Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2016.07.22 21:18

Koncert Chwały i Uwielbienia

22 lipca, odbyły się uroczystości odpustowe w parafii pw. św. Marii Magdaleny. Wieczorem zorganizowano Dziękczynny Koncert Chwały i Uwielbienia.
Koncert Chwały i Uwielbienia
Koncert Chwały i Uwielbienia

Piątek, 22 lipca, był wyjątkowym dniem dla parafii pw. św. Marii Magdaleny w Biłgoraju. Tego dnia kościół parafialny, dekretem biskupa ordynariusza Mariana Rojka, został ogłoszony diecezjalnym sanktuarium. Odbyło się to w ramach uroczystości odpustowych, które rozpoczęły się w samo południe. Relację znajdą Państwo w artykule pt. Miejsce, w którym uczy się świętości.

Tego samego dnia zorganizowano także koncert muzyki sakralnej w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Uczestniczyli w nim pielgrzymi z Litwy, przygotowujący się w Biłgoraju do Światowych Dni Młodzieży. Następnie odprawiona została msza św., której przewodniczył ks. bp Jan Śrutwa.

Na zakończenie dnia zaplanowano Dziękczynny Koncert Chwały i Uwielbienia, podczas którego wystąpił zespół "Razem z Jezusem". - Celem zespołu jest przede wszystkim uwielbienie Boga. Chcemy także ewangelizować przez wszystko to co robimy, aby na naszych koncertach słuchający nas ludzie mogli usłyszeć głos Boga, mówiący o Jego Miłości do wszystkich - informują na oficjalnej stronie członkowie zespołu. Wydarzenie zostało zorganizowane na parkingu przy Katolickim Liceum Ogólnokształcącym.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Koncert Chwały i Uwielbienia, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 6367
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
9a9-e3e
~ formaldehyd  do ~ Jaś   Chyba przysnąłeś na fotelu z Newsweekiem w dłoni...
24 lipca 2016
+0
-2
PL
2f2-0a5
~ fhyy   Czas przekuwać lemiesze na miecze , tak uczy Biblia , bo jak obroni cie się przed islamem?Schodzinski ich nawróci?
23 lipca 2016
+4
-1
PL
7b8-024
~ aa  do ~ Jaś   każda religia to zło-więcej ludzi zginęło na przestrzeni wieków w imię religii niż na wszelkich wojnach..zresztą wojny też miały podłoże religijne..
23 lipca 2016
+6
-2
PL
74a-613
~ Jaś   Jak się patrzy na te zdjęcia to przychodzi na myśl Afganistan i talibowie. Zapewne za lat kilkanaście czeka nas średniowiecze i święta inkwizycja. Niewiernych i nieposłusznych czekają tortury i lochy więzienne. Być może wprowadzą obowiązkowy wykup biletów do raju.
23 lipca 2016
+9
-4
PL
4d0-ed3
~ Grażka   Ale był czad!! Aż Stasiowi noga podrygiwała:))
23 lipca 2016
+4
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl