrzegania zachodzących zmian w społeczeństwie. Pan przewodniczący żyje w epoce Gierka i chce by wszyscy tak żyli.
11 września 2017
brak ocen
3ee-a4f
~ do imho   Piszesz bzdury i kłamstwa!!! Akuratnie znam trochę ten temat i to właśnie przez takich jak ty, którym ciągle się coś nie podoba, od wielu lat nie można wyremontować tej ulicy. Akuratnie Przewodniczący Rady Osiedla jest jedną z tych osób dzięki której ul. Cegielniana ma szansę być wyremontowana kompleksowo i akuratnie jedną z tych osób dzięki której jakakolwiek ścieżka rowerowa tam może powstać. Gdyby nie tacy jak ty to dwa lata temu zrealizowany byłby już cały remont ulicy. A co do standardów to chyba dawno Pan byłeś w Krakowie lub Warszawie, a kryteria wyboru sposobu realizacji miejsca do poruszania się dla rowerów są całkiem inne i uwarunkowane infrastrukturą i potrzebami. Obrazowo dla mieszkańców, która ścieżka rowerowa jest bezpieczniejsza ta na Poniatowskiego, czy ta na Długiej (sam już widziałem kilka sytuacji mrożących krew). Szkoda tylko, że nie potrafisz docenić czyjejś dobrej pracy, tylko widzisz czubek własnego nosa. A co do imprezy to gratulacje za organizację, pomysł i samą realizację, super zabawa!!! Tak trzymać i nie przejmować się podgryzaniem.
10 września 2017
+4
-0
bb9-060
~ - to ja   Fajny pomysł na spędzenie miło czasu z rodziną i spotkanie z przyjaciółmi.
10 września 2017
+1
-0
cbe-104
~ ot i filozof grecki  do ~ imho   się odezwał. Dobrze ze Bozia nauczyła go pisać, bo przyjść na zebranie i powiedzieć swoja koncepcję z racji brzydkiej twarzy która też mu Bozia dała nie raczy. Widocznie się jej wstydzi
10 września 2017
+5
-0
65c-145
~ imho   Jak to jest, bo to co najmniej dziwne jest. Przewodniczący rady osiedla, organizator rajdu rowerowego, który nie chce dobrych dróg rowerowych na Cegielnianej. Czy wiecie drodzy państwo, że za niedługo na tej ulicy postanie bubel rowerowy? Bubel który rzuca światło na stan wiedzy o nowoczesnej infrastrukturze dla rowerzystów owego pana i jego kompana. Będzie coś takiego co w większych miastach nie robi się już dawno, a w Krakowie, Warszawie, i innych jest nawet zakazane.
10 września 2017
+1
-6
b10-4ea
~ Pająk   Co za analfabeta pisze tą stronę? Byk na byku!!! Opciach
9 września 2017
+1
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w poniedziałek, godzina 09:25 Biłgoraj
Nagrody burmistrza dla dyrektorów i nauczycieli [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Biłgoraja przyznał nagrody dyrektorom szkół, przedszkoli oraz nauczycieli. Kto tym razem został wyróżniony?
we wtorek, godzina 09:12 Biłgoraj
Magda Steczkowska wystąpi w Biłgoraju
we wtorek, godzina 10:55 Lubelszczyzna
Jedna czwarta zakażeń pochodzi z Lubelszczyzny
w niedzielę, godzina 22:52 Józefów
Zenek Martyniuk gwiazdą festynu charytatywnego na rzecz mieszkanki gminy Józefów
Artyści znani z prestiżowych festiwali i popularnych programów telewizyjnych, zespoły disco polo oraz koła gospodyń wiejskich z kilku gmin powiatu biłgorajskiego włączyły się w pomoc dla mieszkanki Samsonówki w gminie Józefów. W niedzielę 17 października zorganizowano koncert charytatywny pod hasłem "Wybudźmy Elżbietę", którego gwiazdą był Zenon Martyniuk.
we wtorek, godzina 15:32 Biłgoraj
Wizyta ukraińskiej delegacji. Goście odwiedzili starostwo, szkoły i Zakład Zagospodarowania Odpadów
we wtorek, godzina 18:24 Biłgoraj
37. rocznica męczeńskiej śmierci legendarnego kapelana "Solidarności"
w piątek, godzina 18:28 Józefów
W Józefowie podsumowano dwie inwestycje drogowe
W piątkowe popołudnie 15 października, na skrzyżowaniu dróg odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie dwóch dużych inwestycji drogowych, wykonanych w ramach projektu "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego Lubelszczyzny". Zadania mogły zostać zrealizowane dzięki wsparciu w wysokości 10 milionów złotych, jakie samorząd ZDW z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz z budżetu województwa.
w poniedziałek, godzina 15:00 Biłgoraj
PCK rozdawał żywność dla potrzebujących
w niedzielę, godzina 16:48 Kociołki
Upamiętnili osadę leśną Kociołki
8 października 2021 Biłgoraj
Rozmawiali o gospodarce leśnej
W piątkowe popołudnie 8 października, odbyło się spotkanie dotyczące gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Biłgoraj. Udział w nim wzięli m.in. nadleśniczy, burmistrz Biłgoraja, ale także przedsiębiorcy związani z branżą leśną oraz przedstawiciele aktywistów, walczących o zaniechanie wycinki lasu.
w piątek, godzina 08:52 Biłgoraj
Burmistrz ostrzega przed kontrolami ze strony policji i straży miejskiej
w sobotę, godzina 19:37 Biłgoraj
W Biłgoraju otwarto biuro Solidarnej Polski
13 października 2021 Biłgoraj
Będzie remont ulicy Nadstawnej
Zarząd Dróg Powiatowych w Biłgoraju ogłosił przetarg na remont ulicy Nadstawnej. Przebudowa będzie kosztować ponad 2,1 mln zł, a 900 tys. zł dołoży Urząd Miasta w Biłgoraju.
w niedzielę, godzina 15:08 Wólka Czernięcińska
Otwarcie ciągu dróg powiatowych w Wólce Czernięcińskiej
w niedzielę, godzina 20:07 Biłgoraj
Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio ma już 100 lat
7 października 2021 Obsza
Ofensywa drogowa w powiecie biłgorajskim
W latach 2019-2021 na terenie powiatu biłgorajskiego powstało blisko 23 km nowej nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 863. Inwestycje pochłonęły łącznie ponad 8,5 mln zł. Konferencja dotycząca remontów prowadzonych przez samorząd województwa lubelskiego wraz z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Lublinie i jednostkami samorządów terytorialnych odbyła się w czwartek 7 października.
w poniedziałek, godzina 11:56 Lubelszczyzna
Lubelszczyzna znów w czołówce pod względem zakażeń
10 października 2021 Biłgoraj
Garażówka po raz 20.
9 października 2021 Samsonówka
Potrzebny dawca szpiku dla Darka
Darek Szydełko to mieszkaniec gminy Józefów. 1 września usłyszał diagnozę - przewlekła białaczka mielomonocytowa. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Włączmy się w akcję, pomóżmy i zarejestrujmy się na stronie organizacji non-profit jaką jest DKMS.
w czwartek, godzina 09:06 Biłgoraj
Chciała prawo jazdy za łapówkę
w czwartek, godzina 14:51 Biłgoraj
Ewakuacja klientów z marketu w Biłgoraju
6 października 2021 Bukowina
Laur Konserwatorski 2021 dla kościoła w Bukowinie
Laurem Konserwatorskim w 2021 roku wyróżniono Stowarzyszenie Na Rzecz Bukowiny i parafię rzymskokatolicką pw. Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy - za prace konserwatorskie i restauratorskie dekoracji malarskiej w kościele filialnym pw. Ofiarowania NMP w Bukowinie.
w niedzielę, godzina 08:10 Nadrzecze
"Bidaczowskie opowieści" oraz warsztaty obywatelskie w Nadrzeczu
13 października 2021 Turobin
Olga pożegnała się z Top Model
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl