Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Przysięga Terytorialsów
Minister rodziny odwiedziła Biłgoraj
Oddają pieniądze z 500+
Nieszczęśliwy wypadek podczas naprawy koła
home > Start > Aktualności > Opłatek sympatyków PSL
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2017.01.22 16:02

Opłatek sympatyków PSL

W niedzielę 22 stycznia w Hotelu DODO odbyło się spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego. Oprócz życzeń i dzielenia się opłatkiem goście wysłuchali kolęd i pastorałek w wykonaniu artystów z gminy Biłgoraj.
Opłatek sympatyków PSL
Opłatek sympatyków PSL

W niedzielne południe 22 stycznia w Hotelu DODO zebrali się na spotkaniu opłatkowym członkowie i sympatycy PSL. Spotkanie poprowadził wójt gminy Biłgoraj Wiesław Różyński. Wśród gości byli: Marceli Niezgoda, dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości oraz członek prezydium Zarządu Wojewódzkiego PSL w Lublinie, sekretarz stanu w ministerstwie rozwoju, radny sejmiku województwa Jan Kowalik, starosta biłgorajski Kazimierz Paterak, jego zastępca Jarosław Piskorski, członek Zarządu Powiatu Alfred Sobótka, radni powiatowi.

- Nie tak dawno przeżywaliśmy Święta Bożego Narodzenia. Myślę, że naszą pracą, naszym zaangażowaniem, służbą społeczności lokalnej dajemy dobry przykład. Chcemy wspierać przedsiębiorczość, żeby pomagać społeczeństwu w realizacji swoich celów i marzeń. Rozpoczęliśmy rok 2017 i dlatego stojąc tu chcę złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia, aby ten rok był dobry. Życzę dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, pozytywnej energii do wspólnych działań - mówił wójt Wiesław Różyński.

Spotkanie uświetniły występy gminnych artystów, którzy zaśpiewali kolędy i pastorałki. O swojej nowej funkcji mówił nowo wybrany starosta biłgorajski Kazimierz Paterak. - Urzęduję od ośmiu dni, gdzie przez dwa byłem na wyjazdach. Nie mam się jeszcze czym pochwalić, ale także nic jeszcze nie zepsułem. Poprzednia władza swoje działania kierowała w stronę remontów dróg, szkół czy poprawę bazy sportowej w szkołach. Dużo wysiłku skierowano w poprawę funkcjonowania szpitala, a i tak do końca nie jesteśmy z niego zadowoleni. Myślę, że te działania będą kontynuowane. Mam nadzieję, że przy dobrej współpracy rady uda nam się coś dobrego osiągnąć. Będę próbował poprawić sytuację szpitala, co na pewno nie będzie łatwe. Mam siły do pracy i mam nadzieję, że korzystając z rady współpracowników nie przyniesiemy wstydu mieszkańcom i będziemy dążyć do tego, aby w powiecie lepiej się żyło - powiedział starosta.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Opłatek sympatyków PSL, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Red. dodany
 
Odsłon: 9119
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (27)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
d9a-181
~ sna   żeby jabłka były rozdawane po wsiach , to już szczyt bezczelności i pazerności pesel. .
13 lutego 2017
+1
-0
PL
d9a-181
~ sna   Już tak cienko z członkostwem pesel że widać twarze ze wsi min. wieś Różaniec
3 lutego 2017
+1
-0
PL
504-174
~ Ted33   Ludzie! Dajcie już spokój z tymi opłatkami, święta już dawno minęły a w urzędach cały czas okazywanie wielkiej mi tu pobożności! Zacznijcie lepiej działać.
28 stycznia 2017
+2
-1
FR
eca-e51
~ PSL ok   Czy Prokuratura zajmie się sprawą fałszywego zaświadczenie Pana Posła Piota O. - przedstawił w banku fałszywe zaświadczenie i pobrał kredyt na budowe domu poza powiatem biłgorajskim. Może w końcu prokurtura zajmie sie tą sprawą. Pracował Olszówwkka w SOS Wioski Dziecięce na umowę zlecenie a w Banku przedstawiał fałszywe zaświadczenie, że pracuje gdzie indziej!!! Oszustwo wyłudzenia kredytu
28 stycznia 2017
+2
-0
PL
ade-2c0
~ wyborca   O! przylazł i były nadleśniczy. Czerwony ***** Czy on pamięta jak ustawił straż leśną na Woli i kazał spisywać kto jedzie leśnym duktem? Za cara ludzie jeździli tamtędy i nikt im nie kazał płacić. A ten polazł do sądu i kazał za przejazd płacić !!!Członkowie i sympatycy Partii Szubrawców Ludowych mają szczęście, że Stalin zmarł. On od razu kazał by was wsadzić w wagon i wysłać na wycieczkę do Workuty albo na Wyspy Sołowieckie.
24 stycznia 2017
+3
-1
PL
ade-2c0
~ Jan   Paterak-byłem przez dwa dni na wyjazdach. Zapewne jeździł w odwiedziny do byłego posła Jana Burego z Rzeszowa. Biedaczysko bure nie załapał się do Sejmu a jeszcze CBSP odkryło dziuple u biskupa w której chomikował sztabki złota. Nagrało jeszcze jego kompanów z prokuratury jak obgadują kwoty łapówek. To trzeba takiego odwiedzić i dodać otuchy. Jeszcze dorwiemy się do władzy, jeszcze tych prokuratorów co naszych wsadzają do paki załatwimy. No i jeszcze trzeba odwiedzić Krzysztofa L-wszak to była prawa ręka powiatowego bonza. Człowiek porządny był. Wydawał prawa jazdy za łapówki ale wiadomo ile forsy kosztuje kampania wyborcza. Co prawda grozi mu odsiadka ale PSL dba o ludzi-zgodnie z naszym hasłem ,,dbamy o ludzi" swoich. A ta zbieranina zwieziona ze wsi to pewnie im powiedziano, że jabłka darmowe będą rozdawane z Agencji. Cały TIR będzie i każdy dostanie po parę skrzynek. No to przyjechali...
24 stycznia 2017
+3
-2
PL
b3a-64e
~ Witos był chłopem   A ilu to rolników z urzędów przyszło, chociaż zagłuszyli zapach obornika.
24 stycznia 2017
+1
-2
PL
b3a-64e
~ nuinia   A co to księdza nie było.Władza przechodzi w inną stronę to i oni teraz za Pisem.
24 stycznia 2017
+1
-1
PL
1b3-b93
~ cienias   Ma układ z Hetmanem a poza tym to ledwie skończył licencjat,Hetmana nie było,Niezgoda ,co on tera robi,kolejny cienias i popierają się.
24 stycznia 2017
+1
-1
PL
54d-0c7
~ bronek  do ~ galer   zamień "mlekiem" na "wódką" a zgodzę się z Tobą w 100% Janek to był typowy beton ale ten obecny pomysłów lepszych nie ma a udaje wielkiego reformatora, gmina niby trzeźwa ale czy mądrzejsza?
23 stycznia 2017
+2
-0
PL
1c3-993
~ galer  do ~ bronek   Mieliście swojego Jaśka PSLowego to trza było go trzymać, a nie wywijac w wyborach. Byście dalej mieli uciechy i krainę miodem i mlekiem płynącą
23 stycznia 2017
+1
-1
PL
e75-a1b
~ Johny   Popatrzcie na średnią wieku tych ludzi, większości nie umniejszając to ludzie ze wsi, a pozostali to amatorzy chęci osiągnięcia władzy! Kariera, stołki, a reszta to duże D!!! O tyle można powiedzieć o tej partii!!!
23 stycznia 2017
+5
-3
PL
d13-d15
~ lonia   Tokarski już nieobecny i Tokarska nie widoczna ,co sie stało,nie do wiary , jak to szybko odcięło,wielki bos w starostwie i zero i bos w psl i mniej niż zero,szło i doszło.
23 stycznia 2017
+3
-3
PL
a7d-eae
~ 2l   PSL Każdemu da d... dla stołków, to żadni patrioci , dla władzy byli by w koalicji nawet z Arabami ,wszak wiadomo ,że wydawali powstańców carowi za kilka rubli
23 stycznia 2017
+9
-4
GB
bde-810
~ george   na czyje konto to przyjecie w hotelu DODO tej grupy ktora rak ochoczo wspiera SBecki KOD i Petru
22 stycznia 2017
+8
-8
PL
a20-d22
~ Andrzej   A łobuch pod sklepem mówił że łon z pełeselu nie startował.
22 stycznia 2017
+8
-4
PL
c93-4ef
~ wawa   Czemu oni nie robią opłatka tradycyjnie w jakiejś stodole tylko pchają się z gumowilcami do miasta?Starczy tej wsi w tym mieście
22 stycznia 2017
+8
-9
PL
c93-4ef
~ 5j   A kiedy opłatek w BRW?
22 stycznia 2017
+6
-2
PL
54d-0c7
~ bronek   jak wam w tej gminie Biłgoraj tak źle z tym wójtem i PSLem to może byście się z nami zamienili, damy wam Pawluka z UG Tereszpol sympatyka PIS, młody, ambitny z pomysłami. Nas już tak nauzdrawiał że ho ho, w gminie dobrobyt, discopolo znamy na pamięć bo koncerty co raz to organizuje, kolektorów nie mamy ale to pewnie zamierzone było, on elektryk z wykształcenia, coś lepszego wymyślił i nam badziewia na dachy wieszać niechciał. To jak? bierzecie ? bo się rozmyślimy
22 stycznia 2017
+16
-7
PL
a20-d22
~ j23   Opłatek jest dla Katolików a nie dla zaprzedanych dusz.
22 stycznia 2017
+10
-3
PL
57d-df3
~ QWE  do ~ Andrzej   No Wójt mógłby się zmienić... 3 kadencje wystarczą :/
22 stycznia 2017
+11
-5
PL
1b3-b93
~ Monika   Widać malutko ludzi hahaha koniec PSL ! Różyński nie umie ludzi przyciągnąć. Napiszcie na ile zadłużona jest gmina Biłgoraj.
22 stycznia 2017
+9
-9
PL
6e9-aca
~ Jasio   Za czasów Komuny w ZSL nie było tak ładnych, kobitek !
22 stycznia 2017
+8
-5
PL
7c6-3fd
~ Rolnik z Biszczy gdzie bida piszczy   Koniec PSL . Napiszcie jak żona wójta prace w spółdzielni mieszkaniowej w Biłgoraju u Bełżka znalazła. Następne wybory i koniec PSL w gminach i powiecie.
22 stycznia 2017
+11
-4
PL
892-a88
~ podatnik   To oni mają jeszcze sympatyków?? Chyba tylko tych z układów i układzików, którym zależy aby ta "prostytutka polityczna jeszcze istniała"
22 stycznia 2017
+13
-2
PL
c78-bf1
~ tomek   he.he.he, takiemu wójtowi, to prezes jarek do piet nie dorasta,, ile było osób na opłatku pis 15-20, w Biłgoraju PSL GÓRĄ,,
22 stycznia 2017
+7
-12
PL
3c8-d0d
~ Andrzej   Marny ten opłatek PSL. Widać za Różyńskiego początek końca PSL w powiecie i bardzo dobrze. Następne wybory i Różyński nie będzie wójtem.
22 stycznia 2017
+9
-7
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl