Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualno?ć    Dodaj galerię    Zgło? temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Nowy prezes
2010.08.12 13:32 | aktualizacja: 2010.08.12 17:43

Zakaz stadionowy dla prezesa Łady

Ostatnimi czasy wiele się dzieje wokół Klubu Sportowego Łada. Po wielkich problemach finansowych klub został rozwiązany, a władze podały się do dymisji. Utworzono nowy klub i wybrano nowego prezesa… z zakazem stadionowym.
Zakaz stadionowy dla prezesa Łady
Zakaz stadionowy dla prezesa Łady

Kiedy na Walnym Zebraniu, decydującym o losach klubu sportowego zarząd, niemal w całości, zrezygnował z dotychczas pełnionej funkcji, zdecydowano o utworzeniu nowego stowarzyszenia sportowego. Tym samym uformowała się Łada 1945. Podczas zebrania, działacze, kibice, jak również sami sportowcy wybrali nowego prezesa, został nim Dariusz Bednarz - kibic z przeszłością, należy dodać, dość kontrowersyjną.

Niedawno bowiem prezes nie mógł nawet oglądać na żywo rozgrywek biłgorajskiej drużyny. W wyniku zamieszek, jakie miały miejsce podczas meczu Łady, Dariusz Bednarz, za zbyt impulsywne kibicowanie piłkarzom, został ukarany. Sąd Rejonowy w Biłgoraju wydał dla niego zakaz stadionowy. Było to 28 maja 2008 roku.

- Nie będę komentował wyroku sądu, ale już sam zarzut "wykrzykiwał słowa obraźliwe oraz prowokował do wtargnięcia na boisko" brzmi kuriozalnie. Zakaz ten nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami dotyczącymi mojej działalności w nowo powstałym stowarzyszeniu. Wierzę, że swoją społeczną pracą na rzecz nowego klubu będę mógł udowodnić wszystkim niedowiarkom, że ŁADA jeszcze się podniesie z chwilowego dołka, a pracą od podstaw z młodzieżą można zyskać dużo zwolenników dla wspólnie obranej drogi - stwierdził Dariusz Bednarz, prezes Łady 1945.

Należy zaznaczyć, że podczas zatrzymania odmówiono mu kontaktu z adwokatem, a złożona przez niego apelacja nie została uwzględniona z przyczyn formalnych.

Zakaz stadionowy dotyczył rozgrywek Łady, jednak ograniczenie nie obowiązuje już na meczach nowopowstałej Łady 1945. Tym samym świeżo wybrany prezes, bez przeszkód może kibicować biłgorajskim piłkarzom, podczas ich zmagań na boisku. A może dzięki wielu doświadczeniom, będzie wiedział jak wspierać swój klub, by w końcu odnosił sukcesy?

red.
REKLAMA
Oceń:
8 głosów
Zakaz stadionowy dla prezesa Łady, 4.2500 out of 5 based on 8 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 20350
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (22)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
cbe-ff8
~ Z dystansu  Każdy ma prawo do resocjalizacji, dobrze jak z głupot młodości wyrasta się na prawego człowieka. Nie znam nowego prezesa Łady, ale jeśli ma dobre intencje i dąży do tego, żeby biłgorajska drużyna piłki nożnej rozwijała się w Biłgoraju, to warto dać mu kredyt zaufania. Podejrzewam, że w postach "dokopują mu" zwolennicy degradacji Łady z miasta Biłgoraja do wsi Sól. Prezes swoim zachowaniem teraz może dać świadectwo jakim jest człowiekiem. Mam nadzieję, że pozytywnie wykorzysta swoją szansę.
13 sierpnia 2010
+14
-0
Ostatnio dodane komentarze
PL
34f-37b
~ kibic   no to czapki z głów dla Orłów Zarczuka, widzę ze zajawka i ADHD jest, tylko żeby przekładało się to na wygrane ,hm...maszyna ruszyła powiadacie ???pożyjemy zobaczymy
2 września 2010
+0
-1
PL
047-e5c
~ Ładziak   Kadra już jest podana na http://www.ladabilgoraj.lbl.pl . Myślę, że chłopaki mimo swojego młodego wieku nie będą mieć problemów z wygraniem ligi.
2 września 2010
+2
-0
PL
34f-37b
~ kibic   ok. czekamy na transfery,za Bóg zapłać lub za piwo?(w Dąbrowicy pod sklepem) powodzenia i pozdrawiam wszystkich Ładziaków
2 września 2010
+0
-1
PL
047-e5c
~ Ładziak   Prawdziwi fani piłki nożnej postarają się o to żebyśmy wspólnymi siłami stworzyli klub na miarę naszego miasta. Nie chcesz, nie pomagaj, ale zastanawiające jest to że nawołujesz do tego aby ludzie odwracali się od Łady. Czy masz w tym jakiś interes? Zapewne tak, ale chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, że Łada zbyt wiele znaczy dla sporej części mieszkańców Biłgoraja i ten klub będzie zawsze!
2 września 2010
+2
-0
PL
34f-37b
~ kibic   przecież Łady już nie ma, będą grać w najniższej lidze, słabi zawodnicy, brak funduszy , przecież do tej 4tej ligi to nawet za 7 lat się nie uda awansować a ja miałem nadzieje. Myślę ze wszyscy fani piłki nożnej w Biłgoraju przerzucą się na kibicowanie Osiedlówce , bo ja tu innego wyjścia nie widzę,
2 września 2010
+0
-2
PL
cbe-ff8
~ z Biłgoraja   Trzymamy kciuki za przyszłość SUWERENNEJ BIŁGORAJSKIWEJ ŁADY.
21 sierpnia 2010
+2
-2
PL
b58-431
~ Patriota   Prawdziwi kibice zawsze będą z Ładą. Przeszłośc prezesa nie nic wspólnego z jego przeszłością. Wierzę, ze tym ludziom uda się podzwignąc Ładę.Potwierdzam, a znam ta sytuację zkaz stadionowy jest martwy, gdyż odnosił się do meczów starej Łady. Teraz nie obowiązuje. Nie szkalujcie prezesa zanim rozpoczął działalnośc. Należy mu pomóc a nie przeszkadzac w pracy. Prawdziwy kibic łady nie zostawi jej w trudnych chwilach. Jeżdziliśmy na mecze do Krzeszowa tak i tu będziemy chodzi. Na pewno na Sól nie będę chodził bo to sztuczny zespół, bez okry i tradycji.
20 sierpnia 2010
+4
-2
PL
9fd-319
~ pauder   "Należy zaznaczyć, że podczas zatrzymania odmówiono mu kontaktu z adwokatem." ludzie, to nie ameryka. zamiast pisać głupoty lepiej się dowiedzieć, co w Polsce podczas zatrzymania przysługuje.
18 sierpnia 2010
+1
-3
PL
4f9-8d2
~ rtf  
13 sierpnia 2010
+2
-3
PL
625-d09
~ kibic   To Ci ludzi, którzy kochają Ładę. Kiedyś robili wspaniałe oprawy a teraz mają okazję wykazać się w zarządzaniu klubem. Przyjdzie czas żeby ich ocenić, a teraz wyłącz komputer i zajmij się swoją solanką.
13 sierpnia 2010
+2
-0
PL
4f9-8d2
~ rtf   ,,ludzie z zarzadu,,- to ci ludzie co w klatce na meczu zamknieci sa?
13 sierpnia 2010
+1
-4
PL
625-d09
~ kibic   Widzę, że wpisał się już jakiś radny bezradny co się boi o władzę. Nie martw się, ludzie z zarządu Łady władzy ci nie zabiorą.
13 sierpnia 2010
+1
-0
PL
cbe-ff8
~ Z dystansu   Każdy ma prawo do resocjalizacji, dobrze jak z głupot młodości wyrasta się na prawego człowieka. Nie znam nowego prezesa Łady, ale jeśli ma dobre intencje i dąży do tego, żeby biłgorajska drużyna piłki nożnej rozwijała się w Biłgoraju, to warto dać mu kredyt zaufania. Podejrzewam, że w postach "dokopują mu" zwolennicy degradacji Łady z miasta Biłgoraja do wsi Sól. Prezes swoim zachowaniem teraz może dać świadectwo jakim jest człowiekiem. Mam nadzieję, że pozytywnie wykorzysta swoją szansę.
13 sierpnia 2010
+14
-0
PL
4f9-8d2
~ rtf   ta .... ***** w przyszlym roku kibole beda radnymi jeeee !!!!!
13 sierpnia 2010
+0
-4
PL
b0d-20e
~ ms   niech nam żyje prezes huligan!
12 sierpnia 2010
+1
-8
PL
34d-24e
~ TGK   Trzymaj się chłopie! My w Koszalinie przechodziliśmy to samo. Też nam klub grzebano, a się podnieśliśmy i dziś gramy w III lidze! Powodzenia! GWARDIA KOSZALIN 1946
12 sierpnia 2010
+9
-0
PL
d5d-fd6
~ yh   rowil- piszesz bez ladu i skladu a na dodatek wyjezdzasz z jakimis warszawkami, kompleksiki na forum leczysz do Warszawy? Czy o co Ci chodzi? Rozumiesz co oznacza tania sensacja? Bo sprawiasz wrazenie jakbys nie zrozumial o co chodzilo.
12 sierpnia 2010
+4
-2
PL
4f9-8d2
~ rowil   a tu co jakis cwaniaczek z warszawki sie odzywa,do ,,YH,,pisze..patrzcie ...sensacji szuka ...to zamow sobie bilet do Afganistanu bedzie kupe wrarzen i sensacni
12 sierpnia 2010
+3
-5
PL
d5d-fd6
~ yh   jak dla mnie to tania sensacja
12 sierpnia 2010
+5
-5
PL
5dc-e71
~ Ł   ROWIL- naucz sie czytac "Zakaz stadionowy dotyczył rozgrywek Łady, jednak ograniczenie nie obowiązuje już na meczach nowo powstałej Łady 1945. Tym samy świeżo wybrany prezes, bez przeszkód może kibicować biłgorajskim piłkarzom, podczas ich zmagań na boisku."
12 sierpnia 2010
+3
-0
PL
59f-b77
~ Franek   Skoro ten zakaz nie obowiązuję to o czym tu pisać? Nie zniżajcie się do poziomu Faktu, albo Super Expressu.
12 sierpnia 2010
+5
-2
PL
4f9-8d2
~ rowil   no to niech prezes urzeduje w tam w wodociagach kolo stadionu jak ma zakaz stadionowy......:-)
12 sierpnia 2010
+2
-7
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 09:26 Biłgoraj
Nowy dyrektor MDK poszukiwany
Zarząd Powiatu podjął decyzję o ogłoszeniu konkursu na dyrektora biłgorajskiego MDK. Jakie kryteria musi spełni kandydat ubiegający się o to stanowisko?
we wtorek, godzina 08:30 Biłgoraj
Wracają przymrozki, potem burze
we wtorek, godzina 08:47 Potok Górny
Nie będzie wody, ale tylko w dni robocze
w niedzielę, godzina 20:02 Aleksandrów
30-lecie gminy Aleksandrów
30 lat temu powstała gmina Aleksandrów. Uroczyste obchody jubileuszu z udziałem władz samorządowych, zaproszonych gości i mieszkańców gminy zorganizowano w niedzielne popołudnie 15 maja na Polanie Dąbrowa.
we wtorek, godzina 11:11 Radzięcin
Dzień Strażaka w gminie Frampol
w piątek, godzina 10:41 Babice
Zderzenie osobówki z ciągnikiem. Pasażerka zmarła w szpitalu
w niedzielę, godzina 17:35 Roztocze
Ultraroztocze 2022
Blisko 1000 zawodników z całego kraju wystartowało w tegorocznej, szóstej edycji "Ultraroztocza", która odbyła się w dniach 13-15 maja na terenie Roztocza Środkowego.
10 maja 2022 Powiat
Nawet 5 tys. zł kary dla niezarejestrowanych zbieraczy runa leśnego
dzisiaj, 08:16 Obsza
Wystąpią na festiwalu w Kazimierzu
6 maja 2022 Księżpol
Jubileusz "Biłgorajczyka" i koncert zespołu "Śląsk"
W piątkowe popołudnie 6 maja, w Majdanie Starym zorganizowano koncert znanego w całym kraju zespołu "Śląsk". Koncert odbył się w ramach obchodów jubileuszu 80-lecia Jana Kowala "Biłgorajczyka". Na wydarzenie zaprosili jubilat wspólnie z wójtem gminy Księżpol i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Księżpolu.
dzisiaj, 15:50 Powiat
Oferta powiatu na Forum Eksportu 2022
4 maja 2022 Biłgoraj
Podłożone ładunki wybuchowe
8 maja 2022 Górecko Kościelne
Pierwsza pielgrzymka samorządowców powiatu biłgorajskiego
Starosta biłgorajski Andrzej Szarlip i proboszcz parafii w Górecku Kościelnym ks. Jarosław Kędra zaprosili do Sanktuarium św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Górecku Kościelnym na I Pielgrzymkę Samorządowców i Sołtysów Powiatu Biłgorajskiego. Wydarzenie odbyło się w niedzielne południe 8 maja.
w sobotę, godzina 08:23 Biłgoraj
Leśna remiza w Leśnictwie Wola
w poniedziałek, godzina 10:20 Biłgoraj
Pijany kierowca próbował wręczyć policjantom łapówkę
4 maja 2022 Biłgoraj
Rusza maturalny maraton
Już dziś (4 maja) rozpoczynają się tegoroczne matury. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich zmagania z egzaminem dojrzałości zaczęli tradycyjnie od testów z języka polskiego. Jutro czekaja ich przeprawa z matematyką.
dzisiaj, 09:17 Biłgoraj
Jubileusz 30-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju
dzisiaj, 10:54 Region
Pandemia się skończyła, co teraz ze świadczeniami postojowymi?
w poniedziałek, godzina 15:35 Biłgoraj
Przetarg na halę sportową przy SP 1 unieważniony
Na początku bieżącego miesiąca informowaliśmy o poszukiwaniach wykonawcy zadania polegającego na budowie infrastruktury sportowej przy dwóch szkołach podstawowych w Biłgoraju. W połowie maja władze miasta podjęły decyzję o unieważnieniu przetargu. Z jakiego powodu?
dzisiaj, 07:08 Biłgoraj
Zespół The FoxCats wystąpił w Biłgoraju
dzisiaj, 07:41 Biłgoraj
Uczniowie ONZ-etu finalistami Olimpiady Biologicznej
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl